Flexibilní řešení pro vaši společnost

16 / 01 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Flexibilní řešení pro vaši společnost

Před příchodem pandemie mělo mnoho podnikatelů připravené dlouhodobé plány. Současná situace však většinu těchto plánů změnila nebo rovnou obrátila naruby. Jak jste na tom s podnikáním vy? Hledáte kancelář na přechodnou dobu nebo potřebujete umístit své zaměstnance do menších/větších prostorů?

Zredukovali jsme cenu kanceláří na nejnižší cenu na trhu, a to při zachování flexibilních podmínek. Délka pronájmu se samozřejmě odvíjí od vašich potřeb. Garantujeme minimální až nulovou fixaci smlouvy. Jsme flexibilní, vyjdeme vám vstříc a individuálně se přizpůsobíme vašim přáním.

Co zahrnuje pronájem zařízené kanceláře

 1. plně vybavenou kancelářs veškerým servisem
 2. nulové investice do vybavení
 3. služby recepcea osobních asistentek
 4. úschovu pošty
 5. možnost využívání kuchyňkys občerstvením, lobby s křesílky
 6. energie, úklid, IT služby, vodu, vytápění, klimatizace
 7. přístup 24/7

Všechny naše kanceláře jsou servisované, tudíž se nemusíte absolutně o nic starat. Stačí si jen přinést počítač a začít pracovat. A to vše bez závazků.

U nás nenajdete prosklené neosobní kanceláře s řadou dalších cizích lidí v jedné místnosti. Zakládáme si na osobním přístupu a staráme se o to, aby u nás naši klienti měli klid na práci a cítili se zde komfortně.

Výhody našich kanceláří

Naše kanceláře jsou:

 • zděné
 • prostorné
 • s otevíratelnými okny
 • s klimatizací
 • přístup do nich máte bez časového omezení

Jaké jsou vaše plány do budoucna? Rozrůstá se úspěšně vaše společnost a potřebujete větší prostory? Žádný problém. Společně vybereme vhodné prostředí včetně vyhovujících podmínek pro váš tým.

A jako bonus obdržíte ke každé kanceláři sídlo zdarma na adrese kanceláře, nebo v jiném našem business centru dle vašeho výběru.

Hledáte kanceláře?

Máme poslední volné prostory

  předchozí článek další článek  
Hotdesk od Flexi Office

Hotdesk od Flexi Office

31 / 05 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Hot desking představuje model sdílení pracovního místa ve společnosti, které je užíváno více zaměstnanci. Podobnou službu nabízí i Flexi Office.

celý článek
Jaký má vliv hudba na pracovišti?

Jaký má vliv hudba na pracovišti?

27 / 04 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Věděli jste, že hudba na pracovišti dokáže pozitivně ovlivnit náš pracovní výkon? Který typ hudby je k tomu nejvhodnější? Více zjistíte v našem článku.

celý článek
Jak úspěšně zvládat stres na pracovišti?

Jak úspěšně zvládat stres na pracovišti?

27 / 03 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Až 60 % pracovníků na celém světě zažívá na svém pracovišti stres. Víte, jak je možné stres na pracovišti úspěšně zvládat? Zjistěte v našem článku.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace