Nadstandardní občerstvení na pracovišti FLEXI OFFICE

02 / 09 / 2021 Novinka FLEXI OFFICE

Nadstandardní občerstvení na pracovišti FLEXI OFFICE

Podle statistického průzkumu by drtivá většina Čechů na pracovišti uvítala benefit formou občerstvení. Nejvíce by lidé ocenili kávovar/presovač, pestrou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny, nebo výběr z chlazených nápojů.

Zhruba třetina dotazovaných zaměstnanců projevila zájem o společnou firemní snídani formou bufetu. Většina firem se snaží zavádět společnou firemní snídani alespoň 1x týdně s cílem stmelení kolektivu ve firmě. Téměř čtvrtina lidí by ocenila možnost výběru z pestré nabídky chlazených nápojů.

Zejména v koronavirové krizi jsou zaměstnanci citlivější na své zdraví a preferují podobné benefity, které přispívají k jejich vitalitě, zejména v podobě každodenního přísunu vitamínů, celozrnného pečiva a dalších kvalitních potravin.


Zdraví zaměstnanců by mělo být pro zaměstnavatele prioritní. Protože pouze zdravý zaměstnanec = výkonný zaměstnanec. V posledních letech zaměstnavatelé zaměřili své úsilí také na oblast fyzického a mentálního zdraví zaměstnanců.

Vede káva, ovoce a zelenina

Je již skoro standardem, že zaměstnavatelé zaměstnancům poskytují občerstvení na pracovišti ve formě nápojů (káva, čaj, voda) a drobného občerstvení (ovoce, zelenina, pečivo) nebo dokonce nabízí zaměstnancům občerstvovací bary a jídlo po celou pracovní dobu. Tento benefit se podílí nejen na budování přátelského kolektivu, ale také přispívá ke zdravému životnímu stylu zaměstnanců. Protože zaměstnanci se v průběhu dne potkávají u jídla a řeší kolektivně pracovní úkoly.

U FLEXI OFFICE získáte spolu s pronájmem kanceláře či zasedací místnosti také nadstandardní nabídku občerstvení. Jsme schopni zajistit nabídku potravin a občerstvení dle vašich požadavků. Zaručujeme vysokou kvalitu a variabilitu nabídky. A samozřejmě čerstvost.

Rádi byste vyzkoušeli výhody servisované kanceláře? O její provoz se nemusíte vůbec starat. Můžete se soustředit pouze na svůj byznys. Vyberte si z různých typů pronájmů podle vašich potřeb.

Neváhejte nás kontaktovat

a sdělte nám Vaše přání

  předchozí článek další článek  
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

15 / 08 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi coworkingem a servisovanou privátní kanceláří? Porovnali jsme pro vás jednotlivé možnosti a zde vám přinášíme výsledek.

celý článek
Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

18 / 07 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi klasickými a servisovanými kancelářemi? Z hlediska financí je pronájem servisovaných kanceláří značně výhodnější.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace