Pronájem kanceláře

FLEXI OFFICE poskytovatel kancelářských prostor v České a Slovenské republice již řadu let nabízí možnost pronájmu plně vybavených a servisovaných kanceláří v těch nejlepších kancelářských lokalitách. Individuální kanceláře jsou vybavené kvalitním kancelářským nábytkem pro 1 až 10 pracovních míst v závislosti na jejich velikosti (od 10m2 až po 100m2). Vybavení kanceláře maximálně přizpůsobíme Vašim potřebám (do-vybavení dalším nábytkem, konferenční stolek pro návštěvy, prezentační technika, dekorace, apod.) a zajistíme tak nejvyšší komfort!

Dlouhodobý pronájem kanceláře - SLEVA 20% DO KONCE KVĚTNA

Dlouhodobý pronájem kanceláře - SLEVA 20% DO KONCE KVĚTNA

Krátkodobý pronájem kanceláře

Krátkodobý pronájem kanceláře

Flexi kancelář

Flexi kancelář

Virtuální kancelář

Virtuální kancelář

Hodinový pronájem kanceláře

Hodinový pronájem kanceláře

Sdílená kancelář

Sdílená kancelář

Servisovaná kancelář

Největší výhody oproti pronájmu klasických kanceláří jsou: žádné starosti se zařizováním prostor a celkovým provozem kancelářského zázemí, flexibilita nájemní smlouvy a vybavené společné prostory a zázemí (min. 150m2) – recepce, lobby, zasedací a konferenční místnosti, kuchyňka, toalety, atd. Servisovaná kancelář to znamená, že se o provoz své kanceláře nemusí vůbec starat. Můžete se soustředit pouze na svůj byznys.

 

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace