Pracovní místo nebo kancelář se slevou 20 % Pronajměte si vybavenou kancelář v centru Prahy se sídlem na rok zdarma

VYZKOUŠEJTE TO U NÁS NA 1 DEN ZDARMA

                           

 

                         

 

                         

 

                     Co je součástí ceny pronájmu?

- plně vybavená kancelář s veškerým servisem
- sídlo na 1 rok na stejné adrese nebo kdekoliv v rámci v našich business center
- služby recepce a osobních asistentek
- kuchyňka vybavená občerstvením, lobby s křesílky
- energie, úklid, IT služby, voda, vytápění, klimatizace
- přístup 24/7

 


Proč si vybrat kancelář u nás?

U nás nenajdete prosklené neosobní kanceláře s desítkami dalších cizích lidí v jedné místnosti. Zakládáme si na osobním přístupu a dbáme na to, aby u nás naši klienti měli klid na práci a cítili se dobře. Proto jsou naše kanceláře zděné, prostorné, s otevíratelnými okny, klimatizací a přístup do nich máte 24/7.

Všechny kanceláře jsou vybavené kvalitním kancelářským nábytkem v závislosti na počtu osob. Vybavení kanceláře vždy maximálně přizpůsobíme Vašim potřebám. 

Kanceláře jsou servisované, což znamená, že se vůbec nemusíte starat o provoz své kanceláře. Zařizujeme pro Vás recepční a asistentské služby (příjem pošty, vzkazů, obstarání návštěv, apod.), úklid kanceláře, dodavatelské služby – internetové připojení, telefonní a faxové služby, občerstvení v kuchyňce, atd. Výhodou tohoto pronájmu jsou zasedací místnosti pro Vaše jednání a sdílené společné prostory (cca 60m2) – recepce, lobby, kuchyňka, toalety, atd. – které jsou Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Navíc ke každé kanceláři dostanete sídlo zdarma na adrese kanceláře, nebo v jiném našem business centru dle Vašeho výběru.


 

Vyberte si svou kancelář nebo pracovní místo

Vyzkoušejte to u nás na 1 DEN ZDARMA


BREDOVSKÝ DVŮR

Bredovský dvůr se nachází v samotném centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Kanceláře jsou individuálně klimatizované, mají otevíratelná okna a 24/7 přístup do budovy.

V společném zázemí (100m2) je Vám plně k dispozici vše, co k běžnému pracovnímu životu potřebujete - vybavená kuchyňka, denně zásobována občerstvením (voda, káva, čaj, džuc, cola), kopírovací centrum, reprezentativní lobby s denním tiskem a sociální zázemí.

Vstupní část prostoru tvoří vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis a provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vybaveny technikou pro prezentaci (dataprojektor, LCD televize, flipchart). V business centru je možné parkovat v podzemních garážích - vjezd z ulice Olivova. Přístup máte 24/7. Kanceláře Bredovský dvůr jsou velice oblíbené pro svou perfektní lokalitu a zbrusu nové kancelářské prostory. 

 

PALÁC ARCHA

Palác Archa se nachází na Bílé labuti hned vedle Florentina, poblíž Masarykova nádraží (mezi Florencí a Náměstím republiky). Modernistické prostředí v okolí ulice „Na poříčí“ obklopeno řadou luxusních hotelů, prvotřídních restauračních zařízení a obchodních pasáží nebo různých sportovních center. 

Kancelářské prostory Palác Archa jsou moderně zrekonstruované a nabízí maximální komfort třídy A. Vstupní recepce a ostraha v budově, otevíratelná okna, individuálně klimatizované kanceláře, zdvojené podlahy s veškerou IT infrastrukturou.

Nabízí perfektní dopravní spojení přímo z dálnice D1 a D8. Budova Palác Archa také disponuje vlastními parkovacími místy v podzemních garážích. V případě městské dopravy se u budovy nacházejí zastávky linek 3, 8, 24 a 26 a také stanice metra B a C – Florenc.

 

VYZKOUŠEJTE TO U NÁS NA 1 DEN ZDARMA

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace