Jak podnikat a nezkrachovat? Máme pro vás pár užitečných tipů!

06 / 06 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

Jak podnikat a nezkrachovat? Máme pro vás pár užitečných tipů!

Sníte o vlastním podnikání? Pokud ano, přinášíme vám pár užitečných tipů, jak podnikat a rozjet úspěšnou společnost. Budoucnost a úspěch vaší firmy je totiž velmi ovlivněn i tím, co předchází samotnému formálnímu založení živnosti.

Na začátku všeho je nápad. Mít dobrý záměr, v čem podnikat, je velký počáteční úspěch. Ten by měl být samozřejmě něčím, co vás bude naplňovat a pro co budete ochotni obětovat podstatnou část svého života. Počítejte s tím, že jakmile se jednou rozhodnete založit vlastní společnost, stane se vaší téměř neoddělitelnou součástí.

Naše tipy k úspěšnému podnikání

Co potřebujete, aby se vašemu podnikání dařilo a nehrozil vám ihned krach?

  • Originální a promyšlený podnikatelský nápad
  • Časovou flexibilitu a energii
  • Nadšení pro svou živnost a smíření se s tím, že jí obětujete svůj čas
  • Finanční kapitál, a to nejen na rozjezd podnikání, ale i na jeho udržení
  • Propracovaný podnikatelský záměr, který může sloužit i pro potencionální investory
  • Nezanedbat administrativu a dbát na pečlivost v daních a účetnictví

Jak si poradit se složitým administrativním procesem nejen při startu podnikání?

Jste rozhodnuti začít podnikat, ale bojíte se složitého administrativního procesu? Pravděpodobně nejste sami a má to svůj důvod. Rozjezd podnikání obnáší složitý a časově náročný postup vyplňování formulářů a sepisování smluv. To všechno samozřejmě musí být prováděno velmi pečlivě a naprosto bezchybně, jinak vaše společnost také vůbec nemusí být zapsána do obchodního nebo živnostenského rejstříku.

Naštěstí jde v dnešní době o lehce řešitelný problém, jelikož se můžete obránit na nás a využít našich služeb pro podporu podnikání. Pomůžeme vám se založením společnosti pomoci a navíc můžete využít administrativních služeb při zakládání živnosti, ale také daňového a účetního poradenství nebo si pronajmout sídlo společnosti.

Dnešní trh také nabízí prodej tzv. ready-made společností. Pokud chcete vlastní podnikání, ale nestojíte o složité zakládací procesy, můžete si koupit již založenou firmu. Tyto hotové společnosti mají všechny potřebné náležitosti a vy už se tak můžete soustředit jen na rozvoj firmy.

 

Jak zařídit kanceláře?

Administrativní zátěž není jediným problémem, který na začínající podnikatele čeká. Kromě papírování je třeba myslet i na praktičtější věci. Kde budou zaměstnanci sedět? Kam můžete pozvat klienty a působit na ně tak, aby vás brali vážně? Jak kancelář vybavit a zařídit? A hlavně, kde na to všechno vzít? I tyto problémy však mají své řešení. Není potřeba hned zařizovat komplet kancelář, zvláště když ji třeba nemáte v plánu využívat permanentně. Vše lze snadno vyřešit formou dlouhodobého či krátkodobého pronájmu, případně pronájmu zasedacích prostor.

 

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
https://lekarnapodstrani.com/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace