Aktuální informace k situaci - COVID-19

13 / 03 / 2020 Článek FLEXI OFFICE

Vážení klienti,

v reakci na aktuální situaci s výskytem COVID-19 v evropských zemích a vyhlášení nouzového stavu v ČR Vás chceme ubezpečit, že systematicky sledujeme informace vydáváné Ministerstvem zdravotnictví ČR a Hygienickou stanicí ČR a jsme připraveni reagovat na případné požadavky zavádění provizorních opatření.

Naši zaměstnanci jsou opakovaně informování o doporučených postupech k prevenci a dodržování hygienických zásad, jak se chránit a postupovat v případě onemocnění. Provádíme také zvýšenou činnost při udržování hygieny společných prostor a dotykových ploch.

Společnost Flexi office objednala dezinfekční mýdla, která umístíme do zásobníků a řádně označíme. Dále jsou objednané dezinfekční spreje na utírání ploch, židlí atp., které se začnou využívat při úklidu společných prostor. K dispozici na vyžádání u recepce jsou od dnešního dne také elektronické teploměry, které si můžete zapůjčit na rychlé změření teplot.

V souvislosti s tímto virem, jsou také budovy postupně nuceni k realizaci krajních řešení, jako je vypnutí či stáhnutí cirkulace (tedy omezení) použitého vzduchu. Prosíme Vás proto o součinnost k uvedenému a pochopení dané situace.

Prosíme Vás v rámci tohoto výjimečného stavu ku bezpečnosti nás všech o dodržování základní hygieny a doporučených rad, případně o navštívení webových stránek Ministerstva zdravotnictví ČR a o informování se k dané situaci.

Děkujeme Vám za pozornost a za Vaši součinnost k výše uvedenému.

S přáním pevného zdraví

FLEXI OFFICE

  předchozí článek další článek  
Aktuální informace k situaci - pošta a povinnost roušek

Aktuální informace k situaci - pošta a povinnost roušek

19 / 03 / 2020 Novinka FLEXI OFFICE

dovolujeme si vás informovat, že Česká pošta nemá v tuto chvíli nastavené jednotné doručování zásilek. Některé pobočky nám hlásí, že doručování zatím funguje jako doposud, některé pobočky dostaly informaci, že se bude doručovat pouze obyčejná pošta. Bohužel se v této době situace i na poště mění každým dnem a my nejsme schopni vám nyní…

celý článek
Dočasná změna otevírací doby poboček

Dočasná změna otevírací doby poboček

17 / 03 / 2020 Článek FLEXI OFFICE

Vzhledem k šířícímu se viru COVID-19 si Vás dovolujeme informovat, že recepce společnosti FLEXI OFFICE musejí postoupit k dalším provizorním opatřením a to ke změně provozní doby v rámci všech našich business center.

celý článek
Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba

05 / 12 / 2019 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba na našich business centrech

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace