Potřebujete pomoct se startem živnosti? Nebojte se zažádat o úvěr pro začínající podnikatele!

18 / 06 / 2019 Novinka FLEXI OFFICE

Potřebujete pomoct se startem živnosti? Nebojte se zažádat o úvěr pro začínající podnikatele!

Začátky podnikání bývají nejen finančně a časově velmi náročné. Je proto potřeba počítat s tím, že základní kapitál by měl být tak velký, aby vystačil jak na samotný rozjezd podnikání, tak na jeho udržení. Ne každý však disponuje takovým množstvím peněz, které by zaručilo hladký start živnosti.

Spousta lidí i přes to sní o založení společnosti a nechtějí se vzdávat podnikatelského nápadu kvůli nedostatku vlastních finančních zdrojů. Právě pro ně nabízí spoustu českých i zahraničních bank řešení – úvěry pro začínající podnikatele. Díky nim se nemusí bát, že by plnění jejich snu selhalo kvůli malému kapitálu.

V čem jsou specifické úvěry pro začínající podnikatele?

Tento typ úvěrů, stejně jako běžné půjčky, nabízí většina bank a může si o ně zažádat jak samotná firma, tak fyzická osoba. Důležité je však to, že na rozdíl od běžně poskytovaného úvěru tento pro začínající podnikatele není podmíněn vysokou zárukou nebo ručením.

Začínající podnikatelé jsou ve většině případů limitování právě tím, že nemají prostředky k ručení. Tím jsou připraveni o možnost využití půjčky a nedosáhnou na ni. Banky proto připravily speciální úvěry přímo pro nové podnikatele. Úrokové sazby, výše částek i doby splácení se v jednotlivých bankách liší, avšak půjčit si můžete třeba i 3 miliony korun.

 

A co z toho mají samotné banky?

Podpora malých živnostníků je pro banky důležitá, jelikož právě oni jsou páteří ekonomiky. Navíc díky těmto úvěrům se daří rozvíjet ekonomiku v jednotlivých regionech a snižovat nezaměstnanost. A prosperující ekonomika se poté odráží i na růstu bank. Kromě toho se zvětšuje bankám portfolio klientů, kde roste nová generace podnikatelů.

Při startu podnikání je často velmi obtížné posoudit, zda finanční kapitál vystačí, popř. na jak dlouho. V dnešní době však nejen začínající podnikatelé mohou využít nabídky našich poradenských služeb. Posoudíme Vaši situaci a připravíme účetní a daňové poradenství, které začínajícím podnikatelům vše ulehčí. Také je možné ušetřit náklady na vybavení a provoz kanceláří tím, že si místo nákladného vybavování pronajmete již vybavenou kancelář.

  předchozí článek další článek  
Zbrusu nové kanceláře na Bredovském dvoře

Zbrusu nové kanceláře na Bredovském dvoře

13 / 11 / 2019 Novinka FLEXI OFFICE

FLEXI OFFICE stále roste! Rozšířili jsme pro Vás prostory na Bredovském dvoře (Olivova 4, Praha 1) o další nové kanceláře pro 3-7 osob, které Vám nyní přednostně nabízíme za akční zaváděcí ceny.

celý článek
Výhody a nevýhody HOME OFFICE

Výhody a nevýhody HOME OFFICE

06 / 11 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

Podnikání z domova má spoustu výhod, ale často se zapomíná na jeho nevýhody. Než se rozhodnete, zda je práce z obývacího pokoje pro vás to pravé, prostudujte si informace v našem článku.

celý článek
Jak začít podnikat od nuly?

Jak začít podnikat od nuly?

03 / 11 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

Sníte o tom, že si založíte vlastní podnikání a rozjedete úspěšnou a výdělečnou společnost? Připravte se, že to není žádná procházka růžovou zahradou.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace