Moderní kancelář: stálá klasika i houpačky místo židlí

31 / 03 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

Moderní kancelář: stálá klasika i houpačky místo židlí

Jaké jsou aktuální světové trendy v tom, co má splňovat kancelář dnešní doby? Někdo si pod pojmem moderní kancelář vybaví jednoduše klasickou pracovnu s počítačem a točící židlí, někdo naopak prostorný open space s houpacími sítěmi a skluzavkou. Meze tomu, jak dnes uzpůsobit ideální kancelář, se nekladou. Důležité je však myslet nejen na pohodlí zaměstnanců, ale také na klienty.

Ať jste již zaměstnavatel hledající ideální pracovní prostředí pro svou firmu nebo zaměstnanec čerpající nápady na uspořádání své soukromé pracovny, možná vás inspirují aktuální světové trendy.

Dětský koutek? Ne, moderní kancelář!

V dnešní době si především nové start-upy, které se snaží nabídnout svým zaměstnanců něco extra, potrpí na obzvláště kreativní prostředí. A proto i jejich pracovní prostory vypadají, jako byste se ocitli v dětském koutku – místo kancelářských židlí houpací sítě, konferenční sály jsou nahrazeny venkovním hřištěm s houpačkami, jídelnu zde najdete mezi trampolínou a kulečníkem a nechybí ani skluzavky.

Je samozřejmé, že takové pracovní prostředí rozhodně není pro každého. Už jen samotný koncept open space a coworkingových kanceláří může být pro někoho náročný. Na neustálý ruch a přítomnost dalších lidí, kteří se kolem například prohánějí na koloběžkách, se ne každému lehce zvyká.

Coworking a open space si v dnešním podnikatelském světě našel jistě své silné místo. Nicméně na trhu nejsou jen mladé firmy. Spousta renomovaných podnikatelů volí spíše jistotu ve formě klasických kanceláří. A proto i taková stálá klasika je v dnešní době pořád moderní.

 

Myslete také na klienty!

I přes to, že mnoho start-upů nedá na prostředí coworkingu dopustit, pro vyzrálé a konzervativní podnikatele taková kancelář nemusí být ani cestou k lepším pracovním výkonům, ani reprezentativním místem pro setkávání se s klienty a uzavírání obchodů.

Právě klasický styl kanceláří nabízí totiž nejen dostatek osobního prostoru a klidné prostředí, ale také reprezentativní prostory ke schůzkám. Jestliže je vaše podnikání zaměřeno spíše na konzervativní klienty, kteří jsou zvyklí na určitý standard, mohlo by je coworkingové prostředí s houpacími sítěmi snadno zaskočit.

Ať už hledáte pro svou firmu stálý pronájem kanceláří nebo potřebujete pracovní prostor na sporadické využívání, popřemýšlejte dopředu nad tím, který koncept je pro vás ten pravý a nezapomeňte se zamyslet i nad tím, jak se u vás v moderní kanceláři budou cítit klienti!

V našich kancelářích houpačky nenajdete, naopak si zakládáme na tom, aby kanceláří a prostory, které při pronájmu kanceláře můžete využívat, byly na profesionální úrovni a dobře se Vám v nich pracovalo bez zbytečných rušivých elementů. Přijďte se k nám podívat a přesvědčte se sami.

Hledáte kanceláře, kde budete mít klid na práci?

Přijďte se k nám nezávazně podívat.

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
https://lekarnapodstrani.com/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace