5 důvodů, proč coworkingová centra fungují

09 / 11 / 2016 Článek Lease Manager

5 důvodů, proč coworkingová centra fungují

Pokud vás tato myšlenka zaujala, ale nejste si jisti, že coworkingová centra jsou přesně to pravé pro vás, sepsali jsme pro vás 5 důvodů, proč tento typ spolupráce funguje.

1 FLEXIBILITA

Coworkingová centra jsou výborným prostorem pro navazování kontaktů

Jednou z největších výhod využívání coworkingových center je naprostá flexibilita v rezervaci termínů. Pravděpodobnost, že vše bude obsazené v jednom termínu je minimální. Uživatelé sdílených kancelářských prostor mohou přicházet a odcházet jak jim vyhovuje a využívat sdílené pracovní místo dle potřeby.

1 MĚSÍC ZDARMA, ZJISTĚTE VÍCE

2 PROSTOR PRO NAVAZOVÁNÍ KONTAKTŮ

Možnost navázat pracovní vztahy s kolegy ve sdílených kancelářských prostorách je další velkou výhodou. Pro malé a střední podniky je přínos ještě o něco větší. Nové kontakty mohou být významným prostředkem pro růst podniku, zvýšení prodeje apod.  Navazování kontaktů navíc funguje oběma směry, tudíž můžete nalézt odborníky, které v určitém stádiu svého projektu zrovna potřebujete.

3 VYBAVENÍ

Coworkingová centra jsou kvalitně vybavena IT infrastrukturou na profesionální úrovni a kvalitním kancelářským nábytkem. Toto prostředí tak umožňuje se jednoduše připojit a začít pracovat. A tím zvyšuje pracovní produktivitu. Práce z domova je pohodlnější, ale v tomto ohledu coworkingovému centru nemůže konkurovat.

Coworkingová centra jsou kvalitně vybavena

4 NÍZKÉ NÁKLADY

Pro začínající společnosti nebo jednotlivce pracující na novém projektu v jakémkoliv oboru , kteří uvažují o pronájmu kanceláře, může být závazek na dlouhodobý pronájem špatným, někdy i likvidačním rozhodnutím.  Výhodou sdílených kanceláří jsou právě i nízké náklady na pronájem a nulové náklady na vybavení.  Můžete tak využívat kvalitní kancelářské prostory a mít své náklady pod kontrolou.

5 INSPIRACE

Coworkingová centra jsou skvělým místem pro navazování kontaktů

Prostředí coworkingových center je často moderně koncipováno tak, aby podporovalo právě spolupráci a vytvářelo inspirativní prostředí. Atmosféra ve sdílených kancelářích se vyznačuje velkou energií, odhodláním a ambicemi. Ne každý jedinec ve sdílené kanceláři vás nutně inspiruje ve vaší práci, ale nikdy nevíte, jaké výhody vám to v budoucnu může přinést.

Sdílené kancelářské prostory mohou opravdu skvěle fungovat a pomoci vám posunout se dál ve svém projektu. Svá pozitiva si zde najdou freelanceři, majitelé malých podniků nebo nově rozjíždějící se start-up. Těmi největšími a hlavními výhodami jsou flexibilita, nízké náklady a možnost networkingu.

zdroje:http://www.searchofficespace.com

Pronájem kanceláří Praha 1

Sjednejte si s námi nezávaznou prohlídku a zjistěte více!

  předchozí článek další článek  
PF 2023

PF 2023

19 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

PF 2023

celý článek
Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

Pro koho se hodí krátkodobý pronájem kanceláře?

01 / 12 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Krátkodobý pronájem kanceláře je vhodný pro firmy či jednotlivce, kteří hledají kancelář pro sebe nebo svůj tým na několik hodin, dní nebo měsíců.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

29 / 11 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Během vánočních svátku bude upravena pracovní doba recepcí

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace