Individuální úprava kanceláře přesně podle vašich představ

08 / 10 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Individuální úprava kanceláře přesně podle vašich představ

FLEXI OFFICE poskytuje svým klientům vybavené a servisované kanceláře, dle jejich přání a požadavků. Tyto servisované kanceláře mají oproti pronájmu běžných kanceláří obrovský benefit – klient nenese žádné starosti se zařizováním prostor a celkovým provozem kancelářského zázemí. Servisovaná kancelář znamená, že se o chod kanceláře nemusíte absolutně starat. Poskytujeme flexibilní nájemní smlouvy, vybavené společné prostory a zázemí recepce, lobby, zasedací a konferenční místnosti, kuchyňku, toalety atd.

Vyberte si z různých typů pronájmů podle vašich preferencí a koncentrujte se pouze na svoji práci. Zbytek zařídíme my. Máte specifické nároky na výběr nábytku či jiného vybavení? Žádný problém. Vycházíme vstříc individuálním požadavkům klientů. 

Co vše pro vás dokážeme obstarat?

Jsme schopni zajistit propojení dvou či více kanceláří, vybavit je nábytkem dle vašich tužeb nebo vymalovat vaší oblíbenou barvou. Poradíme vám s výběrem kvalitních kancelářských židlí, kancelářského nábytku v individuální formě či v celkové sestavě, nebo vám doporučíme pár osvědčených vychytávek a tipů do kanceláře.

 

Propojení kanceláří vždy diskutujeme s architektem a společně nalézáme vyhovující řešení pro klienty. Nabízíme různé alternativy, včetně uspořádání stolů. Vše dokážeme uspořádat útulně a účelově, aby se vám dobře pracovalo a těšili jste se každý den do své kanceláře vytvořené na míru.

 

Mrkněte na různé varianty uspořádání našich reprezentativních kancelářských prostor a zasedacích místností a nechte se inspirovat jejich rozmanitostí.

Podnikatel by se měl věnovat hlavně tomu, čemu nejvíce rozumí. Soustřeďte se tedy jen na svůj byznys! Starosti s kanceláří nechte bez obav na nás. Neváhejte nás kontaktovat, sdělte nám své přání a my jej přeměníme v realitu přesně podle vašich představ! 

Hledáte privátní kancelář?

Kontaktujte nás

  předchozí článek další článek  
Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

17 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Porovnáváme pro vás jednotlivé typy kanceláří, zaměřujeme se na jejich výhody a nevýhody. Pro koho je jaký typ kanceláře nejvhodnější?

celý článek
Covid změnil kancelářský trh

Covid změnil kancelářský trh

01 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

V článku si shrneme dopady covidu na kancelářský trh. Jaké jsou současné možnosti a trendy? Co Češi aktuální nejvíce preferují?

celý článek
Optimální velikost kanceláří

Optimální velikost kanceláří

10 / 05 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

U FLEXI OFFICE nenabízíme miniaturní a stísněné kanceláře, ale přesně takové, aby se v nich klienti cítili komfortně. Přesvědčte se sami.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace