Aktuální informace k situaci - pošta a povinnost roušek

19 / 03 / 2020 Novinka FLEXI OFFICE

Vážení klienti,

dovolujeme si vás informovat, že Česká pošta nemá v tuto chvíli nastavené jednotné doručování zásilek. Některé pobočky nám hlásí, že doručování zatím funguje jako doposud, některé pobočky dostaly informaci, že se bude doručovat pouze obyčejná pošta. Bohužel se v této době situace i na poště mění každým dnem a my nejsme schopni vám nyní zaručit, zda vaše zásilka bude či nebude řádně doručena.

Veškerou došlou poštu budeme samozřejmě i nadále zapisovat do systému a informovat vás o jejím doručení prostřednictvím avíza. V případě doručené výzvy o uložení vám napíšeme i číslo zásilky, abyste si ji v případě potřeby mohli sami na poště vyzvednout. S ohledem na omezení pohybu osob a ochrany našich zaměstnanců nebude v našich silách pro vás toto zabezpečit.

Dále vás žádáme, abyste v případě osobní návštěvy našich poboček dodržovali bezpečný odstup a vstupovali pouze s ochrannou rouškou.

Jakmile budeme mít nové informace, budeme Vás obratem kontaktovat a všechny aktuální informace najdete také na našich stránkách.

Děkujeme za pochopení a přejeme hlavně pevné zdraví.

S pozdravem

FLEXI OFFICE

  předchozí článek
Dočasná změna otevírací doby poboček

Dočasná změna otevírací doby poboček

17 / 03 / 2020 Článek FLEXI OFFICE

Vzhledem k šířícímu se viru COVID-19 si Vás dovolujeme informovat, že recepce společnosti FLEXI OFFICE musejí postoupit k dalším provizorním opatřením a to ke změně provozní doby v rámci všech našich business center.

celý článek
Aktuální informace k situaci - COVID-19

Aktuální informace k situaci - COVID-19

13 / 03 / 2020 Článek FLEXI OFFICE

v reakci na aktuální situaci s výskytem COVID-19 v evropských zemích a vyhlášení nouzového stavu v ČR Vás chceme ubezpečit, že systematicky sledujeme informace vydáváné Ministerstvem zdravotnictví ČR a Hygienickou stanicí ČR a jsme připraveni reagovat na případné požadavky zavádění provizorních opatření.

celý článek
Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba

05 / 12 / 2019 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba na našich business centrech

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace