Jak začít podnikat od nuly?

03 / 11 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

Jak začít podnikat od nuly?

Sníte o tom, že si založíte vlastní podnikání a rozjedete úspěšnou a výdělečnou společnost? Připravte se, že to není žádná procházka růžovou zahradou. Jako začínajícího podnikatele vás čeká spoustu zařizování, důležitých rozhodování a překážek, které budete muset překonat.

Aby mělo vaše podnikání hladký rozjezd, musíte mít pečlivě promyšlené vše od prvotního nápadu až po reklamu na produkt. Měli byste mít v hlavě představu o všech aspektech vašeho byznysu. K utřídění myšlenek a reálné představě o podobě podnikání vám pomůže, když si hned na samotném začátku sestavíte podnikatelský plán.

Tři zásadní věci pro úspěšný start podnikání od nuly

Vlastní společnost nemůžete úspěšně rozjet, pokud podceníte přípravy před samotným založením firmy. Jaké jsou tedy tři nejdůležitější body, které byste rozhodně měli dodržet

1. Mít dobrý a originální nápad, který se uchytí na trhu a osloví dostatek potencionálních klientů i investorů.

2. Dostatečně velký finanční kapitál, který zajistí jak hladký rozjezd, tak dlouhodobě stabilní fungování společnosti. Nezapomeňte, že budete muset investovat i do takových věcí jako je marketing, rozvoj firmy, zařizování kanceláře a mnoho dalšího.

3. Nadšení do projektu. Vlastní podnikání se stane podstatnou a neoddělitelnou součástí vašeho života a nebude pouze prací. Měli byste proto rozvíjet něco, co vás baví a naplňuje, abyste nelitovali promrhaného času, energie a peněz.

 

Procesu zakládání společnosti se nemusíte obávat

Spoustu vyplňování formulářů a hodiny strávené na úřadech – takto často vypadá proces zakládání společnosti. Ale i tomu se dá vyhnout a ušetřit hodně času a energie. Proto Vám nabízíme již založenou společnost, tzv. ready-made společnost, která je zapsána v obchodním rejstříku a čeká na využití. Podnikat tak můžete téměř okamžitě a bez starostí.

Pokud procesem zakládání chcete projít, ale nejste si v něčem jistí, nebojte se nás zeptat na radu nebo nechte celý proces založením společnosti na nás a my Vám pomůžeme začít podnikat od nuly.

  předchozí článek další článek  
Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba

05 / 12 / 2019 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba na našich business centrech

celý článek
Zbrusu nové kanceláře na Bredovském dvoře

Zbrusu nové kanceláře na Bredovském dvoře

13 / 11 / 2019 Novinka FLEXI OFFICE

FLEXI OFFICE stále roste! Rozšířili jsme pro Vás prostory na Bredovském dvoře (Olivova 4, Praha 1) o další nové kanceláře pro 3-7 osob, které Vám nyní přednostně nabízíme za akční zaváděcí ceny.

celý článek
Výhody a nevýhody HOME OFFICE

Výhody a nevýhody HOME OFFICE

06 / 11 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

Podnikání z domova má spoustu výhod, ale často se zapomíná na jeho nevýhody. Než se rozhodnete, zda je práce z obývacího pokoje pro vás to pravé, prostudujte si informace v našem článku.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace