Coworking jinak – soukromé sdílené kanceláře pro 2-5 osob

15 / 12 / 2020 Novinka FLEXI OFFICE

Coworking jinak – soukromé sdílené kanceláře pro 2-5 osob

Coworking představuje sdílené kancelářské prostory k pronájmu, nebo částečnému pronájmu, kde se setkávají různí lidé. Lidé z různých firem, v různém čase a na různě dlouhé časové období. Kanceláře jsou zároveň plnohodnotné a mají příslušné technické zázemí. Všechny naše prostory kladou velký důraz na soukromí, individuální nároky a požadavky klientů, pracovní komfort a dostatek klidu pro práci. Proto nenabízíme vysokokapacitní sdílené kanceláře s velkou koncentrací a fluktuací osob, nýbrž prostorné kanceláře s maximální kapacitou pěti pracovních míst, kde každý klient má své pracovní místo s dostatkem úložného prostoru.

Tato možnost je příhodná i pro jednotlivce, kteří chtějí pracovat v kanceláři, ale nehledají velké neosobní coworkingové centrum. V našich kancelářských prostorách budete mít na práci klid a soukromí díky tomu, že kanceláře jsou zděné a máte k nim veškerý administrativní a technický servis. Kanceláře jsou útulné, příjemné, plně vybavené moderním nábytkem.

Prostory jsou klimatizované dle individuálních potřeb klientů. Místnosti jsou vybavené datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, telefonní linky), s non stop přístupem do budovy prostřednictvím vstupní čipové karty. 

U coworkingu jsou k dispozici také společné prostory

Ve společném zázemí je vám k dispozici vše, co potřebujete ke každodennímu pracovnímu životu. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyňka, která je denně zásobována občerstvením (voda, káva, čaj, džus, cola), copy centrum, moderní lobby s denním tiskem a sociální zázemí.

Vstupní část business centra vždy tvoří trendy a vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí anglického jazyka, které pečují o veškerý klientský servis a starají se o provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Je možné se na ně s čímkoliv obrátit.

Pro jednání se zákazníky, klienty, školení či konání obchodních prezentací jsou vám k dispozici moderně zařízené zasedací místnosti. Jsou vybaveny špičkovou technikou pro prezentace (dataprojektor, LCD televize, flipchart).

Všichni klienti navíc dostanou ke každé kanceláři sídlo zdarma na adrese kanceláře, nebo v jiném našem business centru dle výběru.

Nemusíte se tak o nic starat. Jen se soustředit na svoje aktivity.

Chcete si u nás kancelář vyzkoušet?

Přijďte na nezávaznou schůzku

  předchozí článek další článek  
Komplexní služby pod hlavičkou FLEXI OFFICE

Komplexní služby pod hlavičkou FLEXI OFFICE

17 / 09 / 2021 Novinka FLEXI OFFICE

Začátky podnikání nejsou snadné. Řešíte spoustu věcí naráz a k tomu svůj business. Díky Flexi Office můžete pustit část starostí z hlavy. Zjistěte více.

celý článek
Nadstandardní občerstvení na pracovišti FLEXI OFFICE

Nadstandardní občerstvení na pracovišti FLEXI OFFICE

02 / 09 / 2021 Novinka FLEXI OFFICE

Podle průzkumu by drtivá většina Čechů na pracovišti uvítala benefit formou občerstvení. Dopřejte ho svým zaměstnancům i vy! Poradíme vám, jak na to.

celý článek
Jak si užít léto v kanceláři

Jak si užít léto v kanceláři

20 / 08 / 2021 Článek FLEXI OFFICE

Ať je léto nebo zima ve Flexi Office je vám prima. Zajistíme vám komfort v plně servisovaných kancelářích i přes letní období. Zjistěte více v našem článku.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace