Co vše vyžaduje poskytnutí sídla společnosti?

31 / 05 / 2016 Článek Lease Manager

Co vše vyžaduje poskytnutí sídla společnosti?

Proč mít sídlo společnosti na spolehlivé a lukrativní adrese?

Důvody, které vedou podnikatele k získání sídla na určité adrese je několik. Jedním z nejhlavnějších je založení vlastní společnosti a rozběhnutí svého byznysu. Sídlo společnosti je pro obchodní firmu podmínkou pro zápis společnosti do obchodního rejstříku. Každý vlastník společnosti ale nemusí mít možnost umístit sídlo společnosti na vlastní adrese. Poskytnutí sídla společnosti je výhodnou alternativou.

Sídlo společnosti

Business centrum Praha 4

Dnešní nabídka možností poskytnutí sídla je rozsáhlá. Na trhu můžete najít nabídky od umístění sídla společnosti na adrese se sdílenými kancelářskými prostory, tzv. virtuální sídlo až po nabídku plně vybavených kanceláří s umístěním sídla společnosti zdarma.

Mnoho těchto nabídek najdete na velmi lukrativních adresách v centru Prahy. Pokud tedy stojíte hlavně o lukrativní adresu pro vaše podnikání, ze současných nabídek si jistě vyberete. Sídlo společnosti  v Praze je možné  pořídit již od 199 Kč měsíčně, otázkou však je, zda volba nejlevnější cenové nabídky je tou správnou trefou.

Sdílejte náklady na kancelář a ušetřete až 70% nákladů

Dalším možným řešení je využití tzv. sdílené kanceláře. Tato služba je propojení poskytnutí sídla společnosti v Praze a možnost využívání profesionální plně zařízené kanceláře - tzv. sdílené kanceláře - a to v řádech několika dnů měsíčně. Nepotřebujete kancelář full-time na každodenní využití, ale potřebovali byste si vyřídit administrativu pár dní v měsíci v profesionálním kancelářském prostředí? Využijte nabídky SHARED OFFICE. V ceně máte nejenom sídlo na lukrativní adrese, ale také reálné využití kanceláře dle potřeby, např. na 1 den v týdnu.

Poslední variantou je dlouhodobý pronájem kanceláře s možností poskytnutí sídla. Tato varianta je klasickým a zároveň jednoduchým řešením. Sídlo společnosti a vaši kancelář budete mít v jednom místě.

Získat sídlo společnosti je jednoduché

Změnu sídla společnosti můžete dnes vyřídit do 5 pracovních dnů.

Jak postupovat při zřizování sídla společnosti?

Proces poskytnutí sídla společnosti není nijak složitý. Postup bývá následující:

  1. Uzavřete smlouvu o poskytnutí sídla společnosti.
  2. Na základě této smlouvy Vám poskytovatel vystaví několik potřebných dokumentů, ten nejdůležitější je souhlas s poskytnutím sídla společnosti (ve FLEXI OFFICE dokážeme vystavit potřebné dokumenty v podstatě IHNED) .
  3. S tímto souhlasem stačí zajít k notáři, který při zakládání nové společnosti zavede toto sídlo do údajů k nově zakládané společnosti.

Podobný proces je i pokud měníte současné sídlo společnosti na novou adresu. Jakmile obdržíte souhlas s umístěním sídla společnosti od majitele či pronajímatele nemovitosti na dané adrese, musíte poté zamířit na rejstříkový soud, kde podáte oficiální návrh na změnu sídla společnosti, k němuž přiložíte již zmíněný souhlas s umístěním sídla společnosti.

Business centrum Bredovský dvůr

S dlouhodobým pronájmem kanceláře získáte sídlo společnosti na lukrativní adrese zdarma

V obou případech je důležité ověřit si, zda subjekt, který Vám souhlas s poskytnutím sídla vystavuje je současně majitelem dané nemovitosti. Pokud tomu tak není, a subjekt je sám nájemcem, je nutné,  aby k souhlasu s poskytnutím sídla společnosti doložil ověřený souhlas majitele nemovitosti.

Společnosti FLEXI OFFICE díky své flexibilitě nabízí na svých business centrech širokou škálu možností. Součástí poskytnutí sídla společnosti je zpracování, tj. příjem došlé pošty a její následná avizace emailem. Navíc můžete získat další doplňkové služby jako telefonní linku s operátorkou, logo a označení společnosti ve vstupních prostorách, IVR a jiné. V nabídce je též virtuální kancelář , která obsahuje balíček ve formě poskytnutí sídla a 5 dní využití plně vybavené kanceláře na Praze 1 měsíčně. A jako další, již zmiňovaná možnost, je dlouhodobý pronájem plně vybavené kanceláře včetně sídla společnosti zcela zdarma.

Můžete tak získat například sídlo společnosti na lukrativní adrese v  Praze 1.

  předchozí článek další článek  
Kam investovat volné finanční prostředky?

Kam investovat volné finanční prostředky?

17 / 07 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Pokud máte volné finanční prostředky, je vhodné je nějakým způsobem investovat, a tím je zhodnocovat. Kam byste své úspory měli uložit? Vyplatí se vám jednorázová nebo dlouhodobá investice?

celý článek
Dobré zprávy pro malé podnikatele. Od online EET vláda ulevila

Dobré zprávy pro malé podnikatele. Od online EET vláda ulevila

03 / 07 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Všichni malí podnikatelé a živnostníci si budou moci zvolit způsob vykazování tržeb do určené hranice obratu. V případě, že jejich hotovostní příjmy nepřesahují více než 200 000 korun ročně, mají možnost používat papírové účtenky, které díky zjednodušenému režimu EET od státu dostanou zdarma.

celý článek
Co dělat a nedělat během letních měsíců v kancelářích?

Co dělat a nedělat během letních měsíců v kancelářích?

19 / 06 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Teplé dny jsou již tady a s nimi také čas dovolených a relaxu. Produktivita je mnohdy přes letní měsíce podprůměrná a zaměstnanci jsou rozptýlenější. Nesoustředění je způsobeno kromě pěkného počasí i vidinou letní dovolené apod. Jak tedy zůstat v práci soustředěný i v létě, a přitom si užít sluníčko a teplo?

celý článek

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 234 723 500
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace