Tipy pro nalezení kvalitní a cenově dostupné kanceláře

02 / 11 / 2016 Článek Lease Manager

Tipy pro nalezení kvalitní a cenově dostupné kanceláře

Najít kvalitní kancelář s nízkým rozpočtem se může zdát obtížné, takže jsme hledali způsoby, jak najít ten správný úřad za nejlepší cenu. Tyto tipy Vám mohou pomoci nalézt kvalitní a dostupnou kancelář.

Atraktivní centrum Prahy

Mimo centrum Kancelářské prostory v centru města jsou obvykle dražší vzhledem k vysoké poptávce po místě. Kancelářské prostory v centru Prahy jsou velmi vyhledávané z důvodu skvělé dopravní dostupnosti MHD ale i atraktivitě místa. Pokud budete hledat kanceláře v okrajovějších částech města, můžete ušetřit měsíční náklady na kancelář ale i například na parkovací místo. Některé pražské části nemají zcela zavedené modré parkovací zóny, můžete tak získat i možnost parkování zdarma. Pokud řešíte rozpočet, měli byste být flexibilní ve svých očekáváních na plochu. Někdy máte pocit, že potřebujete kancelář o rozměru 100m čtverečních pro 4 zaměstnance, ale pokud se porozhlédnete po kancelářských prostorách, zjistíte, že pro stejný počet osob vám bude stačit poloviční kancelář. Zejména, pokud máte v týmu obchodníky, kteří primárně tráví čas u klientů, není třeba počítat s tím, že v kanceláři bude stále plný počet osob.

divadlo_archa_pasaz

Když budete hledat v méně zajímavějších částech města, je však nutné si ověřit jaká je dopravní dostupnost místa městskou hromadnou dopravou a vozem. Potřebujete mít snadný přístup jak pro zaměstnance, tak i pro vaše obchodní partnery a dodavatele.

Servisované kanceláře

Jednou z hlavních výhod servisovaných kanceláří je, že kontrakt lze uzavřít na různě dlouhou dobu. Ačkoliv je ideální uzavřít smlouvu alespoň na 12 měsíců – to Vám zaručí nejlepší cenu. Flexibilita servisovaných kanceláří spočívá v tom, že pokud plánujete růst vaší firmy, můžete se pohodlně rozšiřovat již v konkrétním místě a není nutné při každém rozšíření týmu hledat nové kancelářské prostory. Pokud už se ale stěhujete, přečtěte si naše tipy jak stěhování společnosti zvládnout co nejefektivněji zde. 

Servisovaná kancelář Praha 1

Sdílení je také řešení


Servisovaná kancelář Prostory ideální pro Start -up[/caption] Jako dobrá strategie se může jevit i sdílení kanceláří. Pokud máte obchodní partnery nebo své známé, kteří také hledají kancelářské prostory a mají obdobné požadavky jako vy, můžete se domluvit na společném pronájmu kancelářských prostor s tím, že se o skutečné náklady podělíte. Sdílená kancelář má velkou výhodu ve rozložení nákladů a také se může stát inspirativním prostředím jak pro vás, tak pro vaše spolunájemníky. Co – working se stává stále oblíbenější volbou například u Start-upů.

 

Mít přehled je klíč

Důležité je udělat si průzkum nabídek napříč celým trhem. Tím je myšleno prověřit nabídky jak klasických kancelářských prostor, tak servisovaných kanceláří a sdílených kanceláří. Pro srovnání je dobré projít i další lokality, o kterých jste na začátku ani neuvažovali.

Doporučení obchodních partnerů

Poptejte se vašich klientů nebo obchodních partnerů na doporučení. Mohou vám sdělit, jak jsou spokojeni v současné lokalitě nebo doporučit lokalitu, ve které třeba oni sami dříve sídlili. Doporučení má výhodu v tom, že vám poskytne pohled někoho, kdo v kancelářských prostorách seděl a může Vám říct to, co z inzerátu nevyčtete.

zdroj: searchofficespace.com

 

 

Mám zájem dozvědět se více.

 

Uložit Uložit Uložit

  předchozí článek další článek  
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

15 / 08 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi coworkingem a servisovanou privátní kanceláří? Porovnali jsme pro vás jednotlivé možnosti a zde vám přinášíme výsledek.

celý článek
Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

18 / 07 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi klasickými a servisovanými kancelářemi? Z hlediska financí je pronájem servisovaných kanceláří značně výhodnější.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace