Tipy pro vyšší výnosy z vašeho byznysu

26 / 04 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Tipy pro vyšší výnosy z vašeho byznysu

Máte pocit, že vaše podnikání není dostatečně výnosné? Vaše cíle zůstávají zatím nenaplněny? Váš byznys může být výhodný, jen je potřeba vědět, jak na to. Přinášíme vám tipy, jak docílit vyšších výnosů.

Situace české ekonomiky

Česká ekonomika roste a rozvíjí se, a stejně tak je vyšší i počet zakázek pro malé a střední firmy. Společnosti musí na vyšší poptávku flexibilně reagovat tím, že rozšíří své výrobní kapacity a investují do nového vybavení nebo pracovní síly.

Ekonomická situace vám hraje do karet a my k tomu přinášíme tipy, jak efektivněji budovat jméno firmy.

Vlastní web

Vlastní webová stránka by měla být základem každého podnikání. Většina zákazníků si vás nejprve najde na internetu a pak vás osloví. Úplně postačí, pokud váš web bude jednoduchý, ale zákaznicky přívětivý a bude hovořit jazykem vašich návštěvníků. Nezapomeňte na responzivní design, který umožní správné zobrazování i na mobilních zařízeních. Co by měl web obsahovat?

  • logo a název firmy
  • informace o tom, co děláte a jaké nabízíte služby/produkty
  • kontaktní informace včetně povinných údajů (název společnosti, sídlo, IČO, DIČ, spisová značka)
  • recenze od zákazníků

Náš tip: Nechte své zákazníky, ať vás najdou rychleji. Umístěte na své stránky přesnou adresu s Google mapou a GPS souřadnicemi.

Časem můžete na svůj web přidat e-shop nebo blog se zajímavým obsahem pro vaše zákazníky. 

Investice do marketingu pro vyšší výnosy byznysu

Co je klíčem k zvýšení vašich prodejů? Efektivní marketing. Hledejte možnosti, které vám budu vyhovovat z hlediska poměru ceny a výkonu. Oslovujte potenciální zákazníky nenásilně, způsobem, který pro ně bude užitečný a přínosný. Kromě eventů a propagačních materiálů, se zkuste začít věnovat i internetovému marketingu.

Snížení obchodních nákladů

Udržovaní nákladových položek byste měli věnovat dostatek času v pravidelných intervalech. Jde o jeden ze základních elementů podnikání. Přehodnoťte, zda potřebujete vlastní kancelář. Možná stačí, když si kancelářské prostory pronajmete jen na určitou dobu. Nemusíte tak investovat do nábytku či služeb asistentky.

Chcete si flexibilně pronajmout kancelář?

Kontaktujte nás a zeptejte se našich obchodníků

Udržování zaměstnanců

Zaměstnanci jsou základním kamenem každé firmy ať už malé, nebo velké. Najděte čestné a pracovité zaměstnance a snažte se je udržet. Pamatujte, dobří zaměstnanci jsou vaším benefitem. Motivujte je, nešetřete na nich a dopřejte jim možnost kariérně se rozvíjet.

Zákaznický servis

Zákazníci by pro vás měli být stejně důležití. Věnujte se jejich potřebám a důkladně jim naslouchejte. Snažte se o to, aby se z občasných zákazníků stali pravidelní, kteří se k vám budou s nadšením vracet a bezpochyby vaše produkty nebo služby doporučí svým známým. A to hlavně tehdy, když jim nabídnete víc než konkurence.  

Dobré jméno a pověst firmy

Míra konkurence je pořád vyšší. Proto je vaše dobrá reputace důležitější než kdykoliv předtím. Co spotřebitel udělá před nákupem? Zajde na internet a pročte si recenze. Pokud nemáte dobrý internetový marketing, mezi milióny výsledků na Googlu vás najde jen těžko. V případě, že vás najde, ale na vašem webu chybějí recenze, „odejde“ jinam. Kromě prozákaznického servisu, skvělého webu a marketingu, zkuste být i společensky zodpovědní. Vše se může promítnout do vyšších výnosů vašeho byznysu.

  předchozí článek další článek  
Výhody a nevýhody sdílené ekonomiky

Výhody a nevýhody sdílené ekonomiky

19 / 09 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Sdílená ekonomika představuje přirozenou evoluci zapříčiněnou digitální dobou a rychlým pokrokem technologií.Jde o systém sdílení, který vymysleli lidé a těm i slouží. V jisté formě fungovala vždy, avšakinternet a možnost sdílet komodity pomocí digitálních platforem, jí dal křídla.

celý článek
Nastartujte úspěšné podnikání díky franšízingu

Nastartujte úspěšné podnikání díky franšízingu

05 / 09 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Franšízing je druh podnikání, který spočívá v pronájmu práv k podnikání a využívání obchodní značky zaběhnuté společnosti. Franšíza vystupuje jménem ověřené funkční značky, která má na trhu již vybudované jméno, což vám začátek podnikání velmi usnadní. Mnozí netuší, co to franšíza je, i když se s ní denně setkávají a využívají jejích…

celý článek
Staňte se "zelenou kanceláří" a pozitivně přispějte k lepšímu životnímu prostředí

Staňte se "zelenou kanceláří" a pozitivně přispějte k lepšímu životnímu prostředí

28 / 08 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

To, že je naše planeta znečištěná, už všichni víme. Přeměnou své kanceláře na zelenou jí však můžeme pomoci. Správné nastavení osvětlení nebo šetrné kancelářské spotřebiče mohou přispět k vyšší ekologičnosti. Přinášíme vám tipy, jak se naučit být více ekologický a malými krůčky tak uzdravit naši zemi.

celý článek

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 234 723 500
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace