Pronájem prostorné kanceláře v centru Prahy

21 / 07 / 2017 Novinka FLEXI OFFICE

Pronájem prostorné kanceláře v centru Prahy

Nabízíme pronájem plně zařízené a servisované kanceláře v kancelářské budově Paláce Archa (naproti Bílé Labuti), v ulici Na Poříčí 1047/26, Praha 1.

FLEXI OFFICE nabízí plně vybavené a servisované kanceláře k pronájmu, pronájem zasedacích místností od 1 hodiny, spolu s kompletně funkčním kancelářským zázemím. O provoz své kanceláře se nemusíte vůbec starat, vše zařídí náš tým, který je Vám neustále k dispozici. Pokud nechcete ztrácet čas řešením provozních záležitostí, ale chcete se pouze soustředit na svůj business – volba kanceláře ve FLEXI OFFICE je ta nejlepší volba!

KANCELÁŘ 8BUsiness (50m2) 

Plně vybavená a servisovaná kancelář s kapacitou 6-8 pracovních míst. Kancelář je vybavena kvalitním kancelářským nábytkem – standardní pracovní místo se skládá z pracovního stolu a ergonomické kancelářské židle, ke kterému náleží kontejner a skříňka na dokumenty. Dle přání klienta lze kancelář dovybavit.

Vybavení kanceláří

Kanceláře jsou individuálně klimatizované, vybavené datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, možnost dalších nadstandardních IT nastavení, telefonní linky s operátorkou či dalšími hlasovými službami, atd.)., s neomezeným přístupem do budovy 24/7, který je zabezpečen pomocí elektrického zabezpečovacího systému.

Ve společném zázemí se nachází vybavená kuchyňka denně zásobována občerstvením (káva/čaj, nabídka nápojů), kopírovací centrum, lobby a sociální zařízení. Součástí je i recepce s reprezentativními osobními asistentkami, které se starají o veškerý administrativní servis a komfort vás a vašich klientů.

Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti různých velikostí s prezentační technikou.

Kancelářská budova - Palác Archa

Palác Archa je součástí futuristického komplexu administrativních a obchodních budov. Modernistické prostředí v okolí ulice „Na poříčí“ obklopeno řadou luxusních hotelů, prvotřídních restauračních zařízení a obchodních pasáží nebo různých sportovních center, nabízí business centrum Palác Archa, jež se nachází v samotném centru Prahy, hned vedle Florentina, a poblíž Masarykova nádraží. Na projektování z prvních budov, která je dnes známá jako Legiobanka, se podílel slavný architekt Josef Gočár, který upřednostnil rondokubismus. Kancelářské prostory Palác Archa jsou moderně zrekonstruované a nabízí maximální komfort třídy A. 

 

 

  Kancelář je k nastěhování ihned.

 

Ušetřete na vybavení a personálních nákladech – díky konceptu servisované kanceláře.

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle: +420 773 677 307 nebo nám napište na info@flexioffice.cz a my se vám ozveme s dalšími informacemi.

Věříme, že Vás naše aktuální nabídka zaujme, a proto neváhejte a přijďte si tyto kanceláře osobně prohlédnout do našeho business centra. Naše adresa je:

Palác Archa – vchod C
Na poříčí 1047/26
110 00 Praha 1

 

Zaujal Vás pronájem kanceláře?

Sjednejte si nezávaznou schůzku!

Těšíme se na setkání s Vámi a vzájemnou spolupráci!

Tým FLEXI OFFICE

  předchozí článek další článek  
Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

01 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Krátkodobý pronájem kanceláře je vhodný pro firmy či jednotlivce, kteří hledají kancelář pro sebe nebo svůj tým na několik hodin, dní nebo měsíců.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

29 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Během vánočních svátku bude upravena pracovní doba recepcí

celý článek
S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

21 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Každý klient je během své nepřítomnosti informován o došlé poště, návštěvách apod. Díky našim službám recepce mu nic neunikne a je v obraze i mimo kancelář.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace