Jak připravit zasedací místnost na schůzku v letním období?

31 / 07 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Jak připravit zasedací místnost na schůzku v letním období?

Léto v kanceláři bývá často velmi náročné. Nemluvme ani o tom, že pokud vás čeká důležitá schůzka v obleku, určitě se pořádně zapotíte. Zasedací místnost si však můžete na pracovní setkání důsledně připravit tak, abyste se vy i váš byznys partner cítili pohodlně.

Před významnou pracovní schůzkou v horkých dnech je třeba přípravě zasedací místnosti věnovat více času než v chladnějším období. Všichni přece víme, že pocení není příjemné a klimatizace občas nestačí, respektive nevyhovuje všem. Proto jsme si pro vás připravili několik nápadů, jak místnost, sebe i svého partnera můžete „zchladit“.

Příprava zasedací místnosti

Prvním krokem k příjemnému pracovnímu setkání je pořádně vyvětrat, a to už večer před plánovanou důležitou schůzkou. Pokud brzy ráno tento rituál zopakujete, v zasedací místnosti bude dostatek čerstvého vzduchu.

Následně je třeba zabránit průniku přímého slunečního světla do místnosti. Tím se vám podaří udržet prostor o něco chladnější. Ještě větší výhodou je, pokud je na okně síťka proti hmyzu. Lze ji totiž navlhčit a teplý vzduch, který přes ni bude proudit, se mírně zchladí.

Další silnou zbraní je ventilátor, a to zejména pokud ho otočíte směrem ven tak, aby se horký vzduch nedostal dovnitř do zasedací místnosti. Náš další tip: miska ledu, kterou lze umístit před ventilátor a prostorem tak bude proudit studený vzduch.

Ve dnech tropických veder je třeba zvážit i používání techniky na vaší schůzce. Na větší pracovní setkání je často potřebný i projektor s promítačkou, ale pokud jde o menší schůzku, zvolte jen tablet, případně notebook. Menší zařízení bude vyzařovat méně tepla. Když už jsme u elektroniky, menším trikem může být i používání úsporných žárovek do lamp, které do místnosti šíří méně tepla, a tím pádem snižují i spotřebu elektřiny.

Předposlední radou je dostatek přiměřeně chladných tekutin. Vodu, kterou budete partnerovi nabízet, pořádně vychlaďte nebo poproste vaši asistentku, aby vám na stůl připravila i led se lžičkou nebo třeba karafu vody s ledem a citrónem.

Nezapomeňte na vhodný čas vaší pracovní schůzky. V létě je nejlepší si trochu přivstat nebo setkat se až v podvečer, pokud s tím protistrana souhlasí.

Hledáte zasedací místnost k pronájmu?

Pronajměte si klimatizované zasedačky vhodné k schůzkám v letním období.

Na závěr

Pokud se v zasedací místnosti, ve které plánujete schůzku, nachází také klimatizace, lépe pro vás. Používejte ji však vždy s rozumem a raději zkuste kombinaci i výše zmíněných tipů. V případě, že svou zasedačku ještě nemáte, pojďte se podívat na ty naše! Nabízíme vám plně vybavené a perfektně vychlazené zasedací místností v centru Prahy.

  předchozí článek další článek  
Nastartujte úspěšné podnikání díky franšízingu

Nastartujte úspěšné podnikání díky franšízingu

05 / 09 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Franšízing je druh podnikání, který spočívá v pronájmu práv k podnikání a využívání obchodní značky zaběhnuté společnosti. Franšíza vystupuje jménem ověřené funkční značky, která má na trhu již vybudované jméno, což vám začátek podnikání velmi usnadní. Mnozí netuší, co to franšíza je, i když se s ní denně setkávají a využívají jejích…

celý článek
Staňte se "zelenou kanceláří" a pozitivně přispějte k lepšímu životnímu prostředí

Staňte se "zelenou kanceláří" a pozitivně přispějte k lepšímu životnímu prostředí

28 / 08 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

To, že je naše planeta znečištěná, už všichni víme. Přeměnou své kanceláře na zelenou jí však můžeme pomoci. Správné nastavení osvětlení nebo šetrné kancelářské spotřebiče mohou přispět k vyšší ekologičnosti. Přinášíme vám tipy, jak se naučit být více ekologický a malými krůčky tak uzdravit naši zemi.

celý článek
Čerstvý vzduch v kanceláři jako cesta k vyšší produktivitě

Čerstvý vzduch v kanceláři jako cesta k vyšší produktivitě

14 / 08 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Trávíte v kanceláři spoustu času? Měli byste si dát záležet na kvalitě ovzduší. Špatná kvalita vzduchu v pracovním prostředí snižuje produktivitu, a proto je přísun čerstvého vzduchu nevyhnutelný i v létě při vysokých teplotách.

celý článek

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 234 723 500
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace