Hotdesk od Flexi Office

31 / 05 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Hotdesk od Flexi Office

Hot desking představuje model sdílení pracovního místa ve společnosti, jež je užíváno více zaměstnanci, kteří tak nemusejí v sídle společnosti pracovat neustále. Tzv. Hot desking nabízí mimo jiné i společnost Flexi Office. 

Hot desking: Minimalizace provozních nákladů na pronájem kanceláře

Soukromé a oddělené kancelářské prostory mohou být pro řadu začínajících podnikatelů zcela zbytečné a často i cenově nad rámec jejich možností. Flexi Office vám nabízí flexibilní a plně vybavené kanceláře k využití dle vašich potřeb, které jsou pro vás připraveny prakticky „ihned“.

Takto předem připravené kanceláře je možné používat od jedné hodiny nebo pár dní v měsíci. Kanceláře Flexi Office jsou vhodné zejména pro flexibilní podnikatele upřednostňující ke své práci plně vybavené zázemí.

Pronájem kanceláří Flexi Office

Hotdesk od Flexi Office se vyznačuje rozumným leasingem, finanční úsporou a skutečně vysokou efektivitou. Dále vám společnost nabízí služby osobní asistentky, možnosti pronájmu zasedacích místností, právní a úřední podporou, občerstvení a mnoho dalších nadstandardních variant zajišťující exkluzivitu této služby.

Flexi Office je předním poskytovatelem kancelářských prostor v České a Slovenské republice již mnoho let. Například individuální kanceláře jsou zpravidla vybaveny vysoce kvalitním kancelářským nábytkem pro 1 až 20 pracovních míst v závislosti na jejich velikosti. Většinou se jedná o prostory od 10 m² až po 170 m². 

„Vybavení kanceláře je vždy maximálně přizpůsobeno všem vašim potřebám, tedy dovybavení kanceláří dalším nábytkem, konferenční stolek pro návštěvy, prezentační technika, dekorace apod., abyste se během své práce cítili maximálně komfortně,“ říká o svých službách Flexi Office.

Pokud je pro vás předimenzovaná kancelář na stálo zbytečný luxus, neváhejte se na nás obrátit. Společně najdeme řešení plně vyhovující vašim potřebám.

Kancelář nebo pracovní místo?

Jedině do FLEXI OFFICE

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
https://lekarnapodstrani.com/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace