5 způsobů podnikání na internetu

15 / 10 / 2019 Článek FLEXI OFFICE

5 způsobů podnikání na internetu

V podnikání nejde jen o zisk, je to záležitost nezávislosti, hrdosti, odhodlaní a vytváření hodnot. Podnikat mnohdy začínají lidé, kteří mají touhu opustit dusivé prostředí korporátu nebo mají větší potřebu seberealizace než ostatní. Podnikat online lze začít i bez zkušeností, stačí si zvolit to správné odvětví.

Výběr nápadů, v čem podnikat na internetu

 • Prodávejte
  Každý člověk vlastní něco, za co by jiní byli ochotni zaplatit. Nemusíte hned začít rozprodávat vlastní byt, zaměřte se na věci, které vás zajímají a třeba je sbíráte. Může to být oblečení, skleněné dekorace i technika. Čas má v dnešní uspěchané době nevyčíslitelnou hodnotu. Nabídněte se svým známým, že prodáte jejich věci, které už nepotřebují, za ně. Každému z nás doma leží brusle, stojí kolo, nebo překáží lyže, ale nemáme čas je vyfotit, dát na internet a poslat kupujícímu. 


 • Učte
  Ať už umíte hrát šachy, vyznáte se v umění nebo jste machři na matematiku, to všechno můžete naučit ostatní. Na světě existuje spousta lidí, kteří se chtějí nebo potřebují danou dovednost naučit. Inzerujte na internetu a doučujte a učte klidně i online za pomoci video hovorů. Výrazně si tak rozšíříte pole působnosti.

 

 • Překládejte
  Umíte cizí jazyky? Využijte toho! Překlady online jsou velmi žádané. Počítá se i slovenština. Pokud si sami na překládání netroufáte, založte si firmu a najměte lidi. Administrativy, založení firmy ani zajištění jejího sídla se bát nemusíte, od toho jsou tady firmy jako Office House, které vám poradí a vše zařídí.

 

 • Staňte se virtuálním pomocníkem
  Dneska už i sekretářky pracují online. Stačí vám získané administrativní zkušenosti z předchozích zaměstnání.

 

 • Staňte se influencerem
  Přesuňte se na Instagram, Facebook nebo YouTube a začněte si vydělávat sami sebou. Není to ta nejsnazší volba a zisk nepřijde ze dne na den, když v tom ale budete fakt třída, trpělivost se vyplatí! Klíčem k úspěchu je autentičnost, buďte bezprostřední a na nic si nehrajte. Mějte na paměti, že pokud si chcete vydělat influencerstvím, musíte být aktivní každý den.

  předchozí článek další článek  
Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

Máte již registrovaného skutečného majitele? Flexi Office vám pomůže

26 / 09 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Od června 2021 je v platnosti novela zákona o evidenci skutečných majitelů. S registrací skutečného majitele vám může pomoci společnost Flexi Office.

celý článek
Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

Servisované privátní kanceláře versus coworkingová centra: V čem je rozdíl?

15 / 08 / 2023 Novinka FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi coworkingem a servisovanou privátní kanceláří? Porovnali jsme pro vás jednotlivé možnosti a zde vám přinášíme výsledek.

celý článek
Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

Cenové srovnání klasických a servisovaných kanceláří

18 / 07 / 2023 Článek FLEXI OFFICE

Jaký je rozdíl mezi klasickými a servisovanými kancelářemi? Z hlediska financí je pronájem servisovaných kanceláří značně výhodnější.

celý článek
FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace