Doplňkové služby - luxus nebo nutnost?

01 / 10 / 2016 Článek Lease Manager

Doplňkové služby - luxus nebo nutnost?

V případě pronájmu kanceláře, využíváte doplňkové služby nebo je považujete za zbytečné a vše zařizujete sami, případně zaměstnáváte vlastní asistentku nebo recepční?

Pokud si pronajímáte servisovanou kancelář, jistě znáte i nabídku doplňkových služeb, které business centra nabízejí. Tyto služby jsou nabízený jako další servis klientům jak v kancelářských prostorách tak i při pronájmu zasedacích místností.

Doplňkové služby

Co si pod takovými doplňkovými službami můžeme představit?

Mezi ty základní a pravidelně využívané patří poštovní servis. Tento servis zahrnuje přebírání, úschovu, případně přeposílání pošty, formou scannu nebo doporučenou zásilkou. Tento servis je zajištěn recepcí, která veškerou vaší poštu zpracuje, a doručí vám oznámení o přijatých zásilkách případně vám poštu zanese do kanceláře. Tato služba zahrnuje veškeré poštovní služby včetně kurýrních služeb. Nemusíte tak řešit, zda musíte být v kanceláři při převzetí zásilky. Asistentky na recepci vše vyřeší za vás.

Další oblíbenou službou je telefonní služba 24.  Tato služba obsahuje příjem příchozích telefonních hovorů prostřednictvím operátorky, která  se představuje se jménem Vaši společnosti. Přebírá vzkazy, které vám následně předá a nikdy nesděluje osobní kontakty na členy společnosti. Vy si tak můžete rozhodnout, koho bude kontaktovat zpět. Možným doplňkem této služby je nastavení IVR  - komunikačního stromu.

 

Sydney (5)

Příprava prezentačních materiálů je ve službách osobní asistentky

Třetí neméně vyhledávanou službou je osobní asistentka. Služba osobní asistentka je velmi efektivní využití asistentek na jednorázové úkoly. Například pokud připravujete školení či prezentaci pro více osob, pro kompletaci materiálu můžete využít právě služby osobní asistentky. Pokud například potřebujete vyřešit záležitosti na celním úřadu či jiné instituci můžete právě pro tyto případy využít osobní asistentky. Asistentky na business centrech jsou velmi dobře proškolené a vedle perfektní znalosti cizích jazyků zvládají veškeré asistentské práce ve vysoké kvalitě a krátkém časovém horizontu. Vy tak nemusíte personálně řešit asistentské práce, zvláště pokud jsou požadavky jednorázové a dlouhodobě by se vám další zaměstnanec nevyplatil.

Komplexnější přehled doplňkových služeb

Avízo – poskytnutí informace o došlé poště

 • e-mail
 • SMS
 • telefonicky

SP433080

Poštovní služby

 • Přeposílání pošty
 • přeposlání přijaté zásilky doporučenou poštou
 • přeposlání přijaté zásilky obyčejnou poštou častěji než každé 3 pracovní dny
 • přeposílání přijaté zásilky na adresu mimo území České republiky
 • přeposlání přijaté zásilky jiným způsobem (např. kurýrní službou)

SP433093

Telefonní služby 

 • Telefonní služba OFFICE24 s operátorkou
 • Telefonní služba s automatickým přesměrováním: OFFICE 24 - TRANSFER
 • Vytvoření a provoz hlasového komunikačního stromu: OFFICE 24 - IVR
 • Faxová linka - zahrnuje přidělení faxového čísla

Tisk / kopírování

Skenování

Kontaktní adresa – příjem pošty, telefonní linka a příjem hovorů naší asistentkou jménem Vaši společnosti

Mám zájem o více informací.

 

 

 

  předchozí článek další článek  
Hotdesk od Flexi Office

Hotdesk od Flexi Office

31 / 05 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Hot desking představuje model sdílení pracovního místa ve společnosti, které je užíváno více zaměstnanci. Podobnou službu nabízí i Flexi Office.

celý článek
Jaký má vliv hudba na pracovišti?

Jaký má vliv hudba na pracovišti?

27 / 04 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Věděli jste, že hudba na pracovišti dokáže pozitivně ovlivnit náš pracovní výkon? Který typ hudby je k tomu nejvhodnější? Více zjistíte v našem článku.

celý článek
Jak úspěšně zvládat stres na pracovišti?

Jak úspěšně zvládat stres na pracovišti?

27 / 03 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Až 60 % pracovníků na celém světě zažívá na svém pracovišti stres. Víte, jak je možné stres na pracovišti úspěšně zvládat? Zjistěte v našem článku.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace