Jak si užít léto v kanceláři

20 / 08 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Jak si užít léto v kanceláři

Společnost Flexi Office přistupuje ke svým klientům inovativně a moderně, díky čemuž patří na špičku nejvýznamnějších poskytovatelů pronájmu kancelářských prostor s full servisem na prestižní adrese. Flexi Office poskytuje vysoce reprezentativní kanceláře s veškerým administrativním a technickým zázemím, zařízené konferenční místnosti vybavené prezentační technikou a možnost pronájmu již od 1 hodiny. Ve sdíleném zázemí je vám plně k dispozici vybavená kuchyňka, která je denně zásobována občerstvením, kopírovací centrum nebo reprezentativní lobby s denním tiskem a sociálním zázemím.

Samozřejmostí jsou vysoce kvalifikované a jazykově vybavené asistentky na recepci, které promptně plní vaše úkoly. Nabízíme reprezentativní zasedací místnosti pro meetingy s klienty, školení či pořádání business prezentací. Zasedačky jsou vybaveny technikou pro prezentaci (dataprojektor, LCD televize, flipchart). 

Individuální kanceláře jsou vybavené kvalitním a moderním kancelářským nábytkem v závislosti na jejich velikosti (od 10 m2 až po 170 m2). Každá kancelář je vybavena datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, telefonní linky). Vybavení kanceláře jsme schopni maximálně přizpůsobit vašim nárokům a potřebám. Klienti mají neomezený přístup do budovy 24/7, vstup je řešen prostřednictvím čipové karty.

Léto v naších kancelářích

Léto je v plném proudu, což je skvělá zpráva, pokud máte rádi teplo a pobyt venku. Naopak horko v kancelářích není nic příjemného. V kancelářích na jižní straně budov, kde je horší cirkulace vzduchu, může teplota překročit 30 °C, a značně se vám tak zkomplikuje každodenní pobyt v práci. Nadměrné horko navíc může zhoršovat zdravotní stav, snižuje pracovní produktivitu i soustředění a redukuje pohodlí při práci. Tyto nepříznivé podmínky však u nás nenajdete.

Komfort v našich kancelářích pocítíte jak během letního, tak i zimního období. Veškeré prostory jsou vybaveny kvalitní značkovou klimatizací, která je pravidelně revidována. Klimatizace by měla být nastavena adekvátně vůči venkovní teplotě, rozdíl mezi venkovní a regulovanou vnitřní teplotou by neměl přesáhnout 5, maximálně 6 °C.

Naprostým standardem jsou u nás také vychlazené nápoje všeho druhu či čerstvé a pestré sezónní ovoce a občerstvení dle libosti. Během teplých dnů doporučujeme pít přírodní minerální vody slabě mineralizované nebo pramenitou vodu, která je pro lidský organismus nejvhodnější.

S naším zázemím a vybavením léto v kanceláři nejen zvládnete, ale doslova si jej užijete!

HLEDÁTE NOVÉ KANCELÁŘE?

JSTE TU SPRÁVNĚ!

  předchozí článek další článek  
Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

17 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Porovnáváme pro vás jednotlivé typy kanceláří, zaměřujeme se na jejich výhody a nevýhody. Pro koho je jaký typ kanceláře nejvhodnější?

celý článek
Covid změnil kancelářský trh

Covid změnil kancelářský trh

01 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

V článku si shrneme dopady covidu na kancelářský trh. Jaké jsou současné možnosti a trendy? Co Češi aktuální nejvíce preferují?

celý článek
Optimální velikost kanceláří

Optimální velikost kanceláří

10 / 05 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

U FLEXI OFFICE nenabízíme miniaturní a stísněné kanceláře, ale přesně takové, aby se v nich klienti cítili komfortně. Přesvědčte se sami.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace