Pronájem pracovního místa od 3900 Kč/měsíc Adresa: Palác Archa (Na Poříčí 26) a Bredovský dvůr (Olivova 4) - Praha 1

Vyzkoušejte to u nás na 1 DEN ZDARMA

Popis pracovního místa

Pronajměte si pracovní místo v našich uzavřených kancelářích, které jsou vybaveny moderním kancelářským nábytkem

Kanceláře jsou individuálně klimatizováné, vybavené datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, telefonní linky), s neomezeným přístupem do budovy 24/7, který je řešen prostřednictvím vstupní čipové karty. 

Ve společném zázemí (100m2) je Vám plně k dispozici vše, co k běžnému pracovnímu životu potřebujete - vybavená kuchyňka, denně zásobována občerstvením (voda, káva, čaj, džus, cola), kopírovací centrum, reprezentativní lobby s denním tiskem a sociální zázemí.

Vstupní část prostoru tvoří vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis a provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vybaveny technikou pro prezentaci (dataprojektor, LCD televize, flipchart). 

 

Cenové varianty

Vyberte si své pracovní místo

Vyzkoušejte to u nás na 1 DEN ZDARMA

Kde jsou pracovní místa?

BREDOVSKÝ DVŮR - OLIVOVA 4, PRAHA 1

Bredovský dvůr se nachází v samotném centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Kanceláře jsou individuálně klimatizované, mají otevíratelná okna a 24/7 přístup do budovy.

V společném zázemí (100m2) je Vám plně k dispozici vše, co k běžnému pracovnímu životu potřebujete - vybavená kuchyňka, denně zásobována občerstvením (voda, káva, čaj, džuc, cola), kopírovací centrum, reprezentativní lobby s denním tiskem a sociální zázemí.

Vstupní část prostoru tvoří vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis a provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vybaveny technikou pro prezentaci (dataprojektor, LCD televize, flipchart). Kanceláře Bredovský dvůr jsou velice oblíbené pro svou perfektní lokalitu a zbrusu nové kancelářské prostory. 

Václavské náměstí (2min chůze). Perfektní dopravní dostupnost autem (200m sjezd z Magistrály) i MHD. 

Metro: Muzeum (A,C), Můstek (B,C ), Hlavní nádraží (C), a tramvaje ze zastávky Jindřišská (3, 9, 14, 24, 51-56).

Bredovský dvůr Apartments – ubytování přímo v budově, desítky hotelů a restaurací v blízkém okolí. Restaurace Bredovský dvůr přímo v budově.


PALÁC ARCHA - NA POŘÍČÍ 26, PRAHA 1

Palác Archa se nachází na Bílé labuti hned vedle Florentina, poblíž Masarykova nádraží (mezi Florencí a Náměstím republiky). Modernistické prostředí v okolí ulice „Na poříčí“ obklopeno řadou luxusních hotelů, prvotřídních restauračních zařízení a obchodních pasáží nebo různých sportovních center. 

Kancelářské prostory Palác Archa jsou moderně zrekonstruované a nabízí maximální komfort třídy A. Vstupní recepce a ostraha v budově, otevíratelná okna, individuálně klimatizované kanceláře, zdvojené podlahy s veškerou IT infrastrukturou.

Náměstí republiky a Florenc (5min chůze). Perfektní dopravní dostupnost autem (200m sjezd z Magistrály) i MHD.

Metro (B, C): Florenc, Náměstí republiky a tramvaje ze zastávky Bílá Labuť a Masarykovo nádraží (3, 5, 14, 24, 26, 51-56).

Desítky hotelů a restaurací v blízkém okolí. Přímo v budově Dhaba Beas, Starbucks, Subway.

Obchodní pasáž Florentinum a obchodní dům Bílá Labuť nabízí desítky obchodů a služeb v těsném sousedství.

Servisovaná kancelář

FIXNÍ PRACOVNÍ MÍSTO

VYBAVENÁ NÁBYTKEM

PŘÍSTUP NONSTOP 24/7

SLUŽBY RECEPCE A ASISTENTEK

Vyzkoušejte to u nás na 1 DEN ZDARMA

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace