Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

15 / 08 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

Řešíte, jaký typ kanceláře si pronajmout? Zvažujete, zda dát přednost servisované privátní kanceláři, nebo naopak raději coworkingovému centru? Porovnali jsme pro vás jednotlivé možnosti, zaměřili se na jejich výhody a zde vám přinášíme výsledek. 

Práce v coworkingovém centru

Dáváte přednost práci v kolektivu? Rádi se během práce seznamujete s novými lidmi? Čerpáte od nich inspiraci a radíte se s nimi? Pak je coworking vhodný právě pro vás!

Oproti tradičním kancelářím, které můžete znát ze svého zaměstnání, se v coworkingu budete potkávat s lidmi napříč nejrůznějšími obory a profesemi. Snadno tak díky tomu můžete získat nové kontakty i znalosti nebo se vám mohou otevřít dveře k nové spolupráci a projektům. 

Coworking jsou v podstatě sdílené kanceláře určené k pronájmu nebo částečnému pronájmu. Potkávají se zde různí lidé, v různém čase, z různých firem a na nestejně dlouhé časové období. Takové kanceláře jsou plnohodnotné a vždy mají odpovídající technické zázemí.

Privátní servisované kanceláře

S trochou nadsázky lze říct, že v případě coworkingu tedy nevíte, kdo bude sedět u stolu naproti vám. 

Naopak v případě privátní servisované kanceláře od FLEXI OFFICE si můžete sami určit, zda budete kancelář využívat pouze vy nebo se k vám třeba připojí vaši další kolegové či známí. K dispozici jsou vám individuální kanceláře vybavené kvalitním kancelářským nábytkem pro 1 až 20 pracovních míst.

„Všechny námi nabízené kanceláře jsou servisované, takže se o jejich provoz nebudete muset vůbec starat. K dispozici vám budou recepční i asistentské služby, dodavatelské služby, telefonní a faxové služby, úklid kanceláře, občerstvení v kuchyňce a mnoho dalšího,“ říká o svých službách FLEXI OFFICE.

Pracovat tak bude v již zařízené kanceláři, o kterou se nebudete muset nikterak starat, ale zároveň budete mít dostatek soukromí.

FLEXI OFFICE má volné servisované kanceláře v lokalitách Praha 1 - Bredovský dvůr, Praha 1 - Palác Archa, Praha 4 - Habrovka a v Bratislavě v lokalitách Zámocká a Slavín

HLEDÁTE KANCELÁŘE?

Servisované kanceláře v Praze a Bratislavě

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace