Kam na oběd v okolí Paláce Archa

12 / 05 / 2017 Článek FLEXI OFFICE

Kam na oběd v okolí Paláce Archa

Jedno z našich business center, Palác Archa, sídlí na známé adrese na Poříčí 26. Ve stejné budově naleznete i Divadlo Archa. Pokud nevíte, kam na oběd, tady je pár doporučení.

Dhaba Beas             

Máte rádi bezmasá jídla?  Ve vnitrobloku budovy Na poříčí 26 naleznete oblíbenou restauraci Dhaba beas. Záměrem restaurací Dhaba Beas je nabídnout široké veřejnosti jídlo připravované s maximálně etickým přístupem k okolnímu světu, které by přitom bylo chutné, výživné, zdravé a finančně dostupné všem. Při přípravě jídel vychází z tradiční indické vegetariánské kuchyně, tzn. nepoužívá maso, ryby, vejce ani produkty, které je obsahují.

Menu je obměňováno  každý den. V nabídce naleznete indická jídla - dva druhy sabdží (speciálně připravená zelenina), dva druhy dálu (luštěninové jídlo), dva druhy rýže, sladký dezert, tři druhy čerstvých zeleninových salátů, a dále mezinárodní vegetariánskou kuchyni - například zapečenou zeleninu. Používané oleje jsou výhradně rostlinné. Do salátů je přidáván olivový olej.

Kromě uvedených pokrmů si zde můžete dát lehká jídla jako jsou samosy a pakory. K dispozici je také variabilní nabídka indických sladkostí a dortíky v bio kvalitě.

V široké nabídce nápojů najdete indické jogurtové nápoje lasí - sladké i slané - nebo mangový šejk či kombuchu a kvalitní čaj a kávu. Nechybí ani čerstvé ovocné a zeleninové šťávy ani obvyklé nealkoholické nápoje. Na každém stole pak najdete džbán s čerstvou filtrovanou vodou zdarma.

Nyní, ve slunečném počasí jistě oceníte i venkovní zahrádku.

Cena hlavního jídla je počítána podle váhy: 100g za 21,90Kč.

U Rozvařilů

Pokud raději klasiku nebo grill, v 5. patře obchodního domu Bílá Labuť v Ulici Na Poříčí 23 najdete Restauraci U Rozvařilů. V nově otevřené části restaurace jsme pro si můžete vybrat z jídel na grilu, chlebíčky, zákusky, pivo, víno, nealkoholické nápoje a kávu. Obědy i večeře jsou podávané v příjemném prostředí samoobslužné restaurace U Rozvařilů. Kompletní nabídku poledního menu naleznete na webových stránkách restaurace. Z nabídky si můžete vybrat například pečenou kachnu s červeným zelím, domácí svíčkovou na smetaně, penne s rajčatovým pestem či sladké švestkové knedlíky s mákem. S grilovaných pokrmů jsou to vepřová panenka na bylinkách, grilovaný hermelín s brusinkami nebo čerstvý norský losos. Nabídka v restauraci U Rozvařilů je rozmanitá, rozhodně nemůžete sáhnout vedle.

KFC

V případ, že hledáte něco rychlého a smaženého, nedaleko business centra Palác Archa naleznete pobočku KFC. 

Z aktuálních novinek si můžete vybrat pikantní kuře Křupavé Bites - Kulinářský zážitek ve velkém stylu! Křupavé a velmi chutné Bites s omáčkou Teriyaki anebo Sweet Chilli dle výběru a posypané praženými sezamovými semínky.

Salát Orient menu

Čerstvý a chutný salátový mix, křupavá okurka, aromatická cibule, kukuřice a křupavé KFC Bites. Ještě něco byste přidali? My také! Teriyaki omáčku a sezamová semínka – letos na jaře to v KFC voní Orientem!

Twister Orient

Oblíbená tortilla plná Orientu! Křupavé Bites smíchané s čerstvou zeleninou – okurkou, salátem a jarní cibulkou. Teriyaki omáčka a pražená sezamová semínka dodávají tomuto Twisteru velmi unikátní chuť, která potěší Vaše chuťové pohárky.

Pokud vyloženě pospícháte, jakékoli menu si můžete objednat v okénku přímo z ulice a nemusíte čekat ve frontě.

  předchozí článek další článek  
V čem podnikat? Dobrý nápad je základ úspěchu

V čem podnikat? Dobrý nápad je základ úspěchu

14 / 03 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

Uvažujete o tom, že začnete podnikat, ale nevíte přesně v čem? Jak najít tu pravou podnikatelskou činnost, která vás bude bavit, živit a naplňovat zároveň? Přečtěte si náš článek.

celý článek
Jak může podoba pracovny ovlivnit vaši produktivitu?

Jak může podoba pracovny ovlivnit vaši produktivitu?

25 / 02 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

Existuje univerzální pracovna, která by byla ideální pro všechny? Pracovna je místem, kde se obvykle věnujeme pracovním a tvůrčím činnostem. Každý si ji ale představí jinak. Přečtěte si doporučení, jak vytvořit pracovnu pro co nejvyšší efektivitu.

celý článek
Víte, které faktory ovlivňují, jak se zaměstnanci cítí v kanceláři?

Víte, které faktory ovlivňují, jak se zaměstnanci cítí v kanceláři?

07 / 02 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

Doba, kdy firmy vnímají lidi jako stroje, je již za námi. Nyní se snaží zaměstnavatelé vytvářet pracovníkům taková místa, aby se do kanceláře těšili a cítili se příjemně. Jak toho dosáhnete i vy?

celý článek

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace