Kancelář pro 3-4 osoby za 23 900 Kč/měsíc Adresa: U Habrovky 247/11, Praha 4, Velikost: 25 m2

VYZKOUŠEJTE TO U NÁS NA 1 DEN ZDARMA

Kancelář pro 3-4 osoby - 23 900 Kč/měsíc
Habrovka, Praha 4
Co máte v ceně pronájmu

Kancelář pro 2-3 osoby za 19 900 Kč/měsíc

- plně vybavenou kancelář s veškerým servisem a výhledem do zahrady
sídlo na 1 rok na stejné adrese nebo kdekoliv v rámci v našich business center
- služby recepce a osobních asistentek
kuchyňka s občerstvením, lobby s křesílky
- energie, úklid, IT služby, voda, vytápění, klimatizace
- přístup 24/7

  


Vyberte si své pracovní místo nebo kancelář

Vyzkoušejte to u nás na 1 DEN ZDARMA


Popis kanceláře

Kancelář je vybavena moderním kancelářským nábytkem pro 3-4 osoby a lze dovybavit dle Vašich požadavků. Na fotograficíh vidíte kancelář ještě v době, kdy byla využívaná jako zasedací místnost, nyní je upravena na kancelář. V kanceláři jsou 3-4 kancelářské židle, dřevěné kancelářské stoly, skříňky na dokumenty a je zútulněna kytkami a obrazy na stěně.

Kancelář je individuálně klimatizována, vybavena datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, telefonní linky), s neomezeným přístupem do budovy 24/7, který je řešen prostřednictvím vstupní čipové karty. Kancelářské prostory jsou moderně zrekonstruované a nabízí maximální komfort třídy A. Vstupní recepce a ostraha v budově, otevíratelná okna, individuálně klimatizované kanceláře, zdvojené podlahy s veškerou IT infrastrukturou.

Ve společném zázemí je Vám plně k dispozici vše, co k běžnému pracovnímu životu potřebujete - vybavená kuchyňka, denně zásobována občerstvením (voda, káva, čaj, džus, cola), kopírovací centrum.

Vstupní část prostoru tvoří vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis a provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vybaveny technikou pro prezentaci (dataprojektor, LCD televize, flipchart). 

Nově zrekonstruovaná administrativní budova vilového typu v Praze 4 – U Habrovky 11 je situována v klidné vilové čtvrti a nabízí skvělou dopravní dostupnost automobilem i veřejnou dopravou. Poblíž je stanice metra C – Budějovická. Budova nabízí možnost parkovacího stání na vlastním pozemku nebo kdekoli jinde v okolí budovy.


Kde je kancelář?

Metro (C): Budějovická a autobusové linky ze zastávky Poliklinika Budějovická (121, 193, 205, 293)

Možnost parkování na vlastním pozemku budovy, přilehlé venkovní parkoviště. Možnost zaparkovat i na ulici či v blízkém OC DBK Budějovická.

Perfektní dopravní dostupnost automobilem i MHD. 

Desítky hotelů a restaurací v blízkém okolí. Další možnosti v docházkové vzdálenosti v OC DBK Budějovická.

 

VYZKOUŠEJTE TO U NÁS NA 1 DEN ZDARMA

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace