Pronájem prostorné kanceláře v centru Prahy

21 / 07 / 2017 Novinka FLEXI OFFICE

Pronájem prostorné kanceláře v centru Prahy

Nabízíme pronájem plně zařízené a servisované kanceláře v kancelářské budově Paláce Archa (naproti Bílé Labuti), v ulici Na Poříčí 1047/26, Praha 1.

FLEXI OFFICE nabízí plně vybavené a servisované kanceláře k pronájmu, pronájem zasedacích místností od 1 hodiny, spolu s kompletně funkčním kancelářským zázemím. O provoz své kanceláře se nemusíte vůbec starat, vše zařídí náš tým, který je Vám neustále k dispozici. Pokud nechcete ztrácet čas řešením provozních záležitostí, ale chcete se pouze soustředit na svůj business – volba kanceláře ve FLEXI OFFICE je ta nejlepší volba!

KANCELÁŘ 8BUsiness (50m2) 

Plně vybavená a servisovaná kancelář s kapacitou 6-8 pracovních míst. Kancelář je vybavena kvalitním kancelářským nábytkem – standardní pracovní místo se skládá z pracovního stolu a ergonomické kancelářské židle, ke kterému náleží kontejner a skříňka na dokumenty. Dle přání klienta lze kancelář dovybavit.

Vybavení kanceláří

Kanceláře jsou individuálně klimatizované, vybavené datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, možnost dalších nadstandardních IT nastavení, telefonní linky s operátorkou či dalšími hlasovými službami, atd.)., s neomezeným přístupem do budovy 24/7, který je zabezpečen pomocí elektrického zabezpečovacího systému.

Ve společném zázemí se nachází vybavená kuchyňka denně zásobována občerstvením (káva/čaj, nabídka nápojů), kopírovací centrum, lobby a sociální zařízení. Součástí je i recepce s reprezentativními osobními asistentkami, které se starají o veškerý administrativní servis a komfort vás a vašich klientů.

Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti různých velikostí s prezentační technikou.

Kancelářská budova - Palác Archa

Palác Archa je součástí futuristického komplexu administrativních a obchodních budov. Modernistické prostředí v okolí ulice „Na poříčí“ obklopeno řadou luxusních hotelů, prvotřídních restauračních zařízení a obchodních pasáží nebo různých sportovních center, nabízí business centrum Palác Archa, jež se nachází v samotném centru Prahy, hned vedle Florentina, a poblíž Masarykova nádraží. Na projektování z prvních budov, která je dnes známá jako Legiobanka, se podílel slavný architekt Josef Gočár, který upřednostnil rondokubismus. Kancelářské prostory Palác Archa jsou moderně zrekonstruované a nabízí maximální komfort třídy A. 

 

 

  Kancelář je k nastěhování ihned.

 

Ušetřete na vybavení a personálních nákladech – díky konceptu servisované kanceláře.

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle: +420 773 677 307 nebo nám napište na info@flexioffice.cz a my se vám ozveme s dalšími informacemi.

Věříme, že Vás naše aktuální nabídka zaujme, a proto neváhejte a přijďte si tyto kanceláře osobně prohlédnout do našeho business centra. Naše adresa je:

Palác Archa – vchod C
Na poříčí 1047/26
110 00 Praha 1

 

Zaujal Vás pronájem kanceláře?

Sjednejte si nezávaznou schůzku!

Těšíme se na setkání s Vámi a vzájemnou spolupráci!

Tým FLEXI OFFICE

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace