Kancelář od Flexi Office: vybavení dle vašich představ

25 / 06 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Kancelář od Flexi Office: vybavení dle vašich představ

Vlastní kancelář na full-time pronájem je pro mnoho začínajících podnikatelů absolutně zbytečné a často finančně neúnosné řešení. Mohlo by bez přehánění spolknout značnou část příjmů. Přitom právě v tomto období potřebují podnikatelé svoje finance i čas investovat úplně jinam – do podnikání samotného.

Jenže fungovat zcela bez kanceláře často nebývá ideální řešení, přestože může ušetřit finance. Co si tedy v této situaci počít? Naštěstí je zde i možnost, jak spojit všechno dohromady.

FLEXI OFFICE nabízí možnost umístění sídla firmy na prestižní adrese a k tomu plně vybavené pracovní místo ve sdílené kanceláři, kterou můžete exkluzivně využívat dle potřeby.

Největší výhody oproti pronájmu klasických kanceláří jsou:

  • žádné starosti se zařizováním prostor a celkovým provozem kancelářského zázemí,
  • flexibilita nájemní smlouvy
  • vybavené společné prostory a zázemí (min. 150m2) recepce, lobby
  • zasedací a konferenční místnosti, kuchyňka, toalety atd.
  • Servisovaná kancelář znamená, že se o provoz své kanceláře nemusíte vůbec starat. Můžete se soustředit pouze na svůj byznys. Vyberte si z různých typů pronájmů podle vašich potřeb.

Vybavení kanceláře šijeme na míru dle individuálních požadavků klienta. Pokud mu nevyhovuje vybavení, rádi mu obstaráme zařízení přesně podle jeho nároků.

Reference od dlouhodobého klienta:

„ S pronájmem kanceláří u FLEXI OFFICE jsem maximálně spokojený. Vždy mi plně vyšli vstříc. V minulosti jsem požadoval umístění sedačky do kanceláře. Vše zařídili, nastěhovali a smontovali přesně podle mých požadavků“.

Pakliže nepreferujete evidovat vybavení ve svém majetku, není problém mít nábytek v nájmu. Vše individuálně řešíme a přizpůsobujeme se přáním klientů. Vyzkoušejte to sami! Není nic jednoduššího než se nám ozvat a nechat si vše ušít přímo na míru vašim potřebám.

HLEDÁTE REPREZENTATIVNÍ KANCELÁŘ?

Nabízíme vybavené kanceláře za trvale nízké ceny

  předchozí článek další článek  
Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

17 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Porovnáváme pro vás jednotlivé typy kanceláří, zaměřujeme se na jejich výhody a nevýhody. Pro koho je jaký typ kanceláře nejvhodnější?

celý článek
Covid změnil kancelářský trh

Covid změnil kancelářský trh

01 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

V článku si shrneme dopady covidu na kancelářský trh. Jaké jsou současné možnosti a trendy? Co Češi aktuální nejvíce preferují?

celý článek
Optimální velikost kanceláří

Optimální velikost kanceláří

10 / 05 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

U FLEXI OFFICE nenabízíme miniaturní a stísněné kanceláře, ale přesně takové, aby se v nich klienti cítili komfortně. Přesvědčte se sami.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace