Servisované kanceláře - chytrá volba pro malé a střední podniky

25 / 10 / 2016 Článek Lease Manager

Servisované kanceláře - chytrá volba pro malé a střední podniky

O servisovaných kancelářích jste již jistě slyšeli

Servisované kanceláře a obchodní centra jsou tady již více než 30 let, a trh neobyčejně vyrostl za posledních deset let. Ale kdo vlastně využívá servisované kanceláře? Můžete si myslet, že jen začínajícím Start-upy a malé podniky. Ale není to tak. Zjistili jsme, že většina podniků, která poptává servisované kanceláře jsou již poměrně dobře zavedené.

Pojďme se blíže podívat na servisované kanceláře v Londýně - to je nejpopulárnější lokalita, takže dobrý začátek pro start. A tady jsou nejzákladnější údaje. 70% servisovaných kanceláří ve městě jsou pronajímány malým a středním firmám

Servisované kanceláře Praha

Servisované kanceláře Praha

18.000 lidí pracuje v servisovaných kancelářích. Zaměstnáni jsou zhruba ve 2250 podnicích. Polovina servisovaných kancelářských prostor ve městě je obsazena stabilními podniky, které neočekávají budoucí růst v nejbližší době. 18.000 lidí napříč 2250 - ti podniky je zaměstnáno v servisovaných kancelářích každý týden. V průměru je to 8 zaměstnanců na společnost. Otázkou je, proč jsou servisované kanceláře tak populární? Každý business je jednoznačně odlišný, ale obecně řečeno, první tři důvody, proč si společnosti pronajímají servisované kanceláře, mohou vypadat nějak takto:

Flexibilita

Pronájem kanceláře je neuvěřitelně flexibilní. Období mohou být krátkodobá, dlouhodobá, roční, půlroční, měsíční. Flexibilita je pro začínající a malé podniky důležitá. Majitelé podniků vědí, že jejich kancelář může růst s jejich společností či projektem bez hrozby dlouhých a komplikovaných nájemních podmínek.

Místo

Servisované kanceláře Praha

Servisované kanceláře Palác Archa

jak jsme zmínili již dříve, trh se servisovanými kancelářemi velice rychle roste. V současné době proto naleznete nabídku pronájmu servisovaných kanceláře na každé lukrativní adrese ve městě. Servisované kanceláře jsou nabízeny v lokalitách, kde pronájem nebytových prostor začíná na 300m2. Vy ale potřebujete kancelář okolo 15m2 a díky poskytovatelům servisovaných kancelářích pro vás bude dostupná i takováto lokalita.

Pronájem kanceláře Praha 1

Služby

Klíč se ukrýva v názvu. Při pronájmu servisovaných kanceláří získáte zároveň všechny druhy all inclusive služeb, jako je obsluhovaná recepce, asistentka, IT pomoc, telefonní operátorka, kvalitní připojení k internetu, úklid prostor, obecnou údržbu, houževnaté společné prostory jako lobby, call room, terasa, stravovací prostory pro přestávku, oběd, kávu čaj, a bezedná dodávky kávy.

Servisované kanceláře Praha

A navíc, business centra, které nabízejí servisované kanceláře mají jako nedílnou součást nabídky pronájem zasedacích místností různých kapacit. Tyto zasedací místnosti můžete flexibilně využívat pro jakýkoliv typ vašeho setkání jako je konference, osobní pohovor, školení apod.Výsledek? Servisované kanceláře jsou výbornou volbou v dnešní době a jejich nabídka neustále roste do nových lokalit.  

Servisované kanceláře Praha    

zdroj:www.officebroker.com

Mám zájem o pronájem servisované kanceláře

Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku a zjistěte více!

Uložit Uložit Uložit Uložit Uložit

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
https://lekarnapodstrani.com/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace