Kanceláře se opět vrací na scénu

19 / 06 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Kanceláře se opět vrací na scénu

Ačkoliv na základě tzv. digitální revoluce umožňující nám pracovat odkudkoliv a kdykoliv mnoho odborníků tvrdilo, že běžné kanceláře zcela vymizí, naštěstí se tak nestalo. Naopak! I ti nejhouževnatější zastánci práce z domova ustoupili a začali své zaměstnance opět lákat zpět do fyzických kanceláří. Osobní kontakt mezi zaměstnanci má prostě stále něco do sebe.

Home office versus práce z kanceláře

U některých zaměstnanců v jistých odvětvích jsou benefity práce na dálku zcela zřejmé. I tak má však sdílený fyzický prostor pro zaměstnance 21. století stále přetrvávající symbolický význam.

Naše aktuální pracovní prostředí je výsledkem více než stoletého působení nejrůznějších technologických změn. Mnoho odborníků často prorokovalo, že kanceláře do budoucna zcela zaniknou a práce na dálku bude naprosto automatická. K tomu nedošlo a do fyzických kanceláří se nyní vrací většina společností.

Popularita kanceláří je zpět

I ty technologicky nejvíce vyspělé firmy musely postupem času uznat, že práce na dálku sice poskytuje jistou flexibilitu, ale má také své značné nevýhody a nezamýšlené důsledky.

Jistá část pracovníků se proto zatoužila z kaváren a jiných provizorních pracovišť vrátit zpět do kanceláří. Najednou tak významně vzrostl zájem o sdílené kancelářské prostory.

Podobně tomu bylo u společnosti FLEXI OFFICE nabízející kancelářské prostory v České a Slovenské republice již řadu let.

„Klientům nabízíme možnost pronájmu plně vybavených a servisovaných kanceláří v těch nejžádanějších lokalitách,“ vysvětluje společnost FLEXI OFFICE. 

Navíc uvádí: „Námi nabízené kanceláře jsou vybaveny kvalitním kancelářským nábytkem pro přibližně 1 až 20 pracovních míst v závislosti na jejich velikosti.“ 

Kanceláře se tedy opět začínají vracet na scénu a o jejich nenahraditelnosti snad již není pochyb.

POTŘEBUDEJETE KANCELÁŘ?

JSTE TU SPRÁVNĚ

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
https://lekarnapodstrani.com/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace