Lidé se vracejí zpět do kanceláří. Aneb konec homeofficu v ČR

17 / 02 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Lidé se vracejí zpět do kanceláří. Aneb konec homeofficu v ČR

Po období pandemie koronaviru firmy pomalu začínají rušit homeoffice, a lidé se tak opět začínají vracet do kanceláří. Zájem o práci z kanceláře ovšem není tak horký. Jaké jsou hlavní benefity práce z kanceláře a kde si dočasnou kancelář můžete pronajmout?

Mnoho firem překvapilo, že po dlouhých měsících homeofficu nejeví jejich zaměstnanci o návrat do kanceláří žádný velký zájem. Většině z nich práce z domu vyhovuje a ráda by u ní zůstala i nadále. Pojďme se nyní podívat, jaké výhody práce z kanceláře skýtá.

Hlavní benefity práce z kanceláře

Zatímco dříve byl homeoffice spíše výjimkou, dnes se již jedná o téměř standardní věc. Faktem ale zůstává, že v kanceláři mají zaměstnanci většinou lepší přístup k potřebným technologiím (k tiskárnám, skenerům či kopírkám). 

 Mimo to jsou neustále v blízkosti kolegů a vedoucích, díky čemuž mohou mnohem snadněji a rychleji řešit případné problémy. V neposlední řadě nesmíme vynechat ani výhodu takzvané komunikace „face to face“, tedy tváří v tvář. 

Pronajměte si vlastní kancelář i vy

Získání vlastních kanceláří dnes již není žádný problém a vůbec přitom nemusíte být velký korporát. Jste freelancer, který pracuje z domova či vám prostě chybí kancelář? Využijte služeb společností na pronájem kanceláří a mějte vlastní, perfektně vybavené pracovní místo ještě dnes. Takovým poskytovatelem kancelářských prostor v České a Slovenské republice je společnost Flexi Office. 

Ta již mnoho let nabízí možnost pronájmu plně vybavených kanceláří v těch nejžádanějších kancelářských lokalitách. Poskytované kanceláře jsou vybaveny kvalitním kancelářským nábytkem pro 1 až 20 pracovních míst v závislosti na jejich velikosti. 

Jedná se o takzvané servisované kanceláře, jejichž hlavními výhodami jsou: 

  • žádné starosti se zařizováním a provozem kanceláře,
  • flexibilita nájemní smlouvy,
  • vybavené společné prostory a zázemí recepce, lobby, zasedací a konferenční místnosti, kuchyňka či toalety.

KANCELÁŘE V PRAZE

Pro team i jednotlivce

  předchozí článek
Jaká je optimální teplota v kancelářích?

Jaká je optimální teplota v kancelářích?

10 / 01 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Jaká je ideální teplota na pracovišti a jak s minimální teplotou zahýbalo nové opatření v době energetické krize? Dozvíte se v našem článku.

celý článek
PF 2023

PF 2023

19 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

PF 2023

celý článek
Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

01 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Krátkodobý pronájem kanceláře je vhodný pro firmy či jednotlivce, kteří hledají kancelář pro sebe nebo svůj tým na několik hodin, dní nebo měsíců.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace