Kancelář od Flexi Office: vybavení dle vašich představ

25 / 06 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Kancelář od Flexi Office: vybavení dle vašich představ

Vlastní kancelář na full-time pronájem je pro mnoho začínajících podnikatelů absolutně zbytečné a často finančně neúnosné řešení. Mohlo by bez přehánění spolknout značnou část příjmů. Přitom právě v tomto období potřebují podnikatelé svoje finance i čas investovat úplně jinam – do podnikání samotného.

Jenže fungovat zcela bez kanceláře často nebývá ideální řešení, přestože může ušetřit finance. Co si tedy v této situaci počít? Naštěstí je zde i možnost, jak spojit všechno dohromady.

FLEXI OFFICE nabízí možnost umístění sídla firmy na prestižní adrese a k tomu plně vybavené pracovní místo ve sdílené kanceláři, kterou můžete exkluzivně využívat dle potřeby.

Největší výhody oproti pronájmu klasických kanceláří jsou:

  • žádné starosti se zařizováním prostor a celkovým provozem kancelářského zázemí,
  • flexibilita nájemní smlouvy
  • vybavené společné prostory a zázemí (min. 150m2) recepce, lobby
  • zasedací a konferenční místnosti, kuchyňka, toalety atd.
  • Servisovaná kancelář znamená, že se o provoz své kanceláře nemusíte vůbec starat. Můžete se soustředit pouze na svůj byznys. Vyberte si z různých typů pronájmů podle vašich potřeb.

Vybavení kanceláře šijeme na míru dle individuálních požadavků klienta. Pokud mu nevyhovuje vybavení, rádi mu obstaráme zařízení přesně podle jeho nároků.

Reference od dlouhodobého klienta:

„ S pronájmem kanceláří u FLEXI OFFICE jsem maximálně spokojený. Vždy mi plně vyšli vstříc. V minulosti jsem požadoval umístění sedačky do kanceláře. Vše zařídili, nastěhovali a smontovali přesně podle mých požadavků“.

Pakliže nepreferujete evidovat vybavení ve svém majetku, není problém mít nábytek v nájmu. Vše individuálně řešíme a přizpůsobujeme se přáním klientů. Vyzkoušejte to sami! Není nic jednoduššího než se nám ozvat a nechat si vše ušít přímo na míru vašim potřebám.

HLEDÁTE REPREZENTATIVNÍ KANCELÁŘ?

Nabízíme vybavené kanceláře za trvale nízké ceny

  předchozí článek další článek  
Vzestup servisovaných a sdílených kanceláří

Vzestup servisovaných a sdílených kanceláří

16 / 07 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Práce z domova je pro poustevníky, v současné době jsou trendem sdílená pracovní místa, kterých ve velkých městech ČR přibývá. Zjistěte o tomto trendu více.

celý článek
Jaké barvy použít v kanceláři? Zvyšte důvěryhodnost či pracovní výkon.

Jaké barvy použít v kanceláři? Zvyšte důvěryhodnost či pracovní výkon.

08 / 07 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Kanceláře by měly být zařízeny s ohledem na zaměstnance, současně reprezentovat a vzbuzovat žádoucí dojem. Přečtěte si, jaké barvy vám v tom pomohou.

celý článek
Sdílená IT podpora je u Flexi Office samozřejmostí

Sdílená IT podpora je u Flexi Office samozřejmostí

11 / 06 / 2021 Novinka FLEXI OFFICE

Chod každé správně fungující společnosti je závislý na perfektním fungování IT systému. Nevíte si s tím rady? V našich kanceláří všechno zařídíme za vás!

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace