Proč upřednostnit pronájem kanceláře před home office?

31 / 10 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Proč upřednostnit pronájem kanceláře před home office?

Moderní technologie a rozmach online světa mění i pracovní aktivity a činnosti. Mnoho zaměstnanců může pracovat jen z počítače. Tím pádem mohou vykonávat pracovní činnost téměř odkudkoliv, kde je internet, takže často pracují i ​​z domu. Jaké jsou výhody práce z kanceláře oproti pozitivům home office?

Příznivci práce z domova vidí jako největší výhodu právě čas, který ušetří tím, že nemusí jezdit do práce. Stejně umožňuje rodinám s malými dětmi snáz skloubit zaměstnání s péčí o rodinu.

Výhody práce z kanceláře

Největším lákadlem home office je práce z pohodlí domova nebo ze své oblíbené kavárny. Samozřejmostí je i to, že si práci můžete rozvrhnout jen podle sebe a svého režimu. A tady se dostáváme k velmi rozšířenému problému, který určitě znáte pod názvem prokrastinace. Prostředí kanceláří je koncipováno tak, aby byli lidé víc produktivní. Při práci z domu tedy hrozí odkládání povinností mnohem častěji než v kanceláři.

1. Oddělená práce a soukromý život

Váš domov by měl být místem, kde si odpočinete a plnohodnotně si užijete volný čas. Pro nikoho tedy není příjemné sedat si večer nebo v noci k práci, protože nemůžete kvůli nedokončenému úkolu usnout. Ovšem pokud pracujete z kanceláře, vaše odpovědnost zůstane na pracovním stole daleko od vás.

2. Pracovní režim

I když dnes už mají mnohé společnosti volnou pracovní dobu, většinou i tak dodržují určité časové rozpětí, ve kterém do práce všichni přicházejí a odcházejí. V rámci home office máte však nutkání svůj „to do list“ dokončit, i přesto, že už je dávno po předem stanoveném pracovním čase.

3. Méně sociálních kontaktů

Pro lidi milující společnost a práci v týmu je práce z kanceláře ideálním prostředím. Doma na home office trávíte celou pracovní dobu sice v pohodlí domova, ale vždy bez kolegů a ve stejném prostředí. Často se stává, že lidé pracující z domu ztrácejí motivaci a inspiraci. Pracovní kolektiv je povzbuzující, vždy se totiž máte na koho obrátit a často si s kolegy vytvoříte pevné přátelské vazby.

4. Větší odpovědnost za firemní zařízení, data

Domů si z práce musíte přinést notebook nebo jiné zařízení či média. Tím s sebou nesete i mnohem větší odpovědnost za zapůjčené firemní vybavení a celkově i za ochranu firemních dat nahraných na záznamových médiích.

Výhody pronájmu kanceláře

Práce v kanceláři mé výhody především v tom, že:

  • vám umožňuje lépe komunikovat se svými zaměstnanci a kolegy
  • neřešíte problémy na dálku
  • můžete ovlivnit pracovní výkon zaměstnanců
  • více motivujete zaměstnance

A co to skloubit? Pronajměte si pro sebe nebo celý tým naše kanceláře a odpadnou vám starosti se zařizováním a vybavováním prostor. Máte k dispozici lobby, kde je prostor k odpočinku, kuchyňku, kde si můžete ohřát jídlo, nebo třeba jen popovídat s kolegy o tom, jaký byl víkend. Pokud budete mít chuť změnit prostředí a přece jenom chvíli posedět v kavárně, všechna naše business centra jsou umístěna v centru Prahy, kde si určitě nějaké takové místo oblíbíte.

Přijdťe vyzkoušet naše vybavené kanceláře

U nás se budete cítit jako doma

  předchozí článek další článek  
Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

01 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Krátkodobý pronájem kanceláře je vhodný pro firmy či jednotlivce, kteří hledají kancelář pro sebe nebo svůj tým na několik hodin, dní nebo měsíců.

celý článek
S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

21 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Každý klient je během své nepřítomnosti informován o došlé poště, návštěvách apod. Díky našim službám recepce mu nic neunikne a je v obraze i mimo kancelář.

celý článek
Výhody kanceláří v centru Prahy

Výhody kanceláří v centru Prahy

02 / 10 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Využijte naše kanceláře, nabízíme reprezentativní prostory pro schůzky s klienty s parkováním v budově. Veškerá vybavenost v docházkové vzdálenosti.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace