Moderní kancelář: stálá klasika i houpačky místo židlí

31 / 03 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

Moderní kancelář: stálá klasika i houpačky místo židlí

Jaké jsou aktuální světové trendy v tom, co má splňovat kancelář dnešní doby? Někdo si pod pojmem moderní kancelář vybaví jednoduše klasickou pracovnu s počítačem a točící židlí, někdo naopak prostorný open space s houpacími sítěmi a skluzavkou. Meze tomu, jak dnes uzpůsobit ideální kancelář, se nekladou. Důležité je však myslet nejen na pohodlí zaměstnanců, ale také na klienty.

Ať jste již zaměstnavatel hledající ideální pracovní prostředí pro svou firmu nebo zaměstnanec čerpající nápady na uspořádání své soukromé pracovny, možná vás inspirují aktuální světové trendy.

Dětský koutek? Ne, moderní kancelář!

V dnešní době si především nové start-upy, které se snaží nabídnout svým zaměstnanců něco extra, potrpí na obzvláště kreativní prostředí. A proto i jejich pracovní prostory vypadají, jako byste se ocitli v dětském koutku – místo kancelářských židlí houpací sítě, konferenční sály jsou nahrazeny venkovním hřištěm s houpačkami, jídelnu zde najdete mezi trampolínou a kulečníkem a nechybí ani skluzavky.

Je samozřejmé, že takové pracovní prostředí rozhodně není pro každého. Už jen samotný koncept open space a coworkingových kanceláří může být pro někoho náročný. Na neustálý ruch a přítomnost dalších lidí, kteří se kolem například prohánějí na koloběžkách, se ne každému lehce zvyká.

Coworking a open space si v dnešním podnikatelském světě našel jistě své silné místo. Nicméně na trhu nejsou jen mladé firmy. Spousta renomovaných podnikatelů volí spíše jistotu ve formě klasických kanceláří. A proto i taková stálá klasika je v dnešní době pořád moderní.

 

Myslete také na klienty!

I přes to, že mnoho start-upů nedá na prostředí coworkingu dopustit, pro vyzrálé a konzervativní podnikatele taková kancelář nemusí být ani cestou k lepším pracovním výkonům, ani reprezentativním místem pro setkávání se s klienty a uzavírání obchodů.

Právě klasický styl kanceláří nabízí totiž nejen dostatek osobního prostoru a klidné prostředí, ale také reprezentativní prostory ke schůzkám. Jestliže je vaše podnikání zaměřeno spíše na konzervativní klienty, kteří jsou zvyklí na určitý standard, mohlo by je coworkingové prostředí s houpacími sítěmi snadno zaskočit.

Ať už hledáte pro svou firmu stálý pronájem kanceláří nebo potřebujete pracovní prostor na sporadické využívání, popřemýšlejte dopředu nad tím, který koncept je pro vás ten pravý a nezapomeňte se zamyslet i nad tím, jak se u vás v moderní kanceláři budou cítit klienti!

V našich kancelářích houpačky nenajdete, naopak si zakládáme na tom, aby kanceláří a prostory, které při pronájmu kanceláře můžete využívat, byly na profesionální úrovni a dobře se Vám v nich pracovalo bez zbytečných rušivých elementů. Přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami.

Hledáte kanceláře, kde budete mít klid na práci?

Přijďte se k nám nezávazně podívat.

  předchozí článek další článek  
Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

01 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Krátkodobý pronájem kanceláře je vhodný pro firmy či jednotlivce, kteří hledají kancelář pro sebe nebo svůj tým na několik hodin, dní nebo měsíců.

celý článek
S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

21 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Každý klient je během své nepřítomnosti informován o došlé poště, návštěvách apod. Díky našim službám recepce mu nic neunikne a je v obraze i mimo kancelář.

celý článek
Výhody kanceláří v centru Prahy

Výhody kanceláří v centru Prahy

02 / 10 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Využijte naše kanceláře, nabízíme reprezentativní prostory pro schůzky s klienty s parkováním v budově. Veškerá vybavenost v docházkové vzdálenosti.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace