Jak by měl vypadat správný office pro podnikatele?

21 / 06 / 2016 Článek Lease Manager

Jak by měl vypadat správný office pro podnikatele?

Vhodný office pro podnikatele

Pokud rozjíždíte vlastní podnikání jistě jste již uvažovali o pronájmu kancelářských prostor. Jak by ale taková kancelář pro podnikatele měla vypadat.

Na začátku je důležité si stanovit, co v kanceláři chcete dělat.

  1. Chcete ji používat pouze jako pracovní místo pro vyřizování korespondence, papírování či jako klidné místo, kde můžete intenzivně pracovat.
  2. Nebo ji chcete využívat převážně pro kontakt se svými klienty obchodními partnery, jako reprezentativní místo?

Aktuální nabídka Palác Archa

Pokud jste si odpověděli ano na první otázku, kancelář, kterou hledáte by jistě měla mít kvalitní kancelářský stůl, pohodlnou židli, dobré připojení k internetu a nějaké úložné prostory. Pokud nelpíte vyloženě na vzhledu budovy, najít takovouto nenáročnou kancelář bude snadné.

BD recepce FO (9)

Služby recepce jsou nezbytnou součástí

Pokud jste ale dopověděli ano na otázku číslo dvě. Kancelářské prostory, které by splňovaly uvedená kritéria nenajdete v každé kancelářské budově. V tomto případě byste měli oslovit poskytovatelé těchto služeb, kteří se specializují na pronájem reprezentativních plně vybavených kanceláří.

BD 2EXCL (1)

Plně vybavená kancelář FLEXI OFFICE

Reprezentativní, plně vybavené kanceláře Vám ušetří spoustu starostí se zařizováním. Poskytovatelé těchto prostor dbají především na kvalitu jak kancelářských prostor tak  i na poskytované služby. Tyto kanceláře mají přesně to, co každý podnikatel, který chce reprezentovat, vyžaduje.

Zasedací místnosti Praha

Konfereční prostor k pronájmu Praha 1

Služba recepce je samozřejmou součástí této služby. V praxi to znamená, že nemusíte zaměstnávat vlastní recepční, která by vaši společnost reprezentovala při prvním kontaktu s vaším klientem či obchodním partnerem. Další výhodou recepce je, že jakákoliv příchozí i odchozí pošta Vás nikterak nezdržuje, ale vše vyřídí za vás.  K dispozici máte vybavenou, reprezentativní kancelář, copy centrum k neomezenému využívání, společné prostory jako je lobby, kam je usazena vaše návštěva nebo zde můžete vést jednání, dále i kuchyňky, které jsou neustále doplňovány teplými a studenými nápoji. Další nespornou výhodou pronájmu tohoto typu kanceláří je, že v každém business centru máte k dispozici konferenční místnosti s různou kapacitou. Jakýkoliv meeting, zasedání představenstva apod můžete okamžitě řešit v těchto prostorách a nemít žádné další starosti se zařizováním ostatních náležitostí jako je příprava prezentace, dataprojektoru či cateringu.

Na současnou nabídku kancelářských prostor se můžete podívat zde REPREZENTATIVNÍ A PLNĚ VYBAVENÉ KANCELÁŘE PRAHA 1

A zpět k otázce na začátku příspěvku:

Jak by tedy měl vypadat office pro podnikatele? Za FLEXI OFFICE rozhodně takto:

 

pronájem kanceláře Praha 1

Ideální office pro podnikatele

Zaujal Vás pronájem kanceláře?

Sjednejte si nezávaznou prohlídku!

  předchozí článek další článek  
Natočili jsme naše první reklamní video

Natočili jsme naše první reklamní video

08 / 08 / 2018 Novinka FLEXI OFFICE

Dne 2. 8. 2018 jsme natočili naše první reklamní video v prostorech business centra na Bredovském dvoře. Video obsahuje popis služby pronájmu kanceláří a zasedacích místností, no i služby založení společnosti a poskytnutí sídla klientům.

celý článek
Kam investovat volné finanční prostředky?

Kam investovat volné finanční prostředky?

17 / 07 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Pokud máte volné finanční prostředky, je vhodné je nějakým způsobem investovat, a tím je zhodnocovat. Kam byste své úspory měli uložit? Vyplatí se vám jednorázová nebo dlouhodobá investice?

celý článek
Dobré zprávy pro malé podnikatele. Od online EET vláda ulevila

Dobré zprávy pro malé podnikatele. Od online EET vláda ulevila

03 / 07 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Všichni malí podnikatelé a živnostníci si budou moci zvolit způsob vykazování tržeb do určené hranice obratu. V případě, že jejich hotovostní příjmy nepřesahují více než 200 000 korun ročně, mají možnost používat papírové účtenky, které díky zjednodušenému režimu EET od státu dostanou zdarma.

celý článek

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 234 723 500
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace