PROJECT PROPERTY MANAGEMENT – správa nemovitostí, management staveb

08 / 06 / 2017 Článek FLEXI OFFICE

PROJECT PROPERTY MANAGEMENT – správa nemovitostí, management staveb

Společnost PROJECT PROPERTY MANAGEMENT s.r.o. působí na trhu od roku 2013, kdy byla založena za účelem poskytování profesionálních služeb z oblasti stavebně realitního trhu. Poskytuje komplexní řešení ve věcech:

  • správa nemovitostí,
  • property management,
  • facility management,
  • odborné poradenství, 
  • technický dozor investora a management staveb.

KDO JSME?

Jsme realitně - poradenská společnost, která je složena výhradně z profesionálů, kteří disponují dlouhodobými zkušenostmi z oboru, na základě ktreých jsme schopni poskytovat komplexní služby  napříč celým segmentem stavebně realitního trhu.

K naši práci přistupujeme individuálně a na profesionální úrovni.  Díky individuálního přístupu dokážeme nabídnout, dle konkrétních klientských požadavků a potřeb, komplexní řešení, které je maximálně stabilní, efektivní a hlavně umožní našim klientům získat potřebný komfort při práci s jejich nemovitostmi.

  • S klienty si budujeme dlouhodobé vztahy založené hlavně na důvěře
  • Nabízíme kvalitní služby za přijatelné ceny
  • K řešení projektů přistupujeme odpovědně a iniciativně
  • Navrhujeme stabilní řešení, s ohledem na maximální využití potenciálu nemovitostí
  • Jsme flexibilní a záleží nám na spokojenosti klienta

CO DĚLÁME?

S ohledem na bohaté zkušenosti celého týmu jsem schopni klientovi nabídnout široké portfolio služeb a to počínaje odborným poradenstvím a konzultačními službami z oblasti stavebnictví, či nemovitostního trhu, umíme zajistit správu nemovitostního portfolia a property management, a také technický dozor investora, management staveb či celkově development.

 

PROPERTY MANAGEMENT

Zajišťujeme komplexní řízení procesů spojených se správou nemovitostí a to údržbou a provozem nemovitostí, které souvisí se správou majetku a vlastnictvím nemovitosti. Rovněž zajištujeme obchodní, ekonomické a administrativní procesy, které mají zajistit efektivní využití těchto prostor. Denně komunikujeme jak s nájemníky, tak úřady a dodavateli služeb.

 

FACILITY MANAGEMENT

V souvislosti s poskytováním facility managementu se soustředíme převážně na facility management budov, areálu a pozemků, tedy na facility management nemovitostí jako takových. Koordinovaně a centrálně zajišťujeme technickou a administrativní správu těchto nemovitostí, přičemž klademe důraz na dodržení ekonomické efektivity správy, vytvoření optimální podpory a skladby služeb pro uživatele a udržení kvalitativní stránky spravované nemovitosti, popřípadě zajistíme kvalitativní rozvoj této nemovitosti.  

 

TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA A MANAGEMENT STAVEB

Kombinace odbornosti a profesionality našich pracovníků spolu s metodou projektového řízení a nástroji projektového managementu, pro nás vytváří základní filosofii přístupu k řešení klientských projektů, kterou uplatňujeme při dosahování stanovených cílů na těchto projektem. Z této filosofie rovněž vycházíme i při poskytování služeb managementu staveb, kde zabýváme zejména poskytováním odborného poradenství, koordinační činností a činností technického dozoru investora. V rámci služby technického dozoru investora poskytujeme klientům servis napříč všemi fázemi projektu.

 

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Naší snahou při poskytování odborného poradenství je nalézt nejvhodnější stavebně technické či provozní řešení pro projekty našich klientů a na základě takovýchto řešení vytvořit pro klienta odborné doporučení. Při hledání optimálních řešení se snažíme v maximálně možné míře naplnit představy klienta a zároveň zohlednit všechny specifické podmínky a limity v jeho projektu tak, aby finální nastavení bylo pro klienta dlouhodobě přínosné a nákladově efektivní.

 

Při poskytování našich služeb uplatňujeme nástroje a metodiky projektového řízení, díky nimž systémově a koordinovaně naplňujeme stanovené cíle na projektech našich klientů. Principy projektového řízení využíváme nejen u řešení komplexních projektů, ale i při poskytování jednotlivých dílčích služeb, do kterého patří jak služby spojené s dlouhodobým vlastnictvím nemovitostí, tak i služby navázané na stavebně technický rozvoj nemovitostí a development.

 

Šetřete svůj čas a nechte si poradit od odborníků. Není nic lepšího než mít spolehlivého partnera, který se o vše postará za vás a navíc – náš přístup je založen na tom, že se staráme o vaše nemovitosti, jako by byli naše vlastní.

zdroj: www.ppmanagement.cz

 

ÚVODNÍ KONZULTACE ZDARMA

Napište nám a domluvte si úvodní konzultaci zdarma

 

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace