Jak důležité je pracovní prostředí?

09 / 08 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Jak důležité je pracovní prostředí?

Jak důležité je pracovní prostředí?

 

Efektivita pracovního výkonu a výsledků nejsou ovlivněny pouhým nadáním a šikovností zaměstnance. Pokud má zaměstnanec zajištěné vhodné pracovní podmínky, produktivita a výkonnost přímo úměrně k tomu stoupá. Již při zařizování kancelářských prostor je nezbytné brát v potaz i faktory, které mohou ovlivňovat efektivitu jednotlivců i týmu.

Denní světlo je alfou a omegou pracovní výkonnosti

Dostatek denního světla má zcela zásadní vliv na lidský organismus. Prioritně by hlavním zdrojem světla mělo být přirozené osvětlení prostoru pronikající okny do místnosti. Pakliže je nedostatečné, je nezbytné tento nedostatek vykompenzovat jiným zdrojem osvětlení.

Bez dostatku čerstvého vzduchu výkonnost mozku klesá

Mnohé studie odborných týmů poukazují na fakt, kdy celková produktivita ve vnitřních prostorách klesá až o 10 %, zejména v důsledku nadměrného oxidu uhličitého. Proto je potřebný pravidelný přísun čerstvého vzduchu.

Nežádoucí hluk způsobuje nespokojenost a nesoustředěnost

V pracovním prostředí by naměřený hluk neměl překročit 40 dB, zejména pokud se potřebujete soustředit během práce. Nadměrná hlučnost způsobuje vyšší chybovost, nesoustředěnost, je rušivá a má nepříznivý vliv i na celkovou duševní pohodu.

Teplo má výrazný vliv na výkyvy v produktivitě

Příliš vysoké či naopak nízké teploty nepůsobí příznivě ani na lidský organismus, ani na psychiku. Doporučovaná teplota pro vnitřní práce je 20 až 24 °C, přičemž by měla mít možnost regulace.

Naše produktivita je ovlivňovaná i zařízením, dispozicí a členěním pracovních prostor. Ovlivňují nás především pocity, které vnímáme z prostředí, musíme se v první řadě cítit komfortně a být vnitřně ztotožnění s naším pracovním prostorem.

Flexi Office nabízí klientům servisované kanceláře s dispozičním řešením přesně podle představ klienta. Klienti mají vše potřebné na dosah ruky a v případě technických potíží poskytuje Flexi Office IT podporu, která promptně reaguje na případné dotazy. K dispozici jsou i různé typy zasedacích místností s variabilní uspořádáním a nabídkou.

Ozvěte se nám a společně vybereme tu nejlepší variantu pro vaše podnikání!

MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

FLEXI KANCELÁŘE

  předchozí článek další článek  
Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

01 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Krátkodobý pronájem kanceláře je vhodný pro firmy či jednotlivce, kteří hledají kancelář pro sebe nebo svůj tým na několik hodin, dní nebo měsíců.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

29 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Během vánočních svátku bude upravena pracovní doba recepcí

celý článek
S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

S kanceláří od Flexi Office vám nic neunikne

21 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Každý klient je během své nepřítomnosti informován o došlé poště, návštěvách apod. Díky našim službám recepce mu nic neunikne a je v obraze i mimo kancelář.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace