Reálná nebo virtuální kancelář se zázemím?

30 / 09 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Reálná nebo virtuální kancelář se zázemím?

Reálná nebo virtuální kancelář se zázemím?

Společnost FLEXI OFFICE se specializuje na pronájmy kompletně zařízených kanceláří s veškerým nezbytným administrativním komfortem a zázemím. Klientům jsme schopni nabídnout také službu poskytnutí sídla společnosti. Umístění sídla je nejvhodnější pro začínající podnikatele, kteří zakládají novou společnost a potřebují adresu, na kterou by mohli zaregistrovat svoji firmu.

V naší nabídce máme prémiové adresy v lukrativních kancelářských a obchodních lokalitách.

Sídlo společnosti

Typickými rysy všech adres nabízených jako sídlo společnosti jsou:

  1. Prestižní adresa – službu poskytnutí sídla nabízíme ve velkých městech, navíc v lokalitách a nemovitostech, které svou kvalitou výrazně převyšují veškeré ostatní lokality. V naší nabídce máme například luxusní business centrum v secesním stylu v centru Prahy na Ovocném trhu nebo moderně zrekonstruovanou vilu na prestižní adrese pražského Pankráce.
  2. Skvělá dostupnost – všechna nabízená business centra poskytují skvělou dostupnost, buď prostředky místní městské hromadné dopravy, případně vlastními prostředky. U všech budov nabízených jako sídlo společnosti poskytujeme bezproblémové parkování.
  3. Profesionální servis – naše business centra nabízející adresu jako sídlo společnosti musí splňovat jistá kritéria. Mezi ty základní patří zajištění označení sídla společnosti, fungující recepce, přebírání pošty a jiné základní administrativní služby.

Servisovaná kancelář

V rámci naší nabídky servisovaných kanceláří získáte:

  • Vyřízení do 24 hodin – potřebné dokumenty pro umístění sídla společnosti vám zajistíme do 24 hodin. Využijte naše zasedací a konferenční místnosti pro schůzky s klienty, obchodními partnery nebo orgány státní správy. Asistentky na recepci business centra zajistí vaší přítomnost či zastoupení vaší firmy denně od 8:30 do 17:00 hod.
  • Zázemí kancelářského centra – skutečné kancelářské zázemí: služby osobní asistentky, možnost pronájmu zasedací místnosti, právní a účetní podpora a další nadstandardní servis.
  • Úspora provozních nákladů – vlastní kancelář na full-time pronájem je pro mnoho začínajících podnikatelů absolutně zbytečná a často finančně neúnosná. Nabízíme možnost umístění sídla firmy na prestižní adrese a k tomu plně vybavené a servisované pracovní místo ve sdílené kanceláři.

 

Domluvte si s námi schůzku, sdělte nám své požadavky a my pro vás připravíme individuální nabídku šitou na míru vaším potřebám. Navštivte naše kancelářská centra a přesvědčte se, že za rozumnou cenu získáte nadstandardní kvalitu a servis.

KANCELÁŘ NEBO SÍDLO?

CO PRO VÁS BUDE VÝHODNĚJŠÍ?

  předchozí článek další článek  
Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

01 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Krátkodobý pronájem kanceláře je vhodný pro firmy či jednotlivce, kteří hledají kancelář pro sebe nebo svůj tým na několik hodin, dní nebo měsíců.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

29 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Během vánočních svátku bude upravena pracovní doba recepcí

celý článek
S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

21 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Každý klient je během své nepřítomnosti informován o došlé poště, návštěvách apod. Díky našim službám recepce mu nic neunikne a je v obraze i mimo kancelář.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace