Jaký má vliv hudba na pracovišti?

27 / 04 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Jaký má vliv hudba na pracovišti?

Je poslouchání hudby během práce prospěšné, nebo naopak rušivé? Nejednou se již vědcům podařilo dokázat to, co milovníci hudby již dávno vědí. Tedy, že správně zvolená hudba nebo jisté zvuky mohou značně zvýšit pracovní výkon.

Hudba jako nástroj pro efektivnější pracovní výkon

Jaký má tedy skutečný vliv hudba na pracovišti?

Hudba dokáže:

  • značně ovlivňovat naše emoce,
  • může sloužit i jako zklidňující nástroj při úzkostných stavech.

Zatímco po fyzicky náročné práci se na zklidnění perfektně hodí rytmická jednoduchá hudba například ze 70. až 90. let, jestliže naopak potřebujete trochu povzbudit, upřednostněte hudbu s tempem 120 až 140 úderů za minutu. Právě ta ve vás totiž probudí novou energii.

Stejně tak může mít pozitivní vliv na výkonnost i mluvený projev. Před důležitou schůzkou si tak například neváhejte pustit pozitivní texty, jež pomohou posílit:

  1. ego,
  2. sebevědomí,
  3. odhodlání.

Důležité je ovšem dodat, že ne na každého musí hudba působit takto pozitivně. Jestliže jste v dané profesi nováčkem, který se maximálně snaží „nasávat“ každou novou informaci, hudba by vás mohla zbytečně rušit. 

Obecně však dle expertů výkonnost středně zkušených pracovníků během poslechu hudby roste.

Efektivnost práce se neodvíjí pouze od hudby

Poslech hudby určitě není jediným možným řešením, které vám může s efektivností na pracovišti pomoci. K dosažení ještě lepších výsledků vám může sloužit i poskytovatel kanceláří u nás i na Slovensku – Flexi Office.  

„Již řadu let působíme jako poskytovatel kancelářských prostor. Nabízíme možnost pronájmu plně vybavených a servisovaných kanceláří v těch nejatraktivnějších kancelářských lokalitách,“ říká o svých službách Flexi Office. 

Individuální kanceláře jsou vždy vybaveny vysoce kvalitním kancelářským nábytkem pro zhruba 1 až 20 pracovníků. Vybavení kanceláře je maximálně přizpůsobené vašim potřebám, aby se vám při práci dostalo nejvyššího možného komfortu, který si zasloužíte!

HLEDÁTE KANCELÁŘE?

Kanceláře v Praze

  předchozí článek další článek  
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

15 / 08 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi coworkingem a servisovanou privátní kanceláří? Porovnali jsme pro vás jednotlivé možnosti a zde vám přinášíme výsledek.

celý článek
Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

18 / 07 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi klasickými a servisovanými kancelářemi? Z hlediska financí je pronájem servisovaných kanceláří značně výhodnější.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace