Coworking jinak – soukromé sdílené kanceláře pro 2-5 osob

15 / 12 / 2020 Novinka FLEXI OFFICE

Coworking jinak – soukromé sdílené kanceláře pro 2-5 osob

Coworking představuje sdílené kancelářské prostory k pronájmu, nebo částečnému pronájmu, kde se setkávají různí lidé. Lidé z různých firem, v různém čase a na různě dlouhé časové období. Kanceláře jsou zároveň plnohodnotné a mají příslušné technické zázemí. Všechny naše prostory kladou velký důraz na soukromí, individuální nároky a požadavky klientů, pracovní komfort a dostatek klidu pro práci. Proto nenabízíme vysokokapacitní sdílené kanceláře s velkou koncentrací a fluktuací osob, nýbrž prostorné kanceláře s maximální kapacitou pěti pracovních míst, kde každý klient má své pracovní místo s dostatkem úložného prostoru.

Tato možnost je příhodná i pro jednotlivce, kteří chtějí pracovat v kanceláři, ale nehledají velké neosobní coworkingové centrum. V našich kancelářských prostorách budete mít na práci klid a soukromí díky tomu, že kanceláře jsou zděné a máte k nim veškerý administrativní a technický servis. Kanceláře jsou útulné, příjemné, plně vybavené moderním nábytkem.

Prostory jsou klimatizované dle individuálních potřeb klientů. Místnosti jsou vybavené datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, telefonní linky), s non stop přístupem do budovy prostřednictvím vstupní čipové karty. 

U coworkingu jsou k dispozici také společné prostory

Ve společném zázemí je vám k dispozici vše, co potřebujete ke každodennímu pracovnímu životu. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyňka, která je denně zásobována občerstvením (voda, káva, čaj, džus, cola), copy centrum, moderní lobby s denním tiskem a sociální zázemí.

Vstupní část business centra vždy tvoří trendy a vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí anglického jazyka, které pečují o veškerý klientský servis a starají se o provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Je možné se na ně s čímkoliv obrátit.

Pro jednání se zákazníky, klienty, školení či konání obchodních prezentací jsou vám k dispozici moderně zařízené zasedací místnosti. Jsou vybaveny špičkovou technikou pro prezentace (dataprojektor, LCD televize, flipchart).

Všichni klienti navíc dostanou ke každé kanceláři sídlo zdarma na adrese kanceláře, nebo v jiném našem business centru dle výběru.

Nemusíte se tak o nic starat. Jen se soustředit na svoje aktivity.

Chcete si u nás kancelář vyzkoušet?

Přijďte na nezávaznou schůzku

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
https://lekarnapodstrani.com/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace