Kam na oběd v okolí Paláce Archa

12 / 05 / 2017 Článek FLEXI OFFICE

Kam na oběd v okolí Paláce Archa

Jedno z našich business center, Palác Archa, sídlí na známé adrese na Poříčí 26. Ve stejné budově naleznete i Divadlo Archa. Pokud nevíte, kam na oběd, tady je pár doporučení.

Dhaba Beas             

Máte rádi bezmasá jídla?  Ve vnitrobloku budovy Na poříčí 26 naleznete oblíbenou restauraci Dhaba beas. Záměrem restaurací Dhaba Beas je nabídnout široké veřejnosti jídlo připravované s maximálně etickým přístupem k okolnímu světu, které by přitom bylo chutné, výživné, zdravé a finančně dostupné všem. Při přípravě jídel vychází z tradiční indické vegetariánské kuchyně, tzn. nepoužívá maso, ryby, vejce ani produkty, které je obsahují.

Menu je obměňováno  každý den. V nabídce naleznete indická jídla - dva druhy sabdží (speciálně připravená zelenina), dva druhy dálu (luštěninové jídlo), dva druhy rýže, sladký dezert, tři druhy čerstvých zeleninových salátů, a dále mezinárodní vegetariánskou kuchyni - například zapečenou zeleninu. Používané oleje jsou výhradně rostlinné. Do salátů je přidáván olivový olej.

Kromě uvedených pokrmů si zde můžete dát lehká jídla jako jsou samosy a pakory. K dispozici je také variabilní nabídka indických sladkostí a dortíky v bio kvalitě.

V široké nabídce nápojů najdete indické jogurtové nápoje lasí - sladké i slané - nebo mangový šejk či kombuchu a kvalitní čaj a kávu. Nechybí ani čerstvé ovocné a zeleninové šťávy ani obvyklé nealkoholické nápoje. Na každém stole pak najdete džbán s čerstvou filtrovanou vodou zdarma.

Nyní, ve slunečném počasí jistě oceníte i venkovní zahrádku.

Cena hlavního jídla je počítána podle váhy: 100g za 21,90Kč.

U Rozvařilů

Pokud raději klasiku nebo grill, v 5. patře obchodního domu Bílá Labuť v Ulici Na Poříčí 23 najdete Restauraci U Rozvařilů. V nově otevřené části restaurace jsme pro si můžete vybrat z jídel na grilu, chlebíčky, zákusky, pivo, víno, nealkoholické nápoje a kávu. Obědy i večeře jsou podávané v příjemném prostředí samoobslužné restaurace U Rozvařilů. Kompletní nabídku poledního menu naleznete na webových stránkách restaurace. Z nabídky si můžete vybrat například pečenou kachnu s červeným zelím, domácí svíčkovou na smetaně, penne s rajčatovým pestem či sladké švestkové knedlíky s mákem. S grilovaných pokrmů jsou to vepřová panenka na bylinkách, grilovaný hermelín s brusinkami nebo čerstvý norský losos. Nabídka v restauraci U Rozvařilů je rozmanitá, rozhodně nemůžete sáhnout vedle.

KFC

V případ, že hledáte něco rychlého a smaženého, nedaleko business centra Palác Archa naleznete pobočku KFC. 

Z aktuálních novinek si můžete vybrat pikantní kuře Křupavé Bites - Kulinářský zážitek ve velkém stylu! Křupavé a velmi chutné Bites s omáčkou Teriyaki anebo Sweet Chilli dle výběru a posypané praženými sezamovými semínky.

Salát Orient menu

Čerstvý a chutný salátový mix, křupavá okurka, aromatická cibule, kukuřice a křupavé KFC Bites. Ještě něco byste přidali? My také! Teriyaki omáčku a sezamová semínka – letos na jaře to v KFC voní Orientem!

Twister Orient

Oblíbená tortilla plná Orientu! Křupavé Bites smíchané s čerstvou zeleninou – okurkou, salátem a jarní cibulkou. Teriyaki omáčka a pražená sezamová semínka dodávají tomuto Twisteru velmi unikátní chuť, která potěší Vaše chuťové pohárky.

Pokud vyloženě pospícháte, jakékoli menu si můžete objednat v okénku přímo z ulice a nemusíte čekat ve frontě.

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace