Palác Archa: Prestižní kanceláře s jedinečnou historickou architekturou

05 / 03 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Palác Archa: Prestižní kanceláře s jedinečnou historickou architekturou

Palác Archa je památkově chráněná budova navržená známým českým architektem Josefem Gočárem ve stylu rondokubismu. Budovaná v letech 1921-1923, se sídlem v Praze Na Poříčí. V minulosti sídlila v budově Banka československých legií, po odkupu sousední budovy prošly prostory modernizací a rekonstrukcí. Díky nejmodernějšímu divadelnímu sálu Divadla Archa v suterénu domu převzala budova svůj oficiální název v současné podobě – Palác Archa. Areál je v současné době sídlem mnoha kanceláří a obchůdků. Konají se zde různé festivaly. Komplex tvoří čtyři budovy se samostatnými vchody, které jsou funkčně propojené prostřednictvím malebného zeleného atria, poskytujícího průchod mezi ulicemi Na Poříčí a Na Florenci. Palác Archa je architektonicky ceněná historická budova poskytující širokou nabídku služeb v budově i blízkém okolí.

Výborná dostupnost všemi druhy dopravy

Nespornou výhodou budovy je poloha přímo v centru Prahy. Palác Archa, situovaný mezi stanicemi metra Florenc a Náměstí Republiky, je výborně dostupný městskou hromadnou dopravou. V okruhu 500 metrů od budovy se nachází autobusové nádraží Florenc, stanice vlakového nádraží i pražská magistrála.

Kancelářské budovy lákají především svojí historickou hodnotou. Jsou zde např. historická svítidla, stropní i nástěnné malby s historickými motivy, historické fabiony v kancelářích nebo památkově chráněné zárubně a dveře. Samozřejmostí je vysoký technický standard kanceláří. Jak v historických prostorách, tak v ostatních zmodernizovaných kancelářích. Naleznete zde recepci, 24hodinovou bezpečnostní službu, vstupy na magnetické karty, podzemní parkování, či atrium plné zeleně.

Kanceláře a obchody

Flexi Office je schopna pro zájemce o menší prostory nabídnout kancelář přesně podle jejich představ. Flexi Office klientům nabízí i sídlo firmy či kancelář k pronájmu již od 1 hodiny, není potřeba se dlouhodobě vázat. Naopak pro klienty, kteří by rádi navázali spolupráci dlouhodobě, nabízíme zajímavé a výhodné ceny.

HLEDÁTE KANCELÁŘ?

Neváhejte nás kontaktovat

  předchozí článek další článek  
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

15 / 08 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi coworkingem a servisovanou privátní kanceláří? Porovnali jsme pro vás jednotlivé možnosti a zde vám přinášíme výsledek.

celý článek
Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

18 / 07 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi klasickými a servisovanými kancelářemi? Z hlediska financí je pronájem servisovaných kanceláří značně výhodnější.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace