Výhody kanceláří v centru Prahy

02 / 10 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Výhody kanceláří v centru Prahy

Výhody kanceláří v centru Prahy

Business centra od FLEXI OFFICE se nachází v nejvyhledávanějších kancelářských a obchodních lokalitách. Klientům tím zaručujeme prestižní adresu, výbornou dopravní dostupnost, ale i možnost být nablízku svým zákazníkům a obchodním partnerům.

Naše reprezentativní kancelářské prostory mají možnost parkování pohodlně přímo v budově anebo v blízké vzdálenosti. Standardem prostor jsou plně vybavené a klimatizované kanceláře, otevíratelná okna, 24/7 přístup do budovy, profesionální a jazykově zdatná recepce, ostraha a vysoká úroveň zabezpečení.

Hlavní výhody kanceláří v Praze

  • prestiž a dobrá image firmy,
  • profesionální pracovní sítě,
  • veškerá infrastruktura a služby na dosah ruky – většina budov disponuje soukromým parkovištěm, ostatní perfektním napojením na městskou hromadnou dopravu.

Všechny kancelářské prostory disponují vstupní recepcí, kde je o návštěvy a hovory postaráno vyškolenými asistentkami. V lobby prostorech je pro klienty připraven denní tisk či aktuální zpravodajské centrum. Každé business centrum je vybavené reprezentativními konferenčními prostory různých velikostí s prezentační technikou.

O provoz se starají spolehlivé asistentky, které zajišťují zásobování kuchyňky či copy centra, kde krom multifunkční tiskárny najdete také velkokapacitní sešívačku či laminovací stroj.

Nestíháte a potřebujete pomoc asistentky? Naše osobní asistentky vám pomohou s organizací schůzek, komunikací s úřady, připraví potřebné dokumenty a zajistí nezbytnou běžnou administrativu. Díky této službě získáte perfektní podporu k vaší práci za nižší náklady, u nás totiž platíte pouze za čas, který asistentka věnovala vašim úkolům. 

Přenechejte starosti se zařizováním a celkovým provozem kanceláře na nás. Využijte servisované kanceláře od FLEXI OFFICE a o provoz se postaráme my.

Výhody oproti pronájmu klasických kanceláří

Mezi největší výhody patří:

  • žádné starosti se zařizováním prostor a celkovým provozem kancelářského zázemí,
  • flexibilita nájemní smlouvy,
  • vybavené společné prostory a zázemí (min. 150m2) recepce, lobby, zasedací a konferenční místnosti, kuchyňka, toalety, atd.

Můžete se soustředit pouze na svoje podnikání. Vyberte si z naší nabídky různých typů pronájmů vyhovujících vašim potřebám.

HLEDÁTE KANCELÁŘE V CENTRU PRAHY?

A ZA ROZUMNOU CENU?

  předchozí článek další článek  
Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

01 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Krátkodobý pronájem kanceláře je vhodný pro firmy či jednotlivce, kteří hledají kancelář pro sebe nebo svůj tým na několik hodin, dní nebo měsíců.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

29 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Během vánočních svátku bude upravena pracovní doba recepcí

celý článek
S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

21 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Každý klient je během své nepřítomnosti informován o došlé poště, návštěvách apod. Díky našim službám recepce mu nic neunikne a je v obraze i mimo kancelář.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace