Sídlo společnosti s využitím servisované kanceláře? Umíme!

06 / 08 / 2021 Novinka FLEXI OFFICE

Sídlo společnosti s využitím servisované kanceláře? Umíme!

Pro mnoho začínajících podnikatelů může být vlastní kancelář na full-time pronájem zbytečná a často i finančně neúnosná. FLEXI OFFICE nabízí možnost umístění sídla firmy na prestižní adrese a k tomu plně vybavené pracovní místo ve sdílené kanceláři, kterou můžete využívat dle potřeby.

Naše společnost poskytuje svým klientům vybavené a servisované kanceláře, dle jejich přání a požadavků. Tyto servisované kanceláře mají oproti pronájmu klasických kanceláří velkou výhodu – klient nenese žádné starosti se zařizováním prostor a celkovým provozem kancelářského zázemí. Servisovaná kancelář znamená, že se o provoz kanceláře nemusí vůbec starat. Poskytujeme flexibilní nájemní smlouvy, vybavené společné prostory a zázemí recepce, lobby, zasedací a konferenční místnosti, kuchyňku, toalety atd.

Vyberte si z různých typů pronájmů podle vašich preferencí a soustřeďte se pouze na svůj byznys. Zbytek zařídíme my. Máte specifické nároky na výběr nábytku či jiného vybavení? Žádný problém. Vycházíme vstříc individuálním požadavkům klientů. 

Sídlo společnosti včetně reálné kanceláře

Sháníte lukrativní adresu pro vaše podnikání a nechcete být jednou z tisíce poštovních schránek na neoznačené budově? Zároveň byste rádi využili možnost projednat administrativní záležitosti přímo u nás v business centru? Díky pronájmu sdílené kanceláře ve FLEXI OFFICE obdržíte sídlo firmy na prestižní adrese, včetně pronájmu reálné kanceláře na několik dnů v měsíci.

Získáte exkluzivní kancelářské zázemí pro vaši firmu, kde můžete rovněž zužitkovat i náš spolehlivý podnikatelský servis: služby osobní asistentky, možnost pronájmu zasedací místnosti, právní a účetní podporu a mnohé další. Zkrátka nadstandardní servis zajišťující exkluzivitu této služby.

Nezbytné doklady pro umístění sídla společnosti vám zajistíme do 24 hodin. Pro setkání s klienty, obchodními partnery či orgány státní správy je možné využít naše zasedací a konferenční místnosti. Asistentky na recepci zajistí vaši přítomnost a zastoupení vaší firmy denně na recepci business centra od 8:30 do 17:00 hod.

Hledáte vhodnou adresu pro podnikání?

Už nemusíte. Právě jste jí našli!

  předchozí článek další článek  
Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

17 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Porovnáváme pro vás jednotlivé typy kanceláří, zaměřujeme se na jejich výhody a nevýhody. Pro koho je jaký typ kanceláře nejvhodnější?

celý článek
Covid změnil kancelářský trh

Covid změnil kancelářský trh

01 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

V článku si shrneme dopady covidu na kancelářský trh. Jaké jsou současné možnosti a trendy? Co Češi aktuální nejvíce preferují?

celý článek
Optimální velikost kanceláří

Optimální velikost kanceláří

10 / 05 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

U FLEXI OFFICE nenabízíme miniaturní a stísněné kanceláře, ale přesně takové, aby se v nich klienti cítili komfortně. Přesvědčte se sami.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace