Výhody a nevýhody HOME OFFICE

06 / 11 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

Výhody a nevýhody HOME OFFICE

Začátky podnikání bývají většinou časově i finančně velmi nákladné. I proto řada podnikatelů volí při startu byznysu nejjednodušší cestu k vlastnímu pracovišti: domácí kancelář. Podnikání z domova má bezpochyby spoustu výhod, ale často se zapomíná na jeho nevýhody. Než se rozhodnete, zda je práce z obývacího pokoje pro vás to pravé, zvažte všechna pro i proti.

Je celá řada lidí, kteří se při začátcích podnikání rozhodnout pracovat z domova. Nicméně většina z nich, pokud se jim daří, hledá vhodnější řešení. Důvodů může být několik: reprezentativnější sídlo, málo prostoru, nábor nových zaměstnanců, nevhodné prostředí a tak dále. S čím během práce v domácí kanceláři počítat? Máme pro vás několik tipů.

Nízké náklady a žádné dojíždění

Mezi největší klady domácí kanceláře patří bezpochyby nízké náklady na provoz a vybavení. Jednoduše proto, že poplatky za svou domácnost platíte tak jako tak a místo k sezení pravděpodobně najdete také.

Investicí při začátku podnikání není málo – skládání počátečního kapitálu, zajištění provozu, investice do budoucna apod. Pokud tedy nechcete utrácet za nákup či nájem kancelářských prostor a vybavení, je pro vás práce z domova vhodným řešením. A co je další výhodou, ušetříte rovněž na cestování do práce. Nejen peníze, ale především čas.

Myslete i na prezentaci vaší společnosti před klienty a investory

Máte v plánu stýkat se s klienty a investory? Pak musíte vyřešit, v jakých prostorách tak budete činit. Domácí kancelář ve většině případů nebývá příliš reprezentativní a často působí neprofesionálně. Pokud plánujete organizovat pracovní schůzky, máte možnost využít například pronájem zařízených zasedacích místností.

Pro mnoho lidí bývá domácí kancelář také příliš pohodlná a plná rušivých vjemů. Domácí prostředí často vybízí k neustálému odbíhání a zkrátka neoplývá tou správnou pracovní atmosférou, která napomáhá k lepším výkonům. I to mějte na paměti, pokud se budete rozhodovat mezi opravdovou kanceláří a prací z domova.

Jak to ale zařídit, pokud nechcete pracovat doma a zároveň nemáte či nechcete utrácet za vlastní kancelář? Řešení je hned několik. Buď můžete využít nabídky sdílených pracovních míst nebo si pronajmout za přijatelnou cenu plně vybavenou kancelář, a to i s nadstandardním servisem a se sídlem na 1 rok zdarma.

Vyzkoušejte naše kanceláře na 1 den ZDARMA

Za to nic nedáte!

  předchozí článek další článek  
PF 2023

PF 2023

19 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

PF 2023

celý článek
Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

01 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Krátkodobý pronájem kanceláře je vhodný pro firmy či jednotlivce, kteří hledají kancelář pro sebe nebo svůj tým na několik hodin, dní nebo měsíců.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

29 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Během vánočních svátku bude upravena pracovní doba recepcí

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace