Variabilita rozložení míst v zasedací místnosti

26 / 04 / 2021 Novinka FLEXI OFFICE

Variabilita rozložení míst v zasedací místnosti

Variabilita rozložení míst v zasedací místnosti

 

Flexi Office nabízí pronájem reprezentativních a plně zařízených kanceláří, zasedacích místností a excelentní podnikatelský servis. Nabídka zasedacích místností je obrovská a variabilní. Pro každý typ schůzky tak snadno najdete přesně to, co potřebujete.

Od zasedaček můžete očekávat:

Kapacita místnosti dle výběru: 4-30 míst k sezení
Běžné vybavení: dataprojektor + plátno, notebook, flipchart, internetové připojení, občerstvení, copy centrum, recepce, parking, LED televize

Využití místnosti dle typu:

prezentace, porady, konzultace, obchodní jednání, školení, workshop, valná hromada
Možnost parkování: většinou přímo v budově

Typy zasedacích místností

Vyberte si místnost podle vašich kritérií, přesně pro požadované účely. Přichystáme vám libovolné uspořádání stolů a židlí. V nabídce jsou následující zasedací místnosti:

Paříž

Kapacita místnosti: 8-10 míst k sezení.
Tato reprezentativní a moderní zasedací místnost je dominantou business centra Bredovský dvůr. Díky své pozici má výhodu, že je v komfortní blízkosti recepce a zásluhou otevíratelných oken přináší dostatek denního světla v místnosti. Patří právem mezi nejoblíbenější.

Řím

Kapacita místnosti: 8-10 míst k sezení.
Výhodou této zasedací místnosti je její blízkost k lobby a odpočinkové zóně. Proto je nejčastěji využívána na uskutečňování pohovorů či jiných individuálních schůzek, kdy je možné, že návštěvy bude potřeba na chvíli před schůzkou usadit mimo zasedačku.

Sydney

Kapacita místnosti: 20-25 míst k sezení.
Prostorná a velice reprezentativní Sydney je vhodná obzvláště pro pořádání větších školení či workshopů, prezentací či jiných vzdělávacích kurzů. Dle přání klienta lze přizpůsobit dispoziční řešení, např. školní sezení, divadlo, U-shape sezení či rozmístit několik samostatných stolů pro skupiny.

Praha

Kapacita místnosti: 10-14 míst k sezení.
Další moderní a velice reprezentativní zasedací místnost Praha je skvělým místem pro board meeting či kick-off meeting. Tato zasedačka je vybavena protihlukovými panely, takže budete mít jistotu naprostého soukromí při vašem privátním jednání.

New York | Londýn

Kapacita místnosti: 4 místa k sezení.
Některé situace vyžadují více soukromé prostředí a není vhodné je provádět ve velkých prostorách. Zasedačky pro 4 osoby se nazývají New York a Londýn. Díky jedné prosklené stěně místnosti navíc působí velice vzdušně. Využívají se zejména pro osobní pohovory, podpisy smluv či osobní jednání s obchodním partnerem.

Dvořák

Kapacita místnosti: 8-10 míst k sezení.
Tato moderní, reprezentativní a dostatečně prostorná zasedací místnost je vhodná zejména pro standardní jednání, ale i interní porady nebo workshopy. Dispozičně odpovídá současným moderním trendům kancelářských prostor a poskytuje i nadstandardní technické vybavení.

Smetana

Kapacita místnosti: 4-6 míst k sezení.
Smetana poskytuje nadstandardní komfort všem zúčastněným. Nachází se v dobře situované lokalitě Prahy 1 a stejně jako ostatní zasedačky nabízí plné technické a administrativní zázemí.

Amadeus

Kapacita místnosti: 10-12 míst k sezení.
Tato nově zrekonstruovaná místnost v gotickém stylu vám zajistí vysoce reprezentativní prostředí vhodné nejen pro klasické jednání, ale také pro další obchodní události, oslavu úspěšného obchodu či neformální setkání s obchodními partnery.

Don Giovanni

Kapacita místnosti: 20-30 míst k sezení.
Nabízí maximální variabilitu prostoru, která je ideální pro větší školení, workshopy, konference nebo také vzdělávací kurzy.

Brusel

Kapacita místnosti: 6-8 míst k sezení.
Díky svému dispozičnímu řešení a velikostí je vhodná pro běžná jednání a nabízí klidné a nerušené prostředí v prestižní vilové čtvrti nedaleko metra Budějovická.

Burian

Kapacita místnosti: 8 míst k sezení.
Burian je ideální pro menší jednání s vašimi klienty. Moderní a pohodlné kožené židle společně s masivním dřevěným stolem podtrhují eleganci a vytříbenost.

Věříme, že v naší široké nabídce naleznete perfektní zasedací místnost pro vaše firemní setkání či jiné akce. Budeme se na vás těšit!

POTŘEBUJETE ZASEDACÍ MÍSTNOST?

Rezervujte si jí právě teď.

  předchozí článek další článek  
Lidé se vracejí zpět do kanceláří. Aneb konec homeofficu v ČR

Lidé se vracejí zpět do kanceláří. Aneb konec homeofficu v ČR

17 / 02 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Období homeofficu se v ČR chýlí ke konci. Jaké jsou hlavní benefity práce z kanceláře a proč se vyplatí si pronajmout takzvané servisované kanceláře?

celý článek
Jaká je optimální teplota v kancelářích?

Jaká je optimální teplota v kancelářích?

10 / 01 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Jaká je ideální teplota na pracovišti a jak s minimální teplotou zahýbalo nové opatření v době energetické krize? Dozvíte se v našem článku.

celý článek
PF 2023

PF 2023

19 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

PF 2023

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace