Jak připravit zasedací místnost na schůzku v letním období?

31 / 07 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Jak připravit zasedací místnost na schůzku v letním období?

Léto v kanceláři bývá často velmi náročné. Nemluvme ani o tom, že pokud vás čeká důležitá schůzka v obleku, určitě se pořádně zapotíte. Zasedací místnost si však můžete na pracovní setkání důsledně připravit tak, abyste se vy i váš byznys partner cítili pohodlně.

Před významnou pracovní schůzkou v horkých dnech je třeba přípravě zasedací místnosti věnovat více času než v chladnějším období. Všichni přece víme, že pocení není příjemné a klimatizace občas nestačí, respektive nevyhovuje všem. Proto jsme si pro vás připravili několik nápadů, jak místnost, sebe i svého partnera můžete „zchladit“.

Příprava zasedací místnosti

Prvním krokem k příjemnému pracovnímu setkání je pořádně vyvětrat, a to už večer před plánovanou důležitou schůzkou. Pokud brzy ráno tento rituál zopakujete, v zasedací místnosti bude dostatek čerstvého vzduchu.

Následně je třeba zabránit průniku přímého slunečního světla do místnosti. Tím se vám podaří udržet prostor o něco chladnější. Ještě větší výhodou je, pokud je na okně síťka proti hmyzu. Lze ji totiž navlhčit a teplý vzduch, který přes ni bude proudit, se mírně zchladí.

Další silnou zbraní je ventilátor, a to zejména pokud ho otočíte směrem ven tak, aby se horký vzduch nedostal dovnitř do zasedací místnosti. Náš další tip: miska ledu, kterou lze umístit před ventilátor a prostorem tak bude proudit studený vzduch.

Ve dnech tropických veder je třeba zvážit i používání techniky na vaší schůzce. Na větší pracovní setkání je často potřebný i projektor s promítačkou, ale pokud jde o menší schůzku, zvolte jen tablet, případně notebook. Menší zařízení bude vyzařovat méně tepla. Když už jsme u elektroniky, menším trikem může být i používání úsporných žárovek do lamp, které do místnosti šíří méně tepla, a tím pádem snižují i spotřebu elektřiny.

Předposlední radou je dostatek přiměřeně chladných tekutin. Vodu, kterou budete partnerovi nabízet, pořádně vychlaďte nebo poproste vaši asistentku, aby vám na stůl připravila i led se lžičkou nebo třeba karafu vody s ledem a citrónem.

Nezapomeňte na vhodný čas vaší pracovní schůzky. V létě je nejlepší si trochu přivstat nebo setkat se až v podvečer, pokud s tím protistrana souhlasí.

Hledáte zasedací místnost k pronájmu?

Pronajměte si klimatizované zasedačky vhodné k schůzkám v letním období.

Na závěr

Pokud se v zasedací místnosti, ve které plánujete schůzku, nachází také klimatizace, lépe pro vás. Používejte ji však vždy s rozumem a raději zkuste kombinaci i výše zmíněných tipů. V případě, že svou zasedačku ještě nemáte, pojďte se podívat na ty naše! Nabízíme vám plně vybavené a perfektně vychlazené zasedací místností v centru Prahy.

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
https://lekarnapodstrani.com/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace