Naše business centra

Bredovský dvůr

Bredovský dvůr
Praha 1

Palác Archa

Palác Archa
Praha 1

Ovocný trh

Ovocný trh
Praha 1

U Habrovky

U Habrovky
Praha 4

Výsluní

Výsluní
Praha 10

Zámocká

Zámocká
Bratislava

Slavín

Slavín
Bratislava

Amazon Court *NENÍ K DISPOZICI*

Amazon Court *NENÍ K DISPOZICI*
Praha 8

Máte zájem o prohlídku našeho business centra?

Standard kancelářských prostor

Business centrum FLEXI OFFICE to jsou kancelářské budovy třídy A, nabízející velice reprezentativní kancelářské prostory. Standardem prostor jsou vybavené, individuálně klimatizované kanceláře, otevíratelná okna, 24/7 přístup do budovy, profesionální a jazykově zdatná recepce, ostraha a vysoká úroveň zabezpečení.

Naše prostory se nachází v nejvyhledávanějších kancelářských a obchodních lokalitách. Našim klientům tím zajišťujeme nejenom prestižní adresu, perfektní dopravní dostupnost, ale i možnost být nablízku svým klientům a obchodním partnerům. Naše business centra mají možnost parkování komfortně přímo v budově anebo v blízké vzdálenosti.

Klademe důraz na reprezentativnost prostor – protože víme, že je důležitá při budování si dobré image společnosti. Naše kancelářské prostory disponují vždy vstupní recepcí, kde se o návštěvy a hovory starají vyškolené asistentky. V business centru je dále lobby pro uvítání návštěv a klientů, kde najdete denní tisk či aktuální zpravodajské centrum. V každém centru jsou reprezentativní konferenční prostory různých velikostí, vybavené prezentační technikou (dataprojektor, LED TV, flipchart). O provoz se starají naše spolehlivé asistentky, zajišťují zásobování kuchyňky (káva, čaj, nealko nápoje) či copy centra, kde krom multifunkční tiskárny najdete také velkokapacitní sešívačku či laminovací stroj.

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace