Když se stane z home office peklo – máme řešení!

02 / 02 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Když se stane z home office peklo – máme řešení!

 Aktuální průzkumy deklarují, že zhruba dvěma třetinám lidí home office vyhovuje, a to zejména z toho důvodu, že nemusí do práce dojíždět a jsou schopni se efektivněji postarat o domácnost. Zbylé třetině však tento druh práce z domova nevyhovuje. Příčinou bývá to, že postrádají pro svoji práci vhodné podmínky. Flexi Office nabízí řešení. Můžete si zvolit, zda preferujete pronájem privátní kanceláře nebo byste raději využili jednorázově či pravidelně pronájem na hodinu, den nebo pár dnů v týdnu.

Pronájem privátní kanceláře

Ve Flexi Office vnímáme, jak složitá tato doba pro některé z vás může být. Proto jsme zredukovali cenu kanceláří na nejnižší cenu na trhu. Rádi vám vyjdeme vstříc a přizpůsobíme se vašim požadavkům. Všechny kanceláře jsou servisované, ihned připravené k nastěhování, takže se nemusíte o nic starat.

Krátkodobý pronájem kanceláře

Tento typ krátkodobého pronájmu kanceláře je vhodný pro ty, kteří hledají kancelář jen na několik měsíců, dní nebo hodin.

Patříte do této skupiny?

  • Chci pracovat v kanceláři jen několik hodin v týdnu
  • Chci pracovat v kanceláři jen několik dní v měsíci
  • Potřebuji jen jednorázový pronájem na pár hodin v rámci např. služební cesty
  • Jsem začínající podnikatel, rozbíhám firmu a nevím, co bude za měsíc či půl roku

Zasedací místnosti

Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou vám k dispozici reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vybaveny kvalitní a moderní technikou pro prezentaci.

S Flexi Office se vůbec nemusíte dlouhodobě vázat. Právě naopak. Využijte naše prostory pouze na čas nezbytně nutný a pro vaši maximální spokojenost. Je čas opět se těšit do práce!

VOLNÉ KANCELÁŘE

K DISPOZICI

  předchozí článek další článek  
Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

17 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Porovnáváme pro vás jednotlivé typy kanceláří, zaměřujeme se na jejich výhody a nevýhody. Pro koho je jaký typ kanceláře nejvhodnější?

celý článek
Covid změnil kancelářský trh

Covid změnil kancelářský trh

01 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

V článku si shrneme dopady covidu na kancelářský trh. Jaké jsou současné možnosti a trendy? Co Češi aktuální nejvíce preferují?

celý článek
Optimální velikost kanceláří

Optimální velikost kanceláří

10 / 05 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

U FLEXI OFFICE nenabízíme miniaturní a stísněné kanceláře, ale přesně takové, aby se v nich klienti cítili komfortně. Přesvědčte se sami.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace