5 způsobů podnikání na internetu

15 / 10 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

5 způsobů podnikání na internetu

V podnikání nejde jen o zisk, je to záležitost nezávislosti, hrdosti, odhodlaní a vytváření hodnot. Podnikat mnohdy začínají lidé, kteří mají touhu opustit dusivé prostředí korporátu nebo mají větší potřebu seberealizace než ostatní. Podnikat online lze začít i bez zkušeností, stačí si zvolit to správné odvětví.

Výběr nápadů, v čem podnikat na internetu

 • Prodávejte
  Každý člověk vlastní něco, za co by jiní byli ochotni zaplatit. Nemusíte hned začít rozprodávat vlastní byt, zaměřte se na věci, které vás zajímají a třeba je sbíráte. Může to být oblečení, skleněné dekorace i technika. Čas má v dnešní uspěchané době nevyčíslitelnou hodnotu. Nabídněte se svým známým, že prodáte jejich věci, které už nepotřebují, za ně. Každému z nás doma leží brusle, stojí kolo, nebo překáží lyže, ale nemáme čas je vyfotit, dát na internet a poslat kupujícímu. 


 • Učte
  Ať už umíte hrát šachy, vyznáte se v umění nebo jste machři na matematiku, to všechno můžete naučit ostatní. Na světě existuje spousta lidí, kteří se chtějí nebo potřebují danou dovednost naučit. Inzerujte na internetu a doučujte a učte klidně i online za pomoci video hovorů. Výrazně si tak rozšíříte pole působnosti.

 

 • Překládejte
  Umíte cizí jazyky? Využijte toho! Překlady online jsou velmi žádané. Počítá se i slovenština. Pokud si sami na překládání netroufáte, založte si firmu a najměte lidi. Administrativy, založení firmy ani zajištění jejího sídla se bát nemusíte, od toho jsou tady firmy jako Office House, které vám poradí a vše zařídí.

 

 • Staňte se virtuálním pomocníkem
  Dneska už i sekretářky pracují online. Stačí vám získané administrativní zkušenosti z předchozích zaměstnání.

 

 • Staňte se influencerem
  Přesuňte se na Instagram, Facebook nebo YouTube a začněte si vydělávat sami sebou. Není to ta nejsnazší volba a zisk nepřijde ze dne na den, když v tom ale budete fakt třída, trpělivost se vyplatí! Klíčem k úspěchu je autentičnost, buďte bezprostřední a na nic si nehrajte. Mějte na paměti, že pokud si chcete vydělat influencerstvím, musíte být aktivní každý den.

  předchozí článek další článek  
PF 2024

PF 2024

22 / 12 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň v roce 2023 a do nového roku 2024 přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

celý článek
Vánoční provozní doba recepcí v Praze

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

05 / 12 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Vánoční provozní doba recepcí v Praze

celý článek
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
https://lekarnapodstrani.com/
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace