Zasedací místnosti v centru Prahy (Palác Archa + Bredovský dvůr)

29 / 04 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Zasedací místnosti v centru Prahy (Palác Archa + Bredovský dvůr)

Zasedací místnosti v centru Prahy (Palác Archa + Bredovský dvůr)

 

Využijte reprezentativní zasedací místnosti vhodné pro pracovní schůzky, porady, konzultace, obchodní jednání, školení, prezentace či workshopy. Kapacita zasedacích místností se pohybuje v rozmezí od 4 do 22 míst. Poskytujeme nadstandardní vybavení jako je dataprojektor, plátno, notebook, LED televizi + DVD, flipchart, internetové připojení či copy centrum. Samozřejmostí jsou proškolené asistentky na recepci, možnost parkování v budově a nabídka pestrého občerstvení. Cena pronájmu zasedaček se pohybuje od 360,-Kč/hod.

Palác Archa – Praha 1

Dvořák

Zasedací místnost Dvořák představuje moderní, reprezentativní a dostatečně prostorné zázemí pro vaše obchodní jednání, interní porady či workshopy. Dispoziční řešení reflektuje aktuální moderní trendy office prostorů a nabízí i nadstandardní technické vybavení.

Smetana

Plně vybavená zasedací místnost Smetana, poskytující nadstandardní komfort, se nachází v dobře situované lokalitě Prahy 1 a stejně jako ostatní zasedací místnosti nabízí plně funkční technické a administrativní zázemí.

Kancelář Bredovský dvůr – Praha 1

Paříž

Hlavní dominantou business centra Bredovský dvůr je velice moderní a reprezentativní zasedací místnost Paříž. Díky své unikátní poloze s možností otevírání oken s dostatkem denního světla se stala jednou z nejoblíbenějších u klientů.

Řím

Moderní zasedací místnost Řím je často vyhledávaná díky blízkosti k lobby a odpočinkové zóně. Klienti ji nejčastěji využívají pro uskutečnění pohovorů či jiných individuálních schůzek, kdy je možné, že návštěvu bude potřeba na chvíli před schůzkou usadit mimo zasedací místnost.

Sydney

Prostorná a velice reprezentativní zasedací místnost Sydney je vhodná zejména pro pořádání větších školení či workshopů, prezentací či vzdělávacích kurzů. Její dispoziční řešení lze modifikovat dle přání klienta. Disponuje suchou kuchyňkou s ledničkou i chlazenými nápoji.

Praha

Skvělým místem pro board meeting či kick-off meeting je moderní a reprezentativní zasedací místnost Praha. Je vybavena protihlukovými panely, takže budete mít jistotu naprostého soukromí bez nepříjemného ruchu při vašem důležitém jednání.

New York | Londýn

Některé situace nebo meetingy vyžadují více soukromí a není vhodné je provádět ve velkých prostorách. Mezi takové patří zasedací místnosti New York a Londýn. Obě místnosti s motivy známých velkoměst působí moderně, reprezentativně, ale zároveň útulně. Díky prosklené stěně navíc působí velice vzdušně. Tyto zasedací místnosti jsou vhodné například pro pohovory, podpisy smluv či jednání s obchodním partnerem.

Vybrali jste si? Stačí vyplnit rezervační formulář a my se vám co nejdříve ozveme zpět.

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
books on zlibrary
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace