Aktuální nabídka servisovaných kanceláří - Palác Archa, Praha 1

05 / 02 / 2018 Novinka FLEXI OFFICE

Aktuální nabídka servisovaných kanceláří - Palác Archa, Praha 1

Nabízíme Vám k pronájmu plně vybavené a servisované kanceláře v 5. patře budovy Palác Archa, který se nachází na lukrativní adrese přímo v centru hlavního města Prahy s výbornou dopravní dostupností.

Adresa: Na Poříčí 1047/26, 110 00 Praha 1

Vybavení: Kanceláře jsou vybaveny moderním kvalitním kancelářským nábytkem, jsou individuálně klimatizovány, vybaveny datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, telefonní linky). Přístup do budoby je neomezený 24/7, řešen prostřednictvím vstupní čipové karty.

Společné zázemí: Ve společném zázemí (100m2) je klientům plně k dispozici vše, co k běžnému pracovnímu životu potřebujete - vybavená kuchyňka denně zásobována občerstvením (káva/čaj, nabídka nápojů), dále kopírovací centrum, reprezentativní lobby s denním tiskem a sociální zázemí.

Recepce: Vstupní část prostoru tvoří vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis a provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vybaveny technikou pro prezentaci (dataprojektor, LCD televize, flipchart).

Parkování: Parkování je možné přímo v podzemních garážích.

Jednotlivé typy volných kanceláří jsou popsány níže:

KANCELÁŘ 2BUsiness (18m2)
19.900,- Kč/měsíc

Plně vybavená a servisovaná kancelář s kapacitou pro 1-2 pracovní místa. Kancelář je vybavena kvalitním kancelářským nábytkem - standardní pracovní místo se skládá z pracovního stolu a ergonomické kancelářské židle, ke kterému náleží kontejner a skříňka na dokumenty. 

Dle přání klienta lze kancelář dovybavit pro 2 pracovní místa.

Máte zájem o prohlídku této kanceláře?

Sjednejte si nezávaznou schůzku.

KANCELÁŘ 2EXCL (23m2)
22.000,- Kč/měsíc

Servisovaná a plně vybavená kancelář s kapacitou pro 2 osoby. Tato kancelář je standardně vybavena pro 2 pracovní místa z kvalitního kancelářského nábytku včetně základních úložních prostor, tj. skříní na dokumenty.

Veškeré vybavení lze podle potřeb klienta uzpůsobit.

Máte zájem o prohlídku této kanceláře?

Sjednejte si nezávaznou schůzku.

KANCELÁŘ 4BU (38m2)
26.500,- Kč/měsíc

Prostorná servisovaná kancelář se 3 – 4 pracovními místy.

Rozmístění stolů je variabilní.

Máte zájem o prohlídku této kanceláře?

Sjednejte si nezávaznou schůzku.

Kanceláře jsou k dispozici od 1. 5. 2018

Kanceláře FLEXI OFFICE jsou plně vybavené a servisované kanceláře a zasedací místnosti, spolu s kompletně funkčním kancelářským zázemím. O provoz své kanceláře se nemusíte vůbec starat - vše zařídí náš vyškolený tým - který je vám neustále k dispozici. Pokud nechcete ztrácet čas provozními záležitostmi, ale chcete se pouze soustředit na svůj business - volba FLEXI kanceláře je ta nejlepší volba!

Kancelářská budova - Palác Archa

Palác Archa je součástí futuristického komplexu administrativních a obchodních budov. Modernistické prostředí v okolí ulice „Na poříčí“ obklopeno řadou luxusních hotelů, prvotřídních restauračních zařízení a obchodních pasáží nebo různých sportovních center, nabízí business centrum Palác Archa, jež se nachází v samotném centru Prahy, hned vedle Florentina, a poblíž Masarykova nádraží. Na projektování z prvních budov, která je dnes známá jako Legiobanka, se podílel slavný architekt Josef Gočár, který upřednostnil rondokubismus. Kancelářské prostory Palác Archa jsou moderně zrekonstruované a nabízí maximální komfort třídy A. 

V okolí najdete:

  • Metro: Náměstí Republiky (197 m), Florenc (400 m)
  • Tram: Bílá labuť (124 m)
  • Bus MHD: Masarykovo nádraží (115 m)
  • Bus: Praha, ÚAN Florenc (487 m)
  • Vlak: Praha Masarykovo nádraží (173 m)
  • Bankomat: Bankomat Raiffeisenbank (130 m) ČSOB (0 m)
  • Pošta: Česká pošta, s.p. (31 m)

Zaujal Vás pronájem kanceláří v této lokalitě?

Sjednejte si nezávaznou schůzku a zjistěte více!

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle: +420 735 192 600 anebo nám napište na info@flexioffice.cz a my se vám ozveme z dalšími informacemi.

Těšíme se na setkání s Vámi.

  předchozí článek další článek  
Výhody a nevýhody sdílené ekonomiky

Výhody a nevýhody sdílené ekonomiky

19 / 09 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Sdílená ekonomika představuje přirozenou evoluci zapříčiněnou digitální dobou a rychlým pokrokem technologií.Jde o systém sdílení, který vymysleli lidé a těm i slouží. V jisté formě fungovala vždy, avšakinternet a možnost sdílet komodity pomocí digitálních platforem, jí dal křídla.

celý článek
Nastartujte úspěšné podnikání díky franšízingu

Nastartujte úspěšné podnikání díky franšízingu

05 / 09 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

Franšízing je druh podnikání, který spočívá v pronájmu práv k podnikání a využívání obchodní značky zaběhnuté společnosti. Franšíza vystupuje jménem ověřené funkční značky, která má na trhu již vybudované jméno, což vám začátek podnikání velmi usnadní. Mnozí netuší, co to franšíza je, i když se s ní denně setkávají a využívají jejích…

celý článek
Staňte se "zelenou kanceláří" a pozitivně přispějte k lepšímu životnímu prostředí

Staňte se "zelenou kanceláří" a pozitivně přispějte k lepšímu životnímu prostředí

28 / 08 / 2018 Článek FLEXI OFFICE

To, že je naše planeta znečištěná, už všichni víme. Přeměnou své kanceláře na zelenou jí však můžeme pomoci. Správné nastavení osvětlení nebo šetrné kancelářské spotřebiče mohou přispět k vyšší ekologičnosti. Přinášíme vám tipy, jak se naučit být více ekologický a malými krůčky tak uzdravit naši zemi.

celý článek

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

Přihlaste se k odběru novinek a získejte

Voucher na pronájem zasedací místnosti nebo kanceláře
na 1 hodinu zdarma

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 234 723 500
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace