Spustili jsme nové webové stránky

21 / 02 / 2017 Novinka FLEXI OFFICE

Spustili jsme nové webové stránky

Jsme velice rádi, že po dlouhé a usilovní práci Vás můžeme informovat o spuštění našich nových webových stránek, které najdete na adrese www.flexioffice.cz.

Naše webové stránky mají samozřejmě sloužit hlavně jako informační prostředek. Tudíž zde najdete - jako i v předchozí verzi - všechny naše poskytované služby - pronájem kanceláře, zasedací místnosti a podnikatelský servis, který pro naše klienty zajišťujeme. Zároveň zde najdete informace o našich business centrech a také kompletní informace o konkrétních kancelářských prostorách, které máme aktuálně k dispozici.

PROČ VÁS O TOM VŮBEC INFORMUJEME?

Důvod, proč jsme do stránek investovali (nejen peníze, ale hlavně čas) a vytvořili nové stránky, je logický. Chtěli jsme je vylepšit. A to nejen pro nás - ale hlavně pro vás - naše klienty, obchodní partnery či zájemce o naše kanceláře a služby. 

Cílem bylo vytvořit interaktivní web, kde se budeme nejenom prezentovat "Kdo jsme a co děláme" - ale hlavně jaké problémy řešíme. Chceme zde vytvořit kvalitný obsah, kde najdete odpovědi na své otázky. Ale pojďme postupně. Co jsme si pro vás připravili nového? 

 

RYCHLÝ FORMULÁŘ

Jak jste si jistě všimli hned na úvodní stránce je rychlý formulář pro rezervaci našich služeb. Tato novinka slouží zejména pro naše stávající klienty, kteří již znají naše kanceláře a služby. Anebo je to pro nové zájemce, kteří hledají pronájem kanceláře, ale nemají čas vyhledávat potřebné informace na webu. Chtějí rychlou a relevatní informaci ke konkrétní službe, či rovno rychlou rezervaci kanceláře, konferenční místnosti či jiné služby. Např. potřebujete místnost pro 4 osoby na Praze 1 pro obchodní jednání a chcete vědět možnosti, cenu a zároveň si domluvit prohlídku kanceláře a daného business centra. Vyplníte formulář včetně výběru business centra, služby a datumu, na kdy potřebujete rezervaci (můžete připojit i krátkou poznámku s upřesněním - "Chceme k tomu kafé a chlebíčky") a náš kolega či kolegyně se vám obratem ozve s předběžnou rezervaci a kalkulaci za pronájem konferenční místnosti. Výhoda je ta, že už má pro vás připravené přesnější informace. Jinak nás můžete samozřejmě kontaktovat přímo telefonicky na uvedených kontaktech a rezervaci provést i po telefonu. 

 

 

NEWSLETTER 

Novinkou je možnost přihlášení k pravidelnému měsíčnímu Newsletteru, kde budeme publikovat naše novinky či inzerci aktuálně volných kanceláří, ale také zajímavosti a poradenství, jako např. rady a tipy jak jsi vybavit kancelář, co dělat s akustikou kanceláře, apod. Prostě zajímavosti ze světa kanceláří. 

A aby toho nebylo málo připravujeme do pravidelného Newsletteru: sekce pro naše klienty. Zde budete mít prostor prezentovat svoji firmu a byznys, který provozujete či přímo nabídnout svoje služby. Ano, i takhle bychom rádi přispěli ke vzájemné spolupráci a naplnili význam tohoto slova "vzájemná spolupráce" - ať to nejsou pouze slova.

 

PRONÁJEM ZDARMA

Víme, že v současné době nic nefunguje zadarmo :) Pro naše nové klienty, resp. zájemce - kteří se přihlásí k odběru novinek "NEWSLETTERU" - dáme jako poděkování 1 hodinu pronájmu zasedací místnosti ZDARMA. Aby si mohli naše služby vyzkoušet a stát se našimi klienty. 

Voucher na pronájem kanceláře ZDARMA najdete na naší úvodní stránce v dolní části - pod sekcí "Naše business centra". Anebo kliknutím na okno "PRONÁJEM ZDARMA" v pravém dolním rohu této stránky. 

 

SPOLUPRACUJEME

Nově jsme připravili také sekci spolupracujeme. Najdete tam všechny naše obchodní partnery a klienty, s kterými dlouhodobě spolupracujeme. Jsou to jakési reference i pro Vás - protože našim partnerům věříme a můžeme je s čistým svědomím doporučit i Vám.

 

FEEDBACK JE PRO NÁS DŮLEŽITÝ

A protože se snažíme naše služby neustále zlepšovat, jsme moc rádi, když nám napíšete, jak moc jste spokojeni s našimi službami anebo práci členů našeho týmu. Napište nám to na email info@flexioffice.cz

Naši klienti nám již několik referencí nechali. Můžete je najít na stránce ŘEKLI O NÁS. Zde je prostor pro zpětnou vazbu našich klientů na naše služby, případně umístění vašeho loga spolu s odkazem na vaše webové stránky. 

CO TOMU ŘÍKÁTE?

Prohlédli jste si naše nové webové stránky? Něco tam nefunguje anebo chybí? Máte podnět či doporučení, co bychom měli doplnit? Napište nám na info@flexioffice.cz - vše napravíme či případně doplníme.  

 

Váš tým FLEXI OFFICE

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
https://lekarnapodstrani.com/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace