Aktuální trendy v servisovaných kancelářích

03 / 01 / 2022 Novinka FLEXI OFFICE

Aktuální trendy v servisovaných kancelářích

Rádi byste pracovali v plně vybavené kanceláři na lukrativní adrese a zároveň se vyhnuli závazkům vyplývajícím z dlouhodobého pronájmu? Pak by vás mohly zaujmout servisované kanceláře s flexibilní dobou pronájmu v naší nabídce. Pronájem soukromé či sdílené kanceláře v krátkodobém horizontu poskytuje perfektní příležitost pro start-upy, menší firmy, ale i pro nově vznikající pobočky větších společností.

Už žádné starosti s provozem kanceláří

Největší výhody oproti pronájmu tradičních kanceláří jsou:

  • nulové starosti se zařizováním kancelářských prostor a celkovým provozem zázemí,
  • flexibilita nájemní smlouvy,
  • vybavené společné prostory a zázemí (min. 150 m2) recepce, lobby, zasedací a konferenční místnosti, kuchyňka, toalety atd.

Servisovaná kancelář znamená, že se o provoz své kanceláře nemusíte absolutně starat. Můžete se zaměřit pouze na svoje podnikání.

Důraz na bezpečnost, soukromí a nadstandardní služby

Využijte skutečné kancelářské zázemí s naším spolehlivým podnikatelským servisem s důrazem na soukromí a bezpečí. Mezi náš nadstandardní servis zajišťující exkluzivitu patří: služby osobní asistentky, možnost pronájmu zasedací místnosti, právní a účetní podpora a mnohé další.

Kancelář, sídlo, i zasedačky na jednom místě

Do 24 hodin vám zajistíme nezbytnou dokumentaci pro umístění sídla společnosti. Naše zasedací a konferenční místnosti jsou vám k dispozici pro setkání s klienty, obchodními partnery či orgány státní správy. Proškolené asistentky zastoupí vaši firmu na recepci business centra denně od 8:30 do 17:00 hodin.

Proč si vybrat kancelář u nás?

Nehledejte u nás prosklené neosobní kanceláře s desítkami dalších cizích lidí v jedné místnosti. Zakládáme si na osobním přístupu a dbáme na to, aby u nás naši klienti měli klid na práci a cítili se v našich kancelářích dobře. Proto jsou naše místnosti zděné, prostorné, s otevíratelnými okny, klimatizací a přístup do nich máte 24/7.

Ke každé kanceláři navíc získáte sídlo zdarma na adrese kanceláře, nebo v našem jiném business centru dle vaší volby.

Využijte pro své podnikání naše servisované kanceláře na lukrativní adrese. Kontaktujte nás!

HLEDÁTE KANCELÁŘE?

Poslední kanceláře k dispozici

  předchozí článek další článek  
Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

Pronájem vlastní či servisované kanceláře?

17 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

Porovnáváme pro vás jednotlivé typy kanceláří, zaměřujeme se na jejich výhody a nevýhody. Pro koho je jaký typ kanceláře nejvhodnější?

celý článek
Covid změnil kancelářský trh

Covid změnil kancelářský trh

01 / 06 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

V článku si shrneme dopady covidu na kancelářský trh. Jaké jsou současné možnosti a trendy? Co Češi aktuální nejvíce preferují?

celý článek
Optimální velikost kanceláří

Optimální velikost kanceláří

10 / 05 / 2022 Článek FLEXI OFFICE

U FLEXI OFFICE nenabízíme miniaturní a stísněné kanceláře, ale přesně takové, aby se v nich klienti cítili komfortně. Přesvědčte se sami.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace