Palác Archa: Prestižní kanceláře s jedinečnou historickou architekturou

05 / 03 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Palác Archa: Prestižní kanceláře s jedinečnou historickou architekturou

Palác Archa je památkově chráněná budova navržená známým českým architektem Josefem Gočárem ve stylu rondokubismu. Budovaná v letech 1921-1923, se sídlem v Praze Na Poříčí. V minulosti sídlila v budově Banka československých legií, po odkupu sousední budovy prošly prostory modernizací a rekonstrukcí. Díky nejmodernějšímu divadelnímu sálu Divadla Archa v suterénu domu převzala budova svůj oficiální název v současné podobě – Palác Archa. Areál je v současné době sídlem mnoha kanceláří a obchůdků. Konají se zde různé festivaly. Komplex tvoří čtyři budovy se samostatnými vchody, které jsou funkčně propojené prostřednictvím malebného zeleného atria, poskytujícího průchod mezi ulicemi Na Poříčí a Na Florenci. Palác Archa je architektonicky ceněná historická budova poskytující širokou nabídku služeb v budově i blízkém okolí.

Výborná dostupnost všemi druhy dopravy

Nespornou výhodou budovy je poloha přímo v centru Prahy. Palác Archa, situovaný mezi stanicemi metra Florenc a Náměstí Republiky, je výborně dostupný městskou hromadnou dopravou. V okruhu 500 metrů od budovy se nachází autobusové nádraží Florenc, stanice vlakového nádraží i pražská magistrála.

Kancelářské budovy lákají především svojí historickou hodnotou. Jsou zde např. historická svítidla, stropní i nástěnné malby s historickými motivy, historické fabiony v kancelářích nebo památkově chráněné zárubně a dveře. Samozřejmostí je vysoký technický standard kanceláří. Jak v historických prostorách, tak v ostatních zmodernizovaných kancelářích. Naleznete zde recepci, 24hodinovou bezpečnostní službu, vstupy na magnetické karty, podzemní parkování, či atrium plné zeleně.

Kanceláře a obchody

Flexi Office je schopna pro zájemce o menší prostory nabídnout kancelář přesně podle jejich představ. Flexi Office klientům nabízí i sídlo firmy či kancelář k pronájmu již od 1 hodiny, není potřeba se dlouhodobě vázat. Naopak pro klienty, kteří by rádi navázali spolupráci dlouhodobě, nabízíme zajímavé a výhodné ceny.

HLEDÁTE KANCELÁŘ?

Neváhejte nás kontaktovat

  předchozí článek další článek  
Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

01 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Krátkodobý pronájem kanceláře je vhodný pro firmy či jednotlivce, kteří hledají kancelář pro sebe nebo svůj tým na několik hodin, dní nebo měsíců.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

29 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Během vánočních svátku bude upravena pracovní doba recepcí

celý článek
S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

21 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Každý klient je během své nepřítomnosti informován o došlé poště, návštěvách apod. Díky našim službám recepce mu nic neunikne a je v obraze i mimo kancelář.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace