5 důvodů, proč coworkingová centra fungují

09 / 11 / 2016 Článek Lease Manager

5 důvodů, proč coworkingová centra fungují

Pokud vás tato myšlenka zaujala, ale nejste si jisti, že coworkingová centra jsou přesně to pravé pro vás, sepsali jsme pro vás 5 důvodů, proč tento typ spolupráce funguje.

1 FLEXIBILITA

Coworkingová centra jsou výborným prostorem pro navazování kontaktů

Jednou z největších výhod využívání coworkingových center je naprostá flexibilita v rezervaci termínů. Pravděpodobnost, že vše bude obsazené v jednom termínu je minimální. Uživatelé sdílených kancelářských prostor mohou přicházet a odcházet jak jim vyhovuje a využívat sdílené pracovní místo dle potřeby.

1 MĚSÍC ZDARMA, ZJISTĚTE VÍCE

2 PROSTOR PRO NAVAZOVÁNÍ KONTAKTŮ

Možnost navázat pracovní vztahy s kolegy ve sdílených kancelářských prostorách je další velkou výhodou. Pro malé a střední podniky je přínos ještě o něco větší. Nové kontakty mohou být významným prostředkem pro růst podniku, zvýšení prodeje apod.  Navazování kontaktů navíc funguje oběma směry, tudíž můžete nalézt odborníky, které v určitém stádiu svého projektu zrovna potřebujete.

3 VYBAVENÍ

Coworkingová centra jsou kvalitně vybavena IT infrastrukturou na profesionální úrovni a kvalitním kancelářským nábytkem. Toto prostředí tak umožňuje se jednoduše připojit a začít pracovat. A tím zvyšuje pracovní produktivitu. Práce z domova je pohodlnější, ale v tomto ohledu coworkingovému centru nemůže konkurovat.

Coworkingová centra jsou kvalitně vybavena

4 NÍZKÉ NÁKLADY

Pro začínající společnosti nebo jednotlivce pracující na novém projektu v jakémkoliv oboru , kteří uvažují o pronájmu kanceláře, může být závazek na dlouhodobý pronájem špatným, někdy i likvidačním rozhodnutím.  Výhodou sdílených kanceláří jsou právě i nízké náklady na pronájem a nulové náklady na vybavení.  Můžete tak využívat kvalitní kancelářské prostory a mít své náklady pod kontrolou.

5 INSPIRACE

Coworkingová centra jsou skvělým místem pro navazování kontaktů

Prostředí coworkingových center je často moderně koncipováno tak, aby podporovalo právě spolupráci a vytvářelo inspirativní prostředí. Atmosféra ve sdílených kancelářích se vyznačuje velkou energií, odhodláním a ambicemi. Ne každý jedinec ve sdílené kanceláři vás nutně inspiruje ve vaší práci, ale nikdy nevíte, jaké výhody vám to v budoucnu může přinést.

Sdílené kancelářské prostory mohou opravdu skvěle fungovat a pomoci vám posunout se dál ve svém projektu. Svá pozitiva si zde najdou freelanceři, majitelé malých podniků nebo nově rozjíždějící se start-up. Těmi největšími a hlavními výhodami jsou flexibilita, nízké náklady a možnost networkingu.

zdroje:http://www.searchofficespace.com

Pronájem kanceláří Praha 1

Sjednejte si s námi nezávaznou prohlídku a zjistěte více!

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace