Spolupracujeme

MYPA design spol. s r.o.

MYPA design spol. s r.o.

Společnost MYPA design spol. s r.o. se od roku 1997 úspěšně zabývá tvorbou interiérového designu a dodávkami nábytku. Vytváříme tzv. návrhy interiérů na klíč a následně tyto návrhy realizujeme u klienta.

PORTER s.r.o.

PORTER s.r.o.

Společnost PORTER s.r.o. provozuje vyhledávací portál komerčních nemovitostí včetně komplexního přehledu volných prostor, odborného poradenství a aktuálního průzkumu trhu.

Essence Communications, s.r.o.

Essence Communications, s.r.o.

Essence Communications, s.r.o. je PR a komunikační agentura s komplexními službami, kde je komunikace na prvním místě. Šetří čas svým klientem, kteří se můžou soustředit na rozvoj svého podnikání. Kvalitní komunikace je v současnosti základem úspěšného podnikání, proto si ji naši klienti tak váží a my ji neustále zdokonalujeme.

PROJECT PROPERTY MANAGEMENT s.r.o.

PROJECT PROPERTY MANAGEMENT s.r.o.

PROJECT PROPERTY MANAGEMENT s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti stavebně realitního trhu. Property management, správa nemovitostí, facility management, technický dozor a management staveb, reality a jiné odborné poradenství.

Top Account & Tax s.r.o.

Top Account & Tax s.r.o.

Společnost Top Account & Tax s.r.o. poskytuje komplexní služby zpracování a vedení účetnictví, daňové poradenství, zajišťuje mzdovou a personální agendu, audit, správu společností, fúze, akvizice, založení či likvidace. 

Simple HR s.r.o.

Simple HR s.r.o.

Společnost Simple HR s.r.o. je personálně poradenská společnost působící v oblasti poskytování HR služeb šitých na míru svým klientům. Je to také poskytovatel služeb v oblasti zprostředkování kandidátů a zaměstnání.

OFFICE HOUSE

OFFICE HOUSE

OFFICE HOUSE působí na trhu od roku 2001 v oblasti poskytování plně funkčních sídel (virtuálních kanceláří) a kontaktních adres. Služby poskytuje v 16 business centrech v sedmi městech České republiky a na Slovensku.

Společnosti Online

Společnosti Online

Společnosti Online jsou od roku 2001 lídrem a inovátorem v oblasti poskytování ready-made a tailor-made společností na českém i slovenském trhu. 

Akont Trust Company

Akont Trust Company

Akont Trust Company poskytuje od roku 1992 široké portfolio mezinárodních korporátních služeb podnikatelům z České republiky, Slovenska a středoevropského regionu. S pobočkami v Praze, Bratislavě, Londýně a Nikósii je největší českou společností poskytující služby v této oblasti.

Společnost FLEXI OFFICE s.r.o. dlouhodobě spolupracuje se spolehlivými dodavateli služeb a zprostředkovateli na trhu komerčních nemovitostí. Tato kooperace nám zajišťuje poskytování kvalitních služeb našim klientům a zároveň umožňuje naše služby neustále zdokonalovat. Naši kontaktní databázi si neustále rozšiřujeme, proto pokud byste se i vy rádi stali našimi partnery, neváhejte nás KONTAKTOVAT, rádi si vaši nabídku projdeme.

Spolupracujeme

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace