Tipy na aplikace pro osobní rozvoj, organizování a komunikaci

20 / 12 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Tipy na aplikace pro osobní rozvoj, organizování a komunikaci

Mobilní aplikace čím dál tím více poskytují intuitivní řešení každodenních pracovních, ale i soukromých problémů. Chcete-li se vzdělávat, být více efektivní a lépe komunikovat a organizovat svůj tým, tyto appky by pro vás měly být samozřejmostí.

Aplikace pro efektivní organizaci času

Asana a Trello

Každý projekt potřebuje dobrý projektový management, který mimo jiné zahrnuje i seznam prioritních úkolů s potřebným datem ukončení, dalšími podrobnostmi a jménem zaměstnance, který má úkol na starosti. Aplikací je mnoho, záleží, co preferujete. Většinou je potřeba vytvořit nový projekt, který se skládá ze seznamu nebo sloupců určených na přehled hlavních úkolů, pod kterými se nacházejí další dílčí kroky. Následně můžete ke každému velkému i malému tasku přiřadit osobu a deadline.

Aha!, Microsoft Project, Wrike

Mechanický inženýr Gantt v roce 1910 vytvořil graf, který měl zefektivnit procesy v rámci projektového managementu a funguje dodnes. Diagram umožňuje získávat přehled o tom, kde se v rámci procesu nacházíte, čeho jste dosáhli a co máte ještě před sebou. Na Ganttově diagramu spatříte i to, které oblasti se navzájem ovlivňují a co všechno nestihnete na čas. Aktuálně existuje několik aplikací, které využívají Ganttův diagram.

Empower, Paymo, Toggle

Empower shromažďuje veškeré informace o bankovních účtech a kreditních kartách na jednom místě. V aplikaci můžete používat nástroje k vytváření rozpočtů, sledování úspor a dluhů.

Nástroje jako je Paymo nebo Toggle umožňují trackovat čas tak, abyste věděli, kolik času vám zabral určitý úkol nebo celý projekt. Paymo také nabízí možnost automaticky generovat faktury. Statistiky a přehledné grafy umožní vidět, jak jste na tom s produktivitou, co vám zabírá příliš mnoho času a v čem jste efektivní.

Aplikace pro lepší komunikaci s týmem a zákazníky

Slack

Slack spojuje všechny nejdůležitější funkce a vychytávky jiných komunikačních aplikací přispívajících ke zlepšení spolupráce v týmu. Komunikaci udržuje organizovanou, snadno zobrazitelnou a automaticky ukládá kopie všech chatů. Vaše sdílené soubory ukládá na jedno místo. Slack integruje všechny důležité aplikace jako Dropbox, Asana, Disk Google, Twitter, Zendesk atd. Aplikace také synchronizuje všechny soubory, zprávy a data mezi smartphonem a počítačem.

WhatsApp

WhatsApp je sice sociální sítí, ale výborně poslouží i jako individuální a skupinový chat na pracovišti. Aplikace je univerzální - můžete posílat textové, hlasové, obrázkové, video zprávy a různé dokumenty, což je její velkou výhodou.

LiveAgent

Důležitá je i kvalitní zákaznická podpora. LiveAgent je software, který zjednodušuje komunikaci mezi vámi a vašimi zákazníky. Pomáhá eliminovat chaos, který nastává při řešení různých požadavků. Vše je měřitelné, přehledné a zorganizované a jde o slovenský produkt.

SwiftKey

Je jednou z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších softwarových klávesnic. Na výběr má množství vzhledů, zná češtinu/slovenštinu a dokáže řadit slova, která chcete napsat. Správně funguje i psaní tažením prstu, a tak je skvělým pomocníkem při používání jen jedné ruky. SwiftKey je aplikace zdarma.

Aplikace pro seberozvoj a vzdělávání

Flipboard a Medium

Flipboard je aplikace, která vám nachystá novinky z celého světa na základě preferencí. Shromažďuje obsah ze sociálních médií, webových stránek a zpravodajských portálů, který ukládá tak, aby vznikl časopisový formát strany. Web je dostupný v 21 jazycích a stránkami v něm listujete jako v časopise.

Medium je zase místem, na kterém najdete milióny blogů. Využívají ho jak začínající, tak i profesionální blogeři. Nastavujete si zde svoje preference, můžete si vybrat své oblíbené autory a témata a také zde máte prostor pro sdílení vlastních myšlenek a názorů.

Duolingo

Ideální aplikace na učení se cizích jazyků. Na výběr je jich přesně 23. Aplikace vám bude sloužit zejména, pokud cestujete do ciziny a potřebujete oprášit staré znalosti. Perfektně vás naučí základní slovíčka a fráze pro běžnou komunikaci. Pokud máte chuť učit se nový cizí jazyk, appka vám dá skvělé základy.

Pro seberozvoj doporučujeme i další aplikace zaměřené na fit aktivity – běh, posilování, strečink atd. Také existují různé meditační appky, které vám při náročných pracovních dnech zaručeně dodají odpočinek a relax.

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
https://lekarnapodstrani.com/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace