Individuální úprava kanceláře přesně podle vašich představ

08 / 10 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Individuální úprava kanceláře přesně podle vašich představ

FLEXI OFFICE poskytuje svým klientům vybavené a servisované kanceláře, dle jejich přání a požadavků. Tyto servisované kanceláře mají oproti pronájmu běžných kanceláří obrovský benefit – klient nenese žádné starosti se zařizováním prostor a celkovým provozem kancelářského zázemí. Servisovaná kancelář znamená, že se o chod kanceláře nemusíte absolutně starat. Poskytujeme flexibilní nájemní smlouvy, vybavené společné prostory a zázemí recepce, lobby, zasedací a konferenční místnosti, kuchyňku, toalety atd.

Vyberte si z různých typů pronájmů podle vašich preferencí a koncentrujte se pouze na svoji práci. Zbytek zařídíme my. Máte specifické nároky na výběr nábytku či jiného vybavení? Žádný problém. Vycházíme vstříc individuálním požadavkům klientů. 

Co vše pro vás dokážeme obstarat?

Jsme schopni zajistit propojení dvou či více kanceláří, vybavit je nábytkem dle vašich tužeb nebo vymalovat vaší oblíbenou barvou. Poradíme vám s výběrem kvalitních kancelářských židlí, kancelářského nábytku v individuální formě či v celkové sestavě, nebo vám doporučíme pár osvědčených vychytávek a tipů do kanceláře.

 

Propojení kanceláří vždy diskutujeme s architektem a společně nalézáme vyhovující řešení pro klienty. Nabízíme různé alternativy, včetně uspořádání stolů. Vše dokážeme uspořádat útulně a účelově, aby se vám dobře pracovalo a těšili jste se každý den do své kanceláře vytvořené na míru.

 

Mrkněte na různé varianty uspořádání našich reprezentativních kancelářských prostor a zasedacích místností a nechte se inspirovat jejich rozmanitostí.

Podnikatel by se měl věnovat hlavně tomu, čemu nejvíce rozumí. Soustřeďte se tedy jen na svůj byznys! Starosti s kanceláří nechte bez obav na nás. Neváhejte nás kontaktovat, sdělte nám své přání a my jej přeměníme v realitu přesně podle vašich představ! 

Hledáte privátní kancelář?

Kontaktujte nás

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
https://lekarnapodstrani.com/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace