Sídlo společnosti s využitím servisované kanceláře? Umíme!

06 / 08 / 2021 Novinka FLEXI OFFICE

Sídlo společnosti s využitím servisované kanceláře? Umíme!

Pro mnoho začínajících podnikatelů může být vlastní kancelář na full-time pronájem zbytečná a často i finančně neúnosná. FLEXI OFFICE nabízí možnost umístění sídla firmy na prestižní adrese a k tomu plně vybavené pracovní místo ve sdílené kanceláři, kterou můžete využívat dle potřeby.

Naše společnost poskytuje svým klientům vybavené a servisované kanceláře, dle jejich přání a požadavků. Tyto servisované kanceláře mají oproti pronájmu klasických kanceláří velkou výhodu – klient nenese žádné starosti se zařizováním prostor a celkovým provozem kancelářského zázemí. Servisovaná kancelář znamená, že se o provoz kanceláře nemusí vůbec starat. Poskytujeme flexibilní nájemní smlouvy, vybavené společné prostory a zázemí recepce, lobby, zasedací a konferenční místnosti, kuchyňku, toalety atd.

Vyberte si z různých typů pronájmů podle vašich preferencí a soustřeďte se pouze na svůj byznys. Zbytek zařídíme my. Máte specifické nároky na výběr nábytku či jiného vybavení? Žádný problém. Vycházíme vstříc individuálním požadavkům klientů. 

Sídlo společnosti včetně reálné kanceláře

Sháníte lukrativní adresu pro vaše podnikání a nechcete být jednou z tisíce poštovních schránek na neoznačené budově? Zároveň byste rádi využili možnost projednat administrativní záležitosti přímo u nás v business centru? Díky pronájmu sdílené kanceláře ve FLEXI OFFICE obdržíte sídlo firmy na prestižní adrese, včetně pronájmu reálné kanceláře na několik dnů v měsíci.

Získáte exkluzivní kancelářské zázemí pro vaši firmu, kde můžete rovněž zužitkovat i náš spolehlivý podnikatelský servis: služby osobní asistentky, možnost pronájmu zasedací místnosti, právní a účetní podporu a mnohé další. Zkrátka nadstandardní servis zajišťující exkluzivitu této služby.

Nezbytné doklady pro umístění sídla společnosti vám zajistíme do 24 hodin. Pro setkání s klienty, obchodními partnery či orgány státní správy je možné využít naše zasedací a konferenční místnosti. Asistentky na recepci zajistí vaši přítomnost a zastoupení vaší firmy denně na recepci business centra od 8:30 do 17:00 hod.

Hledáte vhodnou adresu pro podnikání?

Už nemusíte. Právě jste jí našli!

  předchozí článek další článek  
Komplexní služby pod hlavičkou FLEXI OFFICE

Komplexní služby pod hlavičkou FLEXI OFFICE

17 / 09 / 2021 Novinka FLEXI OFFICE

Začátky podnikání nejsou snadné. Řešíte spoustu věcí naráz a k tomu svůj business. Díky Flexi Office můžete pustit část starostí z hlavy. Zjistěte více.

celý článek
Nadstandardní občerstvení na pracovišti FLEXI OFFICE

Nadstandardní občerstvení na pracovišti FLEXI OFFICE

02 / 09 / 2021 Novinka FLEXI OFFICE

Podle průzkumu by drtivá většina Čechů na pracovišti uvítala benefit formou občerstvení. Dopřejte ho svým zaměstnancům i vy! Poradíme vám, jak na to.

celý článek
Jak si užít léto v kanceláři

Jak si užít léto v kanceláři

20 / 08 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Ať je léto nebo zima ve Flexi Office je vám prima. Zajistíme vám komfort v plně servisovaných kancelářích i přes letní období. Zjistěte více v našem článku.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace