HOMEOFFICE: když doma není dostatek klidu

04 / 01 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

HOMEOFFICE: když doma není dostatek klidu

Pokud jste OSVČ pracující sám na sebe nebo rozjíždíte svůj business, pravděpodobně již máte zkušenosti s tzv. homeoffice. Brzy také narazíte na spousty nevýhod, které práce z domova přináší. Doma nebývá dostatek klidu a ostatní členové rodiny nemusí mít pochopení pro vaši soustředěnou práci. Co s tím?

Abyste maximalizovali užitek z času, který strávíte prací, je nutné zvolit příhodné prostředí. Pro všechny podnikatele na volné noze neboli freelancery, je určen coworking.

V podstatě se jedná o sdílené kancelářské prostory s jinými subjekty podnikatelského charakteru. Nabízí se celá řada možností. Vy si zvolíte, zda preferujete pracovní místo v samostatných buňkách a kancelářích, nebo spíše využijete ke svému prospěchu moderní open space. Full-servisované zasedací místnosti různých velikostí a příslušnou technikou jsou klientům k dispozici automaticky.

Vyjma kvalitního zázemí, které obsahuje veškerou kancelářskou vybavenost (internet, tiskárny atd.), relax zóny, kuchyňky či třeba koupelnu, má coworking ve svých uživatelích především podporovat kreativitu a propojovat různé obory v jeden celek. V konečném výsledku by mělo dojít k zformování bezprostřední spojitosti, která bude pro všechny přínosem. Benefity jsou tedy nejen ekonomického charakteru, ale také v kolektivní součinnosti uživatelů coworkingu, která má ohromný význam.

Respektujeme individuální požadavky klientů

Flexi Office se plně přizpůsobí individuálním požadavkům svých klientů. Obrovskou výhodou jsou nulové investice do vybavení kanceláří (vše je plně servisované) a další úspory nákladů. Prostory jsou přístupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je na vás, jestli si zvolíte pronájem kanceláře na pár hodin, dnů či týdnů, s fixním či variabilním pracovním místem. To vše ihned a bez smluvních závazků.

Vyberte si tu nejvhodnější variantu. Budete mít soukromí, klid na práci a jistotu vlastního místa – s vlastní židlí, stolem a uzamykatelným kontejnerem na vaše věci. Pokud nemáte možnost pracovat z domu, nebo nemáte pro svoji práci dostatečný klid, Flexi Office je pro vás ideální volbou.

Nemusíte se tak o nic starat a můžete se plně soustředit na vaše aktivity a pracovní úspěchy.

CHCETE COWORKING VYZKOUŠET ZDARMA?

Soukromé sdílené kanceláře pro 2-5 osob

  předchozí článek další článek  
Komplexní služby pod hlavičkou FLEXI OFFICE

Komplexní služby pod hlavičkou FLEXI OFFICE

17 / 09 / 2021 Novinka FLEXI OFFICE

Začátky podnikání nejsou snadné. Řešíte spoustu věcí naráz a k tomu svůj business. Díky Flexi Office můžete pustit část starostí z hlavy. Zjistěte více.

celý článek
Nadstandardní občerstvení na pracovišti FLEXI OFFICE

Nadstandardní občerstvení na pracovišti FLEXI OFFICE

02 / 09 / 2021 Novinka FLEXI OFFICE

Podle průzkumu by drtivá většina Čechů na pracovišti uvítala benefit formou občerstvení. Dopřejte ho svým zaměstnancům i vy! Poradíme vám, jak na to.

celý článek
Jak si užít léto v kanceláři

Jak si užít léto v kanceláři

20 / 08 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Ať je léto nebo zima ve Flexi Office je vám prima. Zajistíme vám komfort v plně servisovaných kancelářích i přes letní období. Zjistěte více v našem článku.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace